Złap równowagę podczas pełni w znaku Wagi – 08.04.2020 r.

Już od dzisiaj zaczęliśmy się znajdować pod wpływem energii zbliżającej się pełni w znaku Wagi. Będzie to czas, kiedy skonfrontujemy się z takimi aspektami jak nasze relacje z bliskimi, związki partnerskie, ale również związek z samym sobą. W tych dniach między 6 a 10 kwietnia 2020 r. warto popracować nad sharmonizowaniem tychże relacji i osiągnąć wewnętrzną równowagę.

Wagom patronuje planeta Wenus, grecka Bogini Miłości, stąd energie kierują nas na kwestie związane z relacjami. Data 08.04.2020 r. też ma związek z miłością, bowiem suma 8+4+2+0+2+0= 16 to liczba wskazująca na konieczność pracy nad sprawami rodzinnymi i uczuciowymi, zwłaszcza, że liczba 16 po zsumowaniu daje liczbę 7. Ta z kolei może mieć dwojakie znaczenie, w zależności, którym nurtem numerologicznym pójdziemy. Z jednej strony to symbol rodziny a z drugiej strony reprezentuje sferę rozwoju duchowego, poszukiwania wiedzy i mądrości, aby dążyć do wewnętrznej równowagi. Wszystko ma znaczenie i pięknie jak zwykle nam się łączy.

Natomiast dzień pełni pod liczbą 8 może sprawić, że sprawy wokół uczuć, relacji i naszych wewnętrznych przemian mogą przybrać nie do końca taki obrót, jaki byśmy tego sobie życzyli. Ósemka często nazywana jest liczbą karmy, która ujawnia skutki naszych wcześniejszych decyzji i działań. Jest silną wibracją, reprezentującą sprawiedliwość. I tu ciekawe połączenie ze znakiem Wagi, która jest symbolem równowagi i sprawiedliwości. W związku z tym może pojawić się konfrontacja z własnymi cieniami, ale tylko po to, żeby je jak najszybciej rozwiązać, by mógł nastąpić spokój i harmonia.

Podsumowując, ta pełnia wspiera nas w uporządkowaniu swoich spraw rodzinnych i partnerskich. Ponadto sytuacja ogólnoświatowa, w związku z kwarantanną niejako przymusi wiele związków do konieczności pracy nad relacją. Pary, które do tej pory widywały się sporadycznie, będąc w ciągłym biegu, teraz mają możliwość powrotu do zacieśnienia więzów i spojrzenia z innej perspektywy na swoje relacje z bliskimi. Niestety dla niektórych może okazać się to moment, w którym uznają, że ich partnerstwo musi przejść transformację, poprzez rozejście się. Jednak zawsze koniec staje się często początkiem czegoś nowego i budującego. Tak więc ostatecznie wszystko dąży do wspomnianej wcześniej równowagi.

Na czas pełni proponuję Wam popracować na polu serca, otworzyć się na bliskich, poświęcić im więcej uwagi i czasu oraz poświęcić go tez sobie samemu. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was bezpłatną medytację prowadzoną, którą poprowadzimy w dniu pełni 08.04.2020 r. o godzinie 20.00, na którą serdecznie Was zapraszam :). Skorzystać z niej możecie poprzez zapisanie się na e-maila, na który dostaniecie wszystkie informacje zwrotne. Link do zapisów zamieszczam tutaj: https://www.facebook.com/events/668195523759251/

Złap równowagę w pełnię! (Ewa Rożnowska)

Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie całości lub fragmentu dozwolone w przypadku podania autora tekstu i linku źródłowego.

Leave a Reply