Zbuduj na nowo poczucie bezpieczeństwa – PORTAL ENERGETYCZNY 4-4-4 w dniu 04.04.2020 r.

Zbliżamy się do kolejnego momentu, w którym Wszechświat otwiera przed nami okazję do szybszego i świadomego wykorzystania zbliżających się energii. Co to oznacza?

Otóż 04.04.2020 r. spowoduje otwarcie portalu energetycznego 4-4-4, podczas którego zaczną do Ziemi napływać wysokie wibracje energii, zmieniając nasze pole energetyczne, jednocześnie wpływając na nasze struktury świadomości oraz świadomości planetarnej.

Data 04.04.2020 – numerologicznie rozpatrując, pomoże zadziałać na aspekty związane z naszym poczuciem bezpieczeństwa i stabilizacji. Jak to wielokrotnie piszę i do Was mówię – nic w życiu nie dzieje się bez przyczyny. Też tak jest i tym razem. Dla wszystkich nas jest to czas, gdzie przez ogólnoświatową pandemię świat wielu ludzi wywrócił się do góry nogami. Zostaliśmy postawieni w sytuacji, gdzie nasze poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji uległ rozpadowi, bądź został w jakimś stopniu naruszony. Niestety koniunkcja Neptuna do Merkurego dodatkowo może spowodować trudności w określeniu przez wielu z was priorytetów życiowych, zagubienie intelektualne oraz poczucie bezsensowności wielu decyzji i działań.

Jednakże pamiętajmy też o tych dobrych stronach takich sytuacji. Być może większość z Was stwierdzi, że nie ma nic dobrego w tym co nas obecnie dotyka. To dla nas wielka lekcja pokory, konieczności skupienia uwagi na sprawach wewnętrznych oraz przymuszenie do spojrzenia na sfery naszego życia, które być może do tej pory zaniedbywaliście.

Energie kosmiczne, zmiany planetarne, przemiany ziemskie są dla nas zawsze wsparciem. Pamiętajmy, że my jesteśmy z każdym człowiekiem oraz z naturą ściśle powiązani. Dlaczego zostaliśmy oddzieleni jedni od drugich? Właśnie po to żeby w końcu przerzucić punkt widzenia z innych na siebie. Zmiany dopiero zajdą jeśli dokonają się najpierw w nas. Sytuacja globalna tak naprawdę dla ludzi świadomych siebie to zbawienie, aby w końcu mieć czas na rodzinę, na pracę nad sobą. Wprawdzie zaczynają przy tym wychodzić również i nasze ułomności, ale dobrze! Niech to w końcu ujrzy światło dzienne i zmierzmy się z tym wszystkim w końcu. Pozostawmy za sobą przeszłość, starych siebie abyśmy z nową świadomością i nowymi energiami mogli zacząć budować Nową Ziemię!

Zobaczcie jak pięknie data 04.04.2020 (4-4-4) zgrywa się również z energiami planetarnymi. Wspomniana koniunkcja Neptuna do Merkurego do tego trygon Saturna do Wenus, który daje nam czas na wyjaśnienia wszelkich konfliktów personalnych oraz partnerskich. Sprzyja ustabilizowaniu sytuacji majątkowej. Teraz zostaliśmy zmuszeni do stworzenia na nowo poczucia bezpieczeństwa i ułożenia się w nowej sytuacji. Niech to sprawi, że ta sytuacja nas wzmocni a nie spowolni.

Jak zatem wykorzystać ten dzień?

Idealnym momentem będzie chwila skupienia bądź medytacji, kontemplacji. Chodzi o złapanie i stworzenie w swojej głowie obrazu sytuacji, w której poczujecie się bardziej komfortowo i bezpieczniej. Pomoże wam kilka zasad, którymi możecie wspomagać się w tym najtrudniejszym czasie:

1. Pierwsza ważna kwestia, to przestań myśleć że nie jesteś w stanie osiągnąć wyciszenia i spokoju oraz że już nie da się osiągnąć stabilnej sytuacji. Przypomnij sobie najbardziej kryzysową sytuację w swoim życiu i zdaj sobie sprawę, że udało ci się wyjść z tej sytuacji zwycięsko. Poradziłeś sobie, więc teraz też masz możliwość pokonać trudności.

2. Zdaj sobie sprawę, że strach, lęk, panika to emocje, które zaistnieją w Tobie tylko wtedy, kiedy ty im na to pozwolisz. Pamiętajcie emocja nie pojawia się najpierw. Pierwszy pojawia się odbiór mentalny danej sytuacji a to w jaki sposób my zareagujemy na daną sytuację zależy tylko od nas. Jeżeli nie pozwolicie zadziałać emocji w Was macie sukces murowany. Jest to trudny proces, który wypracowuje się z czasem i wymaga wysiłku, ale naprawdę warto. Pomoże to wam wypracować opanowanie w kryzysowych sytuacjach i zachować tak zwaną „zimną krew”.

3. Kolejna pomocna kwestia, to zaakceptowanie emocji np. lęku, strachu. Nie walczmy z daną emocją. Skoro już się pojawiła pozwólcie jej być, ewentualnie możecie sprawić, aby dalej jej nie „dokarmiać” i nie potęgować.

4. Pomocnym narzędziem, eliminującym stres oraz wyciszającym jest medytacja. Pomaga ona nam wyciszyć się wewnętrznie. Na początku może to wam sprawiać trudność, jednak z praktyką przyjdzie i upragniony spokój. Na początek możecie użyć prowadzonych medytacji, wówczas skupienie następuje na słowach osoby prowadzącej a czas szybciej mija przez co nasze myśli zostają przekierowane z przykrych tematów na przyjemne.

5. Podczas medytacji, kontemplacji, czy zwykłego wyciszenia możecie wspomóc się powtarzaniem afirmacji, które również pomagają w wyciszaniu umysłu. Na mojej stronie wstawiam co jakiś czas nowe afirmacje, z których możecie czerpać inspirację do tworzenia własnych bądź korzystać z moich propozycji. Link do afirmacji wstawiam tutaj: https://kodyswiadomosci.org/afirmacje/

6. Dobrą metodą na uspokojenie natłoku myśli jest przekierowanie uwagi na coś zupełnie innego, pozytywnego. Jeżeli teraz nie mamy możliwości wyjścia z domu, dobrze jest zająć czymś ręce i głowę. Pomysłów jest wiele. Można zająć się naprawą rzeczy, które odłożyliśmy na później, posprzątać mieszkanie, zacząć tworzyć różne rękodzieła z tego co dostępne w domu albo po prostu włączyć swoje ulubione kabarety, czy ulubioną muzykę i tak długo oglądać bądź słuchać aż umysł uspokoi się na tyle, że można będzie wrócić do codziennego funkcjonowania. Czasami najprostsze sposoby są najlepsze.

Więcej metod, jak sobie poradzić w stresie oraz jak odbudować poczucie bezpieczeństwa podaję w następnym artykule.

W dniu otwarcia portalu 4-4-4 podczas krótkiej chwili wyciszenia poproście Źródło, aby spłynęły na Was energie dobrobytu, wprowadzając w Wasze życie spokój i ład. Możecie ułożyć sobie własnymi słowami krótką medytację bądź wykorzystać słowa, które ja proponuję aby wypowiedzieć jako mantrę:

„Ja …. łączę się w tej chwili z najwyższym Źródłem Światła i Miłości oraz otwieram się na kosmiczne energie transformacji. Deklaruję i nakazuję, aby proces przemiany energetycznej uzdrowił i oczyścił głębokie pokłady moich blokad i ograniczeń na poziomie komórkowym sprawiając, że energie miłości, harmonii, zrozumienia, akceptacji oraz siły wewnętrznej napłyną i dostroją mnie do wibracji całego Kosmosu. Niechaj zmiany dokonają się dla mnie na takim poziomie, jaki jest potrzebny i korzystny dla mnie w tym momencie.”

Pamiętajcie, że musicie być świadomi, że po tym mogą nastąpić przeróżne zmiany w Waszym życiu, więc jeżeli nie czujecie się w pełni gotowi do podjęcia pracy nad sobą wstrzymajcie się. Do takich transformacji należy podchodzić odpowiedzialnie i w pełni świadomie. (Autor:Ewa Rożnowska)

Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie całości lub fragmentu dozwolone w przypadku podania autora tekstu i linku źródłowego.

2 myśli w temacie “Zbuduj na nowo poczucie bezpieczeństwa – PORTAL ENERGETYCZNY 4-4-4 w dniu 04.04.2020 r.”

Leave a Reply