RYTUAŁ NA PRZYCIĄGNIĘCIE PARTNERA

Dla osób, które są na etapie szukania partnera życiowego, pragnę przedstawić rytuał na przyciągnięcie i zaproszenie partnera do naszego życia.

Możecie go wykonywać podczas pełni księżyca, jak również w okresie między nowiem a pełnią, kiedy księżyca przybywa. Ponadto sabat Beltaine, Noc Kupały, dzień Św. Walentego to również idealny czas na wyczarowanie miłości w naszym życiu.

Chciałabym was jednak uczulić na bardzo ważną kwestię. Do każdych czynności magicznych należy podchodzić z rozwagą i odpowiedzialnością oraz szacunkiem do energii. Jeżeli nie czujesz się na siłach, nie wykonuj sam tego rytuału. Wbrew pozorom taki rytuał to nie tylko zapalenie świeczki, lecz wymaga od nas bardzo głębokiego skupienia myśli (myśli muszą być klarowne a intencja czysta). Nie możecie myśleć podczas rytuału np. o tym, że nie zdążyliście dzisiaj zrobić zakupów lub że musicie wynieść śmieci. Podczas działań magicznych skupiamy się i koncentrujemy na celu działania.

Dzień przed wykonaniem tego rytuału należy wysprzątać mieszkanie oraz oczyścić energetycznie. Jak to dokładnie wykonać podaję dokładny opis w tym artykule: https://kodyswiadomosci.org/2020/04/09/oczyszczanie-pomieszczen-z-negatywnych-energii/ .

Jeżeli nie posiadacie białej szałwi, możecie zapalić białą świecę dzień przed wykonaniem rytuału i pozwólcie jej wypalić się do końca.

Co potrzebujecie do wykonania rytuału na przyciągnięcie partnera/partnerki:

– świeca prosta biała,

– świeca prosta różowa,

– świeca prosta czerwona,

– olejek różany, jaśminowy

– kadzidełko różane i jaśminowe,

– wstążka lub nitka biała, różowa i czerwona,

– wykałaczka,

– kartka i długopis,

– popielnica lub inne naczynie żaroodporne,

– woreczek materiałowy w kolorze, który kojarzy się wam z miłością,

– podstawek dla świecy białej oraz talerzyk dla świecy różowej i czerwonej (te dwie będą na jednym talerzyku).

Wykonanie rytuału:

W dzień pełni, przed podejściem do rytuału, należy wziąć kąpiel. Następnie dobrze jest wydzielić jakieś miejsce czy to będzie komoda, czy mały stolik na stworzenie ołtarza do położenia akcesoriów rytualnych. Na tym ołtarzu połóżcie wszystkie składniki, które wyżej podałam. Dodatkowo możecie umieścić na nim rzeczy, które kojarzą się Wam z uczuciem miłości i partnerstwem, np. biżuteria, figurka anioła (dla osób, które współpracują z archaniołami i aniołami), kwiaty a nawet kamienie, np. kwarc różowy.

Kiedy już ołtarz będzie gotowy i będziecie mieli przygotowane wszystkie składniki, przystąpcie do działania.

Pierwsza czynność to stworzenie obrazu Partnera, z którym chcesz budować związek, jego cechy fizyczne (wygląd) i psychiczne (charakter, oczekiwania, intencje). Zaangażuj w ten proces wszystkie zmysły. Poczuj Jego zapach, dotyk. Następnie przelej ten obraz na papier, opisując słowami. Dodatkowo opisz siebie, jaki/jaka chcesz być w stosunku do partnera oraz jaki ma być wasz związek. Najważniejsza kwestia, którą będę często powtarzać. Nie opisujemy konkretnej osoby, lecz partnera wymyślonego, bez sugerowania się kimkolwiek. Jest to chyba najtrudniejsza część rytuału i wymaga od nas naprawdę dużego wkładu pracy. Jednak jest to idealny moment na sprecyzowanie swoich pragnień i marzeń, a to sprawi że będziecie bardziej ukierunkowani na cel.

Następnie zapalcie białą świecę wypowiadając następujące słowa: „Rozpalam ten święty płomień, aby oczyścił przestrzeń i chronił mnie podczas tego działania”. Jak już będzie ona płonąć odpalacie kadzidła jaśminowe i różane oraz przygotujcie pozostałe świece w następujący sposób. Na świecy różowej i czerwonej wyryjcie wykałaczką napis „swoje imię i nazwisko oraz data urodzenia a także słowo MIŁOŚĆ”.

Dlaczego różowa i czerwona świeca? Otóż różowa ma reprezentować uczucia przyjaźni partnerskiej, szacunku i delikatności w związku. Reprezentuje taką miłość z poziomu ducha. Natomiast czerwona świeca ma być symbolem tej miłości bardziej z poziomu fizycznego, który jest też bardzo ważny w związku. Ma dodawać iskry namiętności i gorącej miłości.

Tak przygotowane świece weźcie między dłonie i każdą namaśćcie olejkami. Różową olejkiem różanym a czerwoną jaśminowym.

Smarujemy je od dołu do góry, przy świecy różowej wyobrażając sobie emocje przyjaźni, spokoju, harmonii i szczęścia z przyszłym partnerem. Z kolei przy czerwonej wyobraźcie sobie uczucia miłości i namiętności, jakiej pragniecie.

PRZYPOMINAM! Wizja partnera ma opierać się na zbiorze cech i emocji z nim związanych, ewentualnie wygląd. Jednak ma to być osoba, której nie znacie. NIGDY nie wykonujemy takiego rytuału na konkretną osobę. Konsekwencje takich działań możecie odczuwać nawet przez następne inkarnacje, więc uwierzcie mi, że nie warto. Nie posuwamy się do działań, które mają za zadanie ograniczanie wolnej woli innych.

Następnie odpalcie obie świece, stawiając je na talerzu, jednak niech odstęp między świecami pozostanie około 10 cm. Podczas zapalania świec wypowiadajcie następujące słowa:

„Jestem w szczęśliwym, satysfakcjonującym mnie pod każdym względem związku z najodpowiedniejszym dla mnie partnerem”.

Kolejną czynnością jest wzięcie nitek: białej, różowej i czerwonej. Białą nitką obwiązujecie różową i czerwoną świecę mówiąc: „Niechaj moje intencje będą czyste, zgodne z wolą mojej duszy”. Kolejną różową i czerwoną nitkę obwiązujecie i mówicie: „Niechaj miłość, namiętność, szacunek i harmonia będzie moim udziałem, z najodpowiedniejszym dla mnie partnerem. Niech to albo coś lepszego niech będzie moim udziałem i wszystkich z tym związanych”.

Dlaczego taka regułka. Otóż zawsze najlepiej zawierzyć własnej duszy, aby nakierowała nas na odpowiedniego partnera. Jeżeli los ma dla nas coś lepszego, to nam to ześle. W ten sposób zawierzamy własnej duszy, która wie najlepiej co jest dla nas najodpowiedniejsze.

Ostatnią czynność, jaką musimy wykonać to przeczytanie kartki z opisanym partnerem, a następnie spalenie jej w kadzielnicy. Kartkę odpalamy od białej świecy.

Wszystkie świece powinny dopalić się do końca a resztki z nich oraz popiół z kartki wsypcie do woreczka z materiału i noście przy sobie bądź połóżcie przy łóżku, jako amulet przyciągający miłość do waszego życia.

Na koniec pragnę Was uczulić na parę istotnych, czysto technicznych kwestii. Jeśli chodzi o wykonywanie wszelkiego rodzaju rytuałów, szczególnie z udziałem świec, należy przede wszystkim zadbać o bezpieczeństwo. Jest kilka istotnych kwestii:

– pod świece zawsze podkładajcie odpowiednie naczynia, aby nie zabrudzić stołu, czy innego miejsca, w którym są wykonywane rytuały,

– najlepiej sprawdzają się żeliwne naczynia do spalania, czy do świec, ponieważ są bardzo odporne na pękanie, jednak one też z kolei nie mogą stać bezpośrednio na plastikowych czy drewnianych meblach, ponieważ mogą je odkształcić,

– starajcie się nie zostawiać świec samych, bez obserwacji, ponieważ przy rytuałach energie różnie pracują i mogą mieć czasami bardzo zaskakujące zjawiska, np. pryskająca świeca, pęknięcie świecznika, wylanie się świecy poza świecznik itp.

– jeżeli musicie zostawić świecę samą sobie zwróćcie uwagę czy nie ma naokoło możliwości podpalenia czegokolwiek w pobliżu świecy

– radzę dobierać dobrej jakości świece, najlepsze są te woskowe nie parafinowe, ponieważ te gorszej jakości spalają się gorzej a nawet pękają,

– jeżeli podczas tego rytuału zgaśnie Wam świeca, możecie ją ponownie odpalić, natomiast przy każdym innym rytuale świeca, która zgaśnie może powodować konieczność zaczynania rytuału od początku. W miarę możliwości zawsze będę starała się Wam takie informacje umieszczać przy podawaniu rytuału.

Jeśli chodzi o wyżej przedstawiony rytuał, to jest on czasochłonny i na pewno wymaga sporego przygotowania, jednak wart wykonania. Proszę Was, abyście nie zmieniali receptury, ma on być wykonany zgodnie z podanymi wytycznymi.

Pamiętajcie jednak, aby zawsze zachować zgodność z WOLNĄ WOLĄ drugiego człowieka. Nie manipulujmy uczuciami i jeszcze raz powtarzam, nie wykonujemy tego rytuału na konkretną osobę.

Jeżeli macie jakieś pytania bądź chcielibyście, abym wykonała dla Was taki rytuał zapraszam do kontaktu. (Autor: Ewa Rożnowska)

Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie całości lub fragmentu dozwolone w przypadku podania autora tekstu i linku źródłowego.

4 myśli w temacie “RYTUAŁ NA PRZYCIĄGNIĘCIE PARTNERA”

  1. Matko, to strasznie skomplikowane. Czy pani robi taki/podobny rytual dla innych?
    Pozdrawiam

Leave a Reply