Nów księżyca w znaku Wodnika – 24 stycznia 2020 r.

Nów w znaku Wodnika 24.01.2020 r.

Energia zbliżającego się nowiu w znaku Wodnika będzie wibrowała wokół tematów związanych z naszą przyszłością. Będzie to idealny moment, aby otworzyć się na wolność, nowe perspektywy i wizje na dalsze plany życiowe. Mianowicie aura tego nowiu będzie wspomagać w pokonywaniu trudności, wyzwań i wskazuje, że wszelkie działania w kierunku wdrożenia nowych energii będą miały większe szanse na spełnienie.

Z numerologicznego punktu widzenia wibracją tego dnia (24.01.2020) będzie 2 z podwibracji 11, która jest pierwszą z liczb mistrzowskich. Mówi ona nam o bardzo dobrej intuicji, o potencjale i dużym zasobie energii, dzięki której jesteśmy w stanie podejmować właściwe i trafne wybory życiowe. Jednak mistrzostwo do czegoś zobowiązuje. Do tego aby korzystać z jej przywilejów my sami musimy spełnić pewne warunki. Zatem należy pamiętać, że aby przyszło coś nowego, świeżego musi odejść stare. Bez zrobienia porządku wewnętrznego, bez pokory, bez zdania sobie sprawy, że jesteśmy na świecie wiecznymi uczniami i zrozumienia, że doskonalimy się poprzez współpracę z innymi ludźmi nie jesteśmy w stanie wprowadzić zmian. Nie wystarczy zrobić mapy marzeń, spisać życzeń a one same się ziszczą.

Zmiany w życiu są konsekwencją działania. Dlatego polecam najpierw wybrać jedną rzecz, którą zamierzamy osiągnąć w tym roku i na niej się skupić. Warto ją spisać oraz zrobić mały plan realizacji dojścia do spełnienia. Już samo przelanie tego na papier pomoże we wdrożeniu tego na materii. Zawsze warto wspomóc się magią świec. Zapalcie świecę może być w osobistym kolorze reprezentującym dany aspekt, nad którym chcemy pracować, np. finanse i praca kolor zielony, dodanie odwagi i szybkości działania kolor czerwony, kwestie partnerskie i relacji kolor różowy bądź czerwony natomiast kwestie rozwoju osobistego kolor fioletowy. Można równie dobrze użyć do tego świecy w kolorze białym. Po jej odpaleniu poświęćcie chwilę na rozmyślania i wizualizację osiągnięcia zamierzonego celu. Następnie spalcie kartkę, aby ogień przetransformował i pomógł w jego realizacji.

Warto wspomagać się świecami, które stanowią same w sobie harmonijne połączenie czterech żywiołów: ognia w płomieniu, wody w płynnym wosku, powietrza jako dymu oraz ziemi jako knota. Okresy pełni oraz nowiu księżyca to momenty, które są idealne aby w biegu całego miesiąca zatrzymać się na chwilę i poświęcić czas tylko dla siebie. Są to zaledwie dwa dni w miesiącu, których wibracje są w stanie pomóc nam ukierunkować naszą energię. Zatem życzę miłego czynienia oraz owocnych działań. (Autor:Ewa Rożnowska).

Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie całości lub fragmentu dozwolone w przypadku podania autora tekstu i linku źródłowego.

Leave a Reply