Pełnia księżyca w znaku Raka oraz zaćmienie księżyca – 10.01.2020 r.

10 stycznia 2020 r. o godzinie 20.23 zaczyna się pełnia Księżyca w Raku, jednocześnie łącząc wibracje z zaćmieniem Księżyca.

Rak jest znakiem zodiaku, który potrafi wydobyć skrywane emocje z przeszłości, które dzisiaj oraz przez dwa następne dni mogą dać upust w postaci nadwrażliwości emocjonalnej, szczególnie w kontaktach międzyludzkich, w związkach. Natomiast zaćmienie Księżyca dodatkowo wzmaga intensywność tych doznań.

Dajmy odrobinę wyrozumiałości zarówno sobie jak i naszemu otoczeniu. Warto w tych dniach zrobić coś tylko dla siebie, dać chwilę spokoju, pobyć ze swoim wnętrzem. Jeżeli z kolei emocje wezmą górę dać im ujście. Dobrym sposobem jest pójście do lasu. Jest to idealne miejsce do samoterapii. Dajcie sobie możliwość pokrzyczenia w lesie, pomaga to zrzucić balast emocjonalny. Ponadto terapia drzewami jest wspaniałym sposobem podwyższenia wibracji, leczenia chorób oraz podładowania wewnętrznych bateryjek. Warto wybrać sobie swoje ulubione drzewo i nawiązać z nim więź.

A na dzisiejszy wieczór proponuję ceremonialną kąpiel, która ma działanie oczyszczające, energetyzujące wspaniale działająca na negatywne oddziaływania na naszą energetykę.

Do ciepłej wody w wannie dodajcie w dowolnej proporcji korę dębu białego, cynamon oraz sosnowe igły oraz garść soli kuchennej gruboziarnistej. Ewentualnie przy braku kory dębu można ten składnik pominąć a pozostałe zamienić olejkami cynamonowym i sosnowym.

Przed kąpielą należy wziąć prysznic aby umyć ciało, dopiero potem brać kąpiel rytualną. Sposób, w jaki powinno się myć podczas kąpieli rytualnej jest bardzo ważny. Myj się dokładnie, rozpoczynając od stóp a kończąc na głowie, by przyciągnąć do siebie różne rzeczy. Jeśli zaczniesz od głowy, a skończysz na stopach, będziesz odpychał od siebie energie. Tutaj należy zastosować tę drugą metodę. Moczenie się w kąpieli z kolei ukoi pojawiające się symptomy.

Podczas kąpieli dobrze jest wypowiadać określone słowa. Twoje własne będą bardziej trafne, niż gotowe teksty. Zatem możesz swobodnie dobierać swoje formuły do wykorzystania w kąpieli czynionej w konkretnej intencji.

Życzę Wam zatem pełnej relaksu pełni :). (Autor: Ewa Rożnowska)

Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie całości lub fragmentu dozwolone w przypadku podania autora tekstu i linku źródłowego.

Leave a Reply