Pełnia w znaku BYKA 12.11.2019 r.

12 listopada 2019 r. przypada jedna z bardziej obfitych pełni Księżyca w roku za sprawą tego, iż dokona się w znaku Byka, czyli znaku obfitości.
To idealny czas na to wszystko co łączy się z przyjemnością, cielesnością i seksualnością, również za sprawą obecności Słońca w Skorpionie.
Z kolei Merkury w Skorpionie wymusi na tych sferach odkrywanie tego co ukryte i wymagające uzdrowienia. Ostatnia pełnia Księżyca przed przesileniem zimowym symbolizuje czas obumierania.
Zatem dzisiejszą noc i następne dwa dni, będące pod wpływem tej pełni, warto wykorzystać na pozbycie się wszystkiego co nas obciąża aby zrobić miejsce na nowe możliwości.
Warto w te dni znaleźć czas na medytację i kontemplację nad tym czego chcemy się pozbyć. Podczas takiej medytacji zapalcie świecę w kolorze, która dla was będzie symbolizowała wszystkie te negatywne aspekty. Następnie zanim ją odpalicie, wykorzystując kadzidła, szałwię bądź palo santo oczyśćcie siebie i swoją przestrzeń.
Po takiej medytacji przy świecy i kadzidłach spiszcie na kartce wszystko to co wam się nasunęło podczas tych przemyśleń. Następnie zgodnie z własną wolą i chęcią pozbycia się tych obciążeń spalcie w płomieniu świecy tę kartkę na znak symbolicznego uwolnienia.
Następnie na to miejsce zapalcie białą świecę ale tym razem spiszcie sobie co byście pragnęli przyciągnąć nowego i czystego w to miejsce. Tę kartkę również spalcie w płomieniu białej świecy. Możecie pozostać w wyciszeniu aż do wypalenia się świec lub pozostawić je w bezpiecznym miejscu, aby się wypaliły same.
Owocnej medytacji. (Autor:Ewa Rożnowska).

Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie całości lub fragmentu dozwolone w przypadku podania autora tekstu i linku źródłowego.

Leave a Reply