Pełnia w znaku Bliźniąt – 12.12.2019 r.

12.12.2019 r. to interesująca data, ponieważ jeśli zinterpretujemy ją z punktu numerologicznego, tworzy się ciąg liczb 12.12.12 (12+12+2019 a 2+0+1+9 = 12).

12 to wibracja skłaniająca do pracy w grupie, jednocześnie pozbawiając siebie stawiania na pierwszym miejscu. Taka sytuacja wymusza w nas konieczność poddania się silniejszym autorytetom. Nauka współpracy doprowadzi wówczas nas do radości i otwartości jaką daje nam wibracja 3.

Trójeczka z kolei to artyzm, kreacja, komunikacja oraz twórczość co wspaniale pokrywa się z tłem jaki nadaje pełnia księżyca w Bliźniętach. Dostrzegam w tej dacie również triadę artystyczną, tak więc jest to najlepszy dzień na wykreowanie własnych marzeń, planów i zamierzeń i puszczenie w stronę Wszechświata własnej intencji.

To Wy kreujecie własną rzeczywistość!!!

Zatem w tym magicznym dniu otwiera się portal kreacji – wykorzystajcie go do spełnienia własnych celów i marzeń . (Autor:Ewa Rożnowska)

Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie całości lub fragmentu dozwolone w przypadku podania autora tekstu i linku źródłowego.

Leave a Reply