Nów księżyca w znaku Strzelca – 26.11.2019 r.

26 listopada przypada nów księżyca 🌑 w znaku Strzelca.

Nów to dobry moment na pozostawienie za nami balastu w postaci wszystkich aspektów, które nam ciążą i blokują w drodze do rozwoju osobistego. To czas, aby zagłębić się we własne wnętrze i skonfrontować własne przekonania, cele i postępowanie, czy aby faktycznie idziemy w tym samym kierunku co nasza DUSZA pragnie?
Strzelec nastawiony jest na cel, na zmiany, podróże, inspiracje i za tym warto pójść. Zróbmy zatem miejsce w nas samych na przyjęcie nowego.

Data 26.11.2019 to wibracja mistrzowskiej liczby 22, czyli niesie siłę kreacji życia materialnego, właśnie poprzez panowanie nad myślami.

Karta PUSTELNIKA w tarocie na ten nów daje nam z kolei informację, żeby przestać unikać konfrontacji z problemami, przestać unikać trudności z relacjami z ludźmi, nie izolować się. Pokonywanie słabości, programów podświadomości oraz problemów emocjonalnych najlepiej udaje się, kiedy się z nimi zderzymy na materii. Nie jest to łatwe, ale najefektywniejsze.

Druga karta z talii tarota KSIĘŻYC radzi, by zajrzeć w podświadomość, gdzie są ukryte skrywane schematy, które nami rządzą a tym samym nie pozwalają iść do przodu. Warto analizować sny, one często wyciągają to, co w nas schowane głęboko. Najczęściej programy uderzają w emocjonalność, nad którą nam najtrudniej zapanować. Wówczas, kiedy opanuje nas emocja, warto się chwilę zatrzymać, wyobrazić sobie jak patrzymy na siebie z boku i zastanowić dlaczego tak reagujemy? Czy są to reakcje, które powtarzają się notorycznie w podobnych sytuacjach? Czy jest realne zagrożenie w tej sytuacji dla mnie? Jeżeli nie jest realne to czego się obawiam?
Czy przypadkiem przyczyna zdenerwowania jest tak naprawdę jeszcze głębiej osadzona a to jest tylko nasz schematyczny guziczek który zostaje uruchamiany poprzez bodziec z zewnątrz. Jeżeli nie potraficie w emocjach na świeżo tego zrobić, to koniecznie powtórzcie te pytania wówczas, kiedy emocje opadną. Wtedy łatwiej jest bardziej obiektywnie spojrzeć na daną sytuację.

Już samo zrozumienie, że często działamy poprzez nasze programy podświadomości pomoże nam być dla siebie bardziej łagodnymi i cierpliwymi w pracy nad sobą. Nie jest to łatwe, ale możliwie do zrobienia. Został nam przedostatni nów w tym roku warto więc sobie zrobić bilans, aby w następny rok wejść z czystą kartą i nowymi planami na samych siebie.

Owocnej pracy nad sobą zatem Wam życzę 🔥😊. (Autor:Ewa Rożnowska)

Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie całości lub fragmentu dozwolone w przypadku podania autora tekstu i linku źródłowego.

Leave a Reply