Nów księżyca z zaćmieniem Słońca – 26 grudnia 2019 r.

Ostatni nów tego roku przypadł na 26 grudnia o godzinie 06:13.

Jak to bywa przy aurze nowiu możemy odczuwać zmęczenie, rozdrażnienie oraz wzmożoną emocjonalność w relacjach z ludźmi.
Dodatkowym aspektem rzutującym na owe samopoczucie będzie obrączkowe zaćmienie Słońca. Ponadto końcówka roku i wchodzenie w energię Nowego Roku 2020 r. to idealny moment na zrzucenie i pozostawienie balastu zdarzeń, doświadczeń, emocji i nawyków, które już nie są aktualne i nie służą naszemu rozwojowi.

Polecam w ten wieczór bądź jutrzejszy dzień zrobić małą ceremonię odpuszczenia, wybaczenia. Zapalcie świecę i w skupieniu spiszcie wszystko co was boli, co was lęka, wszystkie wasze obawy.

Jeżeli chcecie wybaczyć komuś, kto was skrzywdził i pozostawić za sobą ten etap życia napiszcie na kartce: „Wybaczam temu, który uczynił mi rany, który zadał mi ból. Pozwalam mu odejść z roli oprawcy wobec mnie. Ja odchodzę z roli ofiary wobec niego”.

Kiedy już spiszecie wszystko podrzyjcie tę kartkę na drobne kawałki przelewając te emocje na nią pozbywając się ich jednocześnie, bądź spalcie od świecy a resztki wyrzućcie. W momencie kiedy będziecie drzeć lub palić kartkę wypowiedzcie na głos słowa: Jestem oczyszczona(y) i wolna(y) – 3x.

Miłego czynienia 🙂 niech moc będzie z Wami. (Autor:Ewa Rożnowska).

Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie całości lub fragmentu dozwolone w przypadku podania autora tekstu i linku źródłowego.

Leave a Reply