Zrealizuj cele podczas pełni w znaku Panny 09.03.2020 r.

Nadchodząca pełnia w znaku Panny zamknie zimowe energie, powoli przygotowując nas na życiodajne energie wiosny. Po emocjonalnym, pełnym wewnętrznych wglądów nowiu w znaku Ryb, przychodzi podczas tej pełni moment na połączenie duchowości z praktycznością i mocnym ukierunkowaniem na cel, który reprezentuje znak Panny.

Możemy śmiało wykorzystać panujące w tym czasie wibracje na polepszenie naszej sytuacji zawodowej a także postarać się dzięki cierpliwości i wytrwałości panny wdrożyć w nasze życie dobre nawyki i zadbać o zdrowie.

Biorąc pod uwagę numerologiczną wibrację dnia 9.03.2020 r. mamy do czynienia z liczbą 7, która idealnie pasuje z charakterystyką znaku panny. Jak to z kolei wpłynie na nas?

Perfekcjonizm, analityczność, opanowanie oraz wnikliwość to idealne cechy przydatne w życiu zawodowym. Zatem dla osób, które chciałyby zmienić pracę bądź jej szukają to idealny moment na wdrożenie swojego planu w życie.

9.03.2020 r. gdzie 9 to mądrość duchowa i intuicja, 3 to moc kreacji a 22/4 to kreowanie na materii i konsekwencja z systematycznością. Warto to wykorzystać i być może dokonać nawet przełomowych decyzji o zmianie pracy na coś, co do tej pory było naszą pasją i hobby a teraz może stać się dla nas spełnieniem zawodowym.

Pamiętajcie, że dwie rzeczy mogą Was blokować w tych zmianach, to STRACH i BRAK DZIAŁANIA! Warto dążyć do realizowania swoich marzeń i celów duszy, ponieważ wtedy codzienność zawodowa nie jest przykrym obowiązkiem a przyjemnością.

Co zrobić zatem, żeby sobie w tym pomóc. Przede wszystkim dokonać wglądu w samego siebie, poprzez uświadomienie jakiego kroku w kwestiach zawodowych pragniemy na dany moment dokonać. Czy ma to być zmiana miejsca pracy, czy awans w obecnej, czy może totalna rewolucja i odejście z pracy dla kogoś i poświęcenie się własnej działalności.

Bez względu na to, co wybierzesz jedno jest pewne, musisz wiedzieć czego chcesz, czego pragniesz i mieć konkretnie sprecyzowane wymagania. Pomaga tutaj określenie stanowiska, miejsca pracy oraz wypisanie wszystkich swoich pozytywnych cech, które mogłyby nam pomóc otrzymać daną pracę.

Kolejną ważną kwestią, która w zdecydowany sposób pomaga zrealizować plany i marzenia to stabilność emocjonalna. Pamiętajcie, że emocje to katalizator do realizacji zamierzeń i ważne, aby w tym czasie być pozytywnie nastawionym, mieć wzbudzone poczucie już zrealizowanego celu. To tak jakbyśmy puścili w eter prośbę i przestali naciskać i martwić się czy to się zrealizuje a postarali się zaufać, że Wszechświat odpowie na wasze prośby.
Dobrze jest mieć też świadomość, że jeżeli się nasze zamierzenia nie zrealizują, mimo naszych ogromnych starań, to jest to też bardzo istotna dla nas informacja. Być może to nie ten moment, być może za chwilę ma się wydarzyć coś czego my nie planowaliśmy a Wszechświat uznał, że to będzie dla nas korzystniejsze. Też tak często bywa.

Jesteśmy ludźmi często niecierpliwymi, bez pokory, pełni żądań i próśb w ten sposób odłączając się od naszego Źródła, czyli połączenia z Duszą. Jeśli damy się jej poprowadzić, zauważymy jak prościej i przyjemniej się nam żyje :).

Podsumowując najważniejsze są trzy aspekty, aby przyciągnąć właściwą pracę: sprecyzowany cel, spokój emocjonalny oraz zawierzenie i zaufanie do własnej duszy. Teraz możecie wspomóc się odrobiną magii ;).

Podam Wam sposób, aby wykorzystać moją ulubioną magię świec. Ogień to mój ulubiony żywioł, który ma niesamowitą moc a w tym przypadku sprawdzi się bardzo dobrze. Bowiem ogień transformuje, zmienia, przepala, uaktywnia, popycha do działania.

Potrzebna będzie:
– biała kartka
– świeca koloru zielonego
– kadzidło, palo santo bądź biała szałwia

Kiedy wszystko zbierzecie na kartce wypiszcie wasz cel, czyli jaką pracę bądź jakie stanowisko byście chcieli otrzymać. Jeżeli nie macie sprecyzowane, wówczas możecie napisać nowa praca, ale sprecyzujcie jak byście chcieli żeby wam się pracowało w niej, jacy mieliby być współpracownicy itd. A dla osób, które chcą się całkowicie powierzyć Wszechświatowi i zdać się na jego dobro wówczas mogą napisać: „Niechaj w łatwy i przyjemny sposób przyjdzie do mnie oferta pracy, która jest dla mnie na ten moment najlepsza i najbardziej odpowiednia zgodnie z wolą mojej duszy”.

Następnie możecie wypisać swoje pozytywne cechy, które pasowałyby do pracy o którą się ubiegacie, ale nie jest to konieczne. Kolejno zapalcie świecę a kartkę przed spaleniem okadźcie kadzidłem i spalcie od świecy. Chwilę pomedytujcie przy świecy wizualizując swój cel i następnie dajcie świecy dopalić się do końca. Resztki świecy wraz z popiołem rozsypcie na ziemi.

Możecie wykonać ten rytuał jeszcze w inny sposób, odpalając świecę kolejno przez trzy dni a dopiero na ostatni dzień wypalić ją do końca. Dodacie wtedy więcej mocy.

Pamiętajcie jeszcze o jednej kwestii, często bywa tak że dostajemy po tym inną niż chcieliśmy pracę ale warto mieć na uwadze fakt, że nie wiecie czy ktoś z tej pracy nie zna kogoś z pracy o którą się tak naprawdę staraliście. Wierzcie mi czasami dzieją się niezłe cuda ;).

Z kolei dla osób, które z kolei wolałyby popracować nad swoim zdrowiem, podczas tej pełni proponuję krótkie medytacje, które warto rozpocząć już dwa dni przed pełnią i kontynuować dwa dni po pełni. Podczas stanu wyciszenia zapalcie świecę, może być zielona lub biała. Przy zamkniętych oczach wizualizujcie jak płomień świecy wdychacie nosem a ogień rozpływa się na wasze całe ciało, jednocześnie wypalając wszelkie choroby i stany zapalne. Róbcie to tak długo jak czujecie. Jest to fajny sposób, aby dodać sobie również trochę żywiołu ognia do ciała. Zobaczycie jak po takim zabiegu będziecie czuli się rozgrzani i doenergetyzowani. Na koniec możecie sobie zrobić prysznic z peelingiem solnym, natomiast w samą pełnię, jeżeli oczywiście macie wannę, zamiast prysznica możecie wykonać sobie dłuższą kąpiel w wodzie z solą. Przyjemnie oczyszczają organizm z toksyn oraz nadmiernego stresu.

Życzę Wam zatem przyjemnej i owocnej pełni.

Jeżeli masz pytania co do rytuałów podanych w tekście, bądź wolisz abym o ja wykonała dla ciebie dany rytuał zapraszam do kontaktu.

Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie całości lub fragmentu dozwolone w przypadku podania autora tekstu i linku źródłowego.

Leave a Reply