NÓW KSIĘŻYCA W ZNAKU BLIŹNIĄT – 22.05.2020 r.

Kochani kolejny nów przed nami, a tym samym kolejne możliwości i zależności, jakie się z nim wiążą. 22 maja 2020 r. o godzinie 19:39 nastąpi kulminacja nowiu, tym razem w znaku Bliźniąt. Dodatkowe wpływy daje nam wspomniana przeze mnie podczas ostatniej pełni retrogradacja Wenus oraz Węzeł Księżycowy, który również wchodzi w znak Bliźniąt. Jaki to będzie miało na nas wpływ?

Przede wszystkim weźmy pod uwagę datę 22.05.2020 r. i jakie niesie ona za sobą wibracje. Widzimy tutaj zarówno liczbę mistrzowską 22, wibrację piątki oraz czwórki a po zsumowaniu całej daty – karmiczną 13. Szczególne znaczenie mają w tym przypadku dzień i suma daty nowiu.

Wibracja 22, która zresztą występuje również w roku, jest symbolem wiedzy, doświadczenia oraz geniuszu twórczego. Często kojarzy mi się z wynalazcami, bądź osobami, które są tak zwanymi „złotymi rączkami” i są w swojej dziedzinie mistrzami. Wibracja ta ma szczególną moc materializowania marzeń, pragnień i myśli.

Jednak jest również drugie oblicze tej wibracji. Jeżeli nie potrafimy iść zgodnie z mistrzostwem 22 możemy stać się skłonni do gwałtownych reakcji, nadmiernego pociągu do pracy, przygód wręcz pedanterii czy szaleństwa w określonej dziedzinie. Do tego może dochodzić egocentryzm i upór, które blokują pełne wykorzystanie możliwości, jakie niesie ta wibracja.

W związku z tym, że ma aktualnie miejsce retrogradacja Wenus oraz wpływa na nas również Węzeł Księżycowy w Bliźniętach, to mamy do czynienia z sytuacją, gdzie może dochodzić do zaburzenia w odbiorze innych. Bliźnięta reprezentują komunikację, przepływ informacji i na te kwestie należy zwrócić w tych dniach szczególną uwagę. Poprzez wspomniany egocentryzm oraz upartość możemy nie zostać prawidłowo odbierani przez otoczenie a i my możemy mieć nieprawidłową postawę w stosunku do innych. Istotna jest tutaj praca nad wyrażaniem swoich uczuć, emocji, potrzeb oraz czy potrafimy słuchać z uwagą.

Z kolei Węzeł Księżycowy, tak jak wibracja karmicznej trzynastki wyciągnie na powierzchnię konsekwencje naszych działań i decyzji. Związane to będzie bezpośrednio z naszymi działaniami, które mogą teraz ukazać skutki, niekoniecznie dla nas miłe. Szczególnie objawi się to na poziomie relacji międzyludzkich. Weźmy pod uwagę ten niezbyt korzystny układ i skierujmy się bardziej do wewnątrz. Z kolei starajmy się nie podejmować w tym czasie trudnych i przełomowych decyzji, szczególnie związanych z relacjami partnerskimi, gdyż nasz odbiór sytuacji może być nie adekwatny do rzeczywistości.

Obecność dużej ilości czwórek w tej dacie, może sprawiać, że mało elastycznie będziemy podchodzić do tego co się będzie w tym czasie działo. Dodatkowo wibracja piątki może dodawać nam energii i chęci do silnych doznań, wolności a także sprawiać, że nasze czyny i myśli szybciej będą się stawać rzeczywistością na materii. Uważajmy w tym czasie na to co sobie życzymy oraz co deklarujemy.

Jeśli chodzi już o sam czas nowiu, to zawsze jest to idealny moment na wszelkiego rodzaju oczyszczenia od trudnych spraw, natłoku myśli, ciężkich emocji, czy po prostu odcięcia się od świata zewnętrznego, aby wejrzeć w siebie i przy wspomagających wibracjach tego nowiu zapoczątkować proces naszego duchowego rozwoju.

Na ten nów zaproponować mogę Wam kochani kilka sposobów oczyszczania, w zależności jaką sferę pragniecie oczyścić:

OCZYSZCZANIE POMIESZCZEŃ Z NEGATYWNYCH ENERGII

Jeżeli czujecie, że w waszym mieszkaniu, domu, własnym lokalu biznesowym skumulowały się negatywne energie, wówczas idealnym sposobem będzie energetyczne oczyszczenie tych pomieszczeń. Jak dokładnie tego dokonać podaję Wam TUTAJ.

UZDRAWIANIE I OCZYSZCZANIE POPRZEZ KONTAKT Z NATURĄ

Jeżeli potrzebujecie zrzucić z siebie niepotrzebne emocje, czy doładować się, pomocny może stać się kontakt z naturą oraz wykorzystanie leczniczych właściwości drzew, o których możecie poczytać TUTAJ. Przedstawiam tam dokładne sposoby, jak pobierać energię i regulować ją poprzez kontakt z naturą.

RYTUAŁ UZDRAWIAJĄCO-OCZYSZCZAJĄCY RELACJĘ

Jeżeli natomiast oczyszczenia wymaga wasz związek, bądź relacja z kimś bliskim proponuję wykonanie rytuału uzdrawiająco-oczyszczającego. Dokładny opis, jak go wykonać samemu podaję TUTAJ.

Nowie i pełnie, dni, miesiące i lata. Podlegamy stałym cyklom podlegając prawom narodzin i śmierci. Czas płynie a my ewoluujemy. Zmieniamy się każdego dnia, relacje się kończą a inne zaczynają. My zmieniamy naszą świadomość, aby z każdym dniem się doskonalić. Wykorzystujmy naturę oraz cały ogrom energii płynących do nas z Wszechświata do tego, abyśmy doskonalili się i umacniali. Jeżeli zsynchronizujemy się z tymi cyklami zdecydowanie łatwiej nam będzie się żyło i przyjemniej.

Spokojnego nowiu kochani Wam życzę i przesyłam dużo pozytywnej energii. (Autor: Ewa Rożnowska)

Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie całości lub fragmentu dozwolone w przypadku podania autora tekstu i linku źródłowego.

Leave a Reply