Rytuały miłosne podczas pełni w znaku Skorpiona 07.05.2020 r.

Już od dzisiaj znajdujemy się pod wpływem Pełni księżyca, która swoją kulminację osiągnie o godzinie 12.45 w dniu 7 maja 2020 r. Tym razem będzie to pełnia w znaku Skorpiona, która nasycona będzie seksualnością i emocjonalnością partnerską, a z drugiej strony ujawnieniem się również tych cięższych, ukrytych wibracji, związanych z manipulacjami i kontrolą oraz iluzją w tychże relacjach. Ponadto na majowym niebie króluje również planeta Wenus, która sprawi, że pełnia w znaku skorpiona będzie skupiona właśnie na relacjach partnerskich a w związku z tym, że owa planeta wejdzie w tym czasie w ruch wsteczny (dokładnie nastąpi to 13 maja), może spowodować wiele zaskakujących sytuacji.

Otóż biorąc pod uwagę, że data 07.05.2020 r. posiada wibrację 7 z podwibracji 16, te zaskakujące sytuacje mogą mieć oddźwięk w postaci uzdrowienia związków na poziomie emocjonalnym. Dla jednych będzie to zacieśnienie więzi między partnerami, a dla niektórych zrzucenie iluzji a w ostateczności rozpad związku. Zajdzie potrzeba konfrontacji z własnym „cieniem” pod różną postacią. Dlaczego tak?

Weźmy pod lupę jeszcze raz datę pełni księżyca: 07.05.2020 = 16/7. Wibracja 16 to w numerologii określenie tzw. karmy rodziny, związków. Mianowicie pod taką liczbą karma, czyli konsekwencje naszych decyzji spotkają się z weryfikacją a w konsekwencji z otrzymaniem rezultatu naszych wyborów. Karma nigdy nie jest „zła” ani „dobra”. To po prostu ciąg przyczynowo-skutkowy doświadczania przez nas życia. Biorąc to pod uwagę, jeżeli związek nam służy i oparty jest na solidnym fundamencie, to może przeżyć w te dni niesamowite doznania miłości i namiętności. Natomiast jeżeli już od dłuższego czasu żyjecie w iluzorycznym związku, to możecie przygotować się na zderzenie z bolesnymi i trudnymi sytuacjami. Jednak zawsze powtarzam, że lepiej żyć w poczuciu bolesnej prawdy, niż w gorzkiej iluzji. Tak działa właśnie wibracja karmiczna 16.

Jednak nie tylko łączna wibracja ma wpływ na zbliżającą się pełnię. Siódemka z dnia i sumy daty sprawi, że staniemy się bardziej wyczuleni na wszystko to, co ukryte, tajemnicze. Nasza intuicja bardzo mocno się zaostrzy oraz staniemy się bardziej skierowani do naszego wnętrza. Wibracja piątki to z kolei moc energii, niecierpliwość, nadwrażliwość, zazdrość, niezależność, silna seksualność. To w połączeniu ze znakiem Skorpiona może pobudzić w nas odwagę i wewnętrzną moc do uzdrowienia siebie i innych.

Co ważne, w takich konfiguracjach energetycznych mogą pojawić się również sytuacje, że nagle powrócą stare, schowane głęboko emocje i uczucia do osób z przeszłości a nawet nagle, dawne miłości dosłownie dadzą o sobie znać. Jednak bądźcie uważni i ostrożni, gdyż im bliżej nowiu księżyca 22 maja 2020 r. mogą nasilać się niepotrzebne nieporozumienia i problemy z komunikowaniem się.

Jeśli chodzi o jeszcze jedną wibrację pełni, czyli liczba 22/4, to jest to energia towarzysząca nam zresztą do końca roku. Będzie krążyła ona przy kwestiach materialnych, bytowych sprawiając, że w zależności od aury danego miesiąca, będą wychodzić na wierzch różne aspekty, którymi przyjdzie nam się zająć. W tym wypadku skorpion oraz karmiczna szesnastka mogą doprowadzić do zderzenia się z kwestiami długów, zarówno tych materialnych jak i duchowych.

Dla osób szukających partnera będzie to czas aby, umawiać się na spotkania towarzyskie oraz randki. Możecie czuć powiew namiętności i zwiększonego libido, jednak z rozwagą i wewnętrznym rozeznaniem weryfikujcie waszych adoratorów, bowiem w tym czasie energie będą sprzyjać dogadzaniu swoim żądzom i przyjemnościom. Niektórzy mogą mieć chęć manipulowania uczuciami innych, tylko w celu wykorzystania ich do własnych potrzeb.

Mimo tych zależności, warto wykorzystać energie najbliższej pełni do zaplanowania i wykonania rytuałów miłosnych. Wprawdzie osobiście jestem zawsze bardzo zachowawcza i ostrożna w kwestiach wykonywania takich rytuałów, jednak jeżeli stosujemy się do kilku ważnych zasad, możemy wspomóc tę sferę naszego życia, bądź ją uzdrowić.

W związku z tym podam wam dwa rytuały do samodzielnego wykonania:

1. RYTUAŁ MIŁOSNY DLA PAR – pełen opis znajduje się tutaj: https://kodyswiadomosci.org/2020/05/06/rytual-milosny/

2. RYTUAŁ PRZYCIĄGAJĄCY PARTNERA – pełen opis znajduje się tutaj: https://kodyswiadomosci.org/2020/05/06/rytual-na-przyciagniecie-partnera/ .

Jeżeli macie jakieś wątpliwości odnośnie rytuałów śmiało pytajcie. Wszystkim życzę spokojnej i magicznej pełni.

Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie całości lub fragmentu dozwolone w przypadku podania autora tekstu i linku źródłowego.

Leave a Reply