Portal energetyczny 02.02.2020 r.

2.02.2020 r. to data niesamowita, wyjątkowa, która sprawi że otworzy się przed nami portal energetyczny, tzw. kosmiczne zwierciadło. Dlaczego ma to takie duże znaczenie?

Zapewne większość z Was miało doświadczenie synchroniczności liczb. Są to momenty, w których Wszechświat próbuje nas nakierować i skłonić do zatrzymania się i przeanalizowania swojej sytuacji, myśli, działań. Każde liczby dają określony potencjał do wykorzystania. Jutro jest to potencjał prosperity.

Data składa się z tzw. liczb mistrzowskich 22. Mało tego, 2 luty wypada na 33 dzień tego roku (kolejna mistrzowska liczba). Z kolei do końca 2020 roku pozostało nam 333 dni. Nie ma przypadków, a takie wyjątkowe okazje warto wykorzystać na naszą korzyść. Liczba 22 to mistrz tworzenia na materii. Jest to manifestacja sił boskich w naszej ziemskiej rzeczywistości. Trójki natomiast to kreacja, twórczość.

Podejdźmy zatem świadomie w tym dniu do tego czego oczekujemy od naszego życia i jak miałoby ono wyglądać, a przede wszystkim skupmy się na emocjach jakie wówczas poczujemy. Bardzo ważne jest utrzymanie pozytywnych myśli i wibracji, ponieważ to one są katalizatorem do zamanifestowania się ich w naszym życiu. Myśli mają ogromną moc, a jeszcze większą w połączeniu z czynnikiem emocjonalnym.

Nie bez powodu jutrzejszy dzień został okrzyknięty Dniem Pozytywnego Myślenia. Zwróćmy uwagę o czym jutro będziemy myśleć, jakie emocje będą nam towarzyszyć. Postarajmy się wykorzystać ten dzień na zrobienie czegoś miłego dla siebie i swoich bliskich. Dajcie sobie możliwość wykreowania przyszłości w takiej formie jakiej byście chcieli. Jest to wspaniały moment na stworzenie mapy marzeń, karty życzeń, opisanie celów i marzeń bądź wykonanie rytuału na dobrobyt.

Jeżeli stworzycie jutro mapę marzeń, bądź spiszecie cele i marzenia albo wykonacie rytuał, polecam to zrobić późnym wieczorem o godzinie 22:22. Wzmocni to dodatkowo moc ceremoniału. Podam Wam lekki i przyjemny rytuał przyciągnięcia dobrobytu. Jednak zanim do niego podejdziecie, dobrze jest określić co dla nas stanowi dobrobyt. Dla jednych to sukcesy zawodowe, dla innych powiększenie finansów a dla pozostałych szczęście w miłości a może wszystko razem :). Warto to ustalić zanim podejmiemy się wykonania rytuału.

Zebrać należy następujące składniki: kawa ziarnista, cynamon, cukier, kadzielnica bądź blacha do pieczenia. Jeżeli ktoś posiada kadzielnicę, wówczas na rozgrzany węgielek trybularzowy kładziemy rozdrobioną kawę, odrobinę cynamonu i posypujemy to cukrem.
Natomiast jeżeli mamy tylko do dyspozycji piekarnik to na blachę do pieczenia kładziemy ziarna kawy, posypujemy cynamonem i cukrem i zapiekamy w piekarniku do momentu aż masa zacznie kopcić.

Następnie kadzielnicę bądź blachę bierzemy i okadzamy najpierw siebie i swoich bliskich a na koniec przechodzimy się po naszym domu bądź miejscu gdzie pracujemy. W trakcie okadzania możemy mówić następujące słowa: Niechaj w moim życiu zagości na stałe dobrobyt … (podać jaki). Niechaj przyjdzie do mnie szybko, łatwo i radośnie ze wszystkich stron.
Oczywiście w trakcie wyobrażamy sobie nasze życzenie i staramy się wzbudzić w sobie intencję oraz emocje wdzięczności, tak jakby ta rzecz już się w naszym życiu dokonała.

Zapraszamy zatem do spotkania i medytacji intencyjnej jutro o godzinie 22.22, każdy z własną intencją, we własnym domu. Zapalając świecę na znak połączenia złączmy wspólny cel zapanowania dobrobytu w naszym życiu oraz wszystkich nas a siła myśli spotęguje MOC KREACJI. (Autor:Ewa Rożnowska)

Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie całości lub fragmentu dozwolone w przypadku podania autora tekstu i linku źródłowego.

Leave a Reply