RYTUAŁ UZDRAWIAJĄCO-OCZYSZCZAJĄCY RELACJĘ

W każdym związku następują takie momenty, kiedy emocje i przeżycia kumulują się do takiego stopnia, że komunikacja między partnerami zostaje zaburzona i trudno jest uzyskać świeży wgląd w sytuację. Są to trudne chwile, jednak kiedy będziemy czujni i na bieżąco będziemy starali się pozbywać negatywności w związku, wówczas relacja ma szansę na zdrowszy rozwój.

W sytuacjach, kiedy dochodzi już do totalnego braku zrozumienia i nie jest już możliwe rozwiązanie samemu danego kryzysu, wówczas proponuję zgłosić się do osób, które wykonają taki rytuał za Was, gdyż stan emocjonalny jest tutaj bardzo istotny. Osoba, która nie jest zaangażowana emocjonalnie w sytuację kryzysową bardziej obiektywnie oceni realny sposób pomocy oraz doradzi, czy jest warto zawalczyć o dany związek.

Natomiast, jeżeli czujecie się na siłach taki rytuał wykonać sami, to podaję prosty, lecz skuteczny rytuał uzdrawiająco-oczyszczający atmosferę w związku.

Jednak tak jak zawsze powtarzam przy każdym rytuale, aby stosować się do BHP magii i przede wszystkim nie stosować ich w sposób, który mógłby komukolwiek zaszkodzić. Kategorycznie nie wolno czynić działań magicznych z intencją zaszkodzenia drugiemu człowiekowi i zawsze powołujcie się na wolną wolę. Wówczas macie pewność, że jeżeli coś nie jest zgodne z wolą waszej duszy, czy duszy osób, których dany rytuał dotyczy, to ujawni on te zależności. Dlatego uczulam również na fakt, że rytuał może spowodować niekoniecznie taki rezultat, jaki byście sobie życzyli. Ponadto do wykonywania takich działań podchodźcie z szacunkiem do energii oraz ze skupieniem.

Pamiętajcie, że jeżeli dana relacja nie jest dla Was dobra i zgodna z wolą waszej duszy to może sprawić, że oczyści się w taki sposób, że docelowo związek dobije do swojego końca. Świadomość oraz pragnienie ujawnienia prawdy i chęć życia bez iluzji powinna być dla Was najważniejsza, niżeli chęć życia w toksycznej, niekomfortowej relacji. Jednak wybór zawsze należy do Was.

Rytuał ten można zastosować również do oczyszczenia jakiejkolwiek relacji, czy to przyjacielskiej czy rodzinnej.

Do wykonywania rytuałów na bazie świec, proponuję kupowanie świec woskowych, gdyż spalają się zdecydowanie lepiej i posiadają szybsze działanie. Komfort korzystania z takich świec jest zdecydowanie większy oraz zapobiegamy niekontrolowanym wypływaniem wosku czy jego pryskaniem. Oczywiście palenie świec parafinowych też jest dopuszczalne. Jednak starajcie się, aby świece nie miały dodatkowych ozdób ani nie miały dziwnych kształtów. Proste świece są zdecydowanie najlepsze. Co do wykorzystywania tealightów do rytuałów to tutaj moje zdanie jest twarde i uważam, że takie świeczki nie nadają się do takich działań. Mogą one stanowić jedynie tło i dodawać uroku całości, jednak do samego rytuału mają to być proste świece.

Co potrzebujecie do wykonania rytuału uzdrawiająco-oczyszczającego:

– świeca prosta biała,

– świeca prosta zielona,

– świeca prosta czarna,

– olejek lawendowy, jeżeli nie macie może być olej wymieszany z solą kuchenną lub woda z Róży z Jerycha

– biała szałwia lub kadzidło lawendowe,

– wykałaczka,

– podstawki do świec, dla każdej osobny talerzyk bądź podstawek lub świecznik.

Wykonanie rytuału:

Przed podejściem do rytuału wykąpcie się w wodzie z garścią soli (może być zwykła kuchenna). Następnie dobrze jest wydzielić jakieś miejsce czy to będzie komoda, czy mały stolik na stworzenie ołtarza do położenia akcesoriów rytualnych. Na tym ołtarzu połóżcie wszystkie składniki, które wyżej podałam. Zapalcie kadzidło bądź okadźcie miejsce rytuału białą szałwią.

Na początek weźcie wszystkie świece i na każdej wyryjcie wykałaczką imię i nazwisko oraz datę swoją oraz osoby, której ma dotyczyć rytuał oraz każdą po kolei będziecie namaszczać olejkiem. Pierwszą w ręce bierzemy białą świecę i odrobiną olejku smarujemy ją od dołu do góry wymawiając następujące słowa:

„Tu i teraz naładowuję cię energią czystości i niewinności, abyś pomogła mi w osiągnięciu celu w bezpieczny i nie krzywdzący dla nikogo sposób”.

Następnie bierzecie zieloną świecę i tym razem namaszczając ją wypowiadacie takie słowa:

„Tu i teraz naładowuję cię energią szacunku oraz harmonii w moim związku, abyś pomogła mi w osiągnięciu celu w bezpieczny i nie krzywdzący dla nikogo sposób”.

Ostatnią bierzecie czarną świecę i nakładając olejek mówicie:

„Tu i teraz naładowuję cię energią prawdy i oczyszczenia, abyś pomogła mi w osiągnięciu celu w bezpieczny i nie krzywdzący dla nikogo sposób”.

Tak przygotowane świece po kolei odpalacie, zgodnie z kolejnością namaszczania. W związku z tym najpierw zapalcie białą, potem zieloną a na koniec czarną świecę. Podczas odpalania świec wypowiadajcie następujące słowa:

BIAŁA ŚWIECA

„Tu i teraz biała energia oczyszcza mnie i ……… (podaj imię i nazwisko tej osoby) z wszelkich negatywnych kwestii na poziomie umysłu, serca i ciała”.

ZIELONA ŚWIECA

„Tu i teraz uzdrawiam relację między mną a …….. (podaj imię i nazwisko tej osoby), aby zapanowała harmonia i spokój między nami”.

CZARNA ŚWIECA

„Tu i teraz niechaj energia ta ukaże prawdę i oczyści z wszelkiej iluzji mój związek z ………. (podaj imię i nazwisko tej osoby)”.

Po odpaleniu wszystkich świec pozostańcie przez około 5 minut wyobrażając sobie jak między wami zaczyna pojawiać się zrozumienie i dochodzi do pogodzenia się oraz oczyszczenia. Wizualizacja tego jest tutaj bardzo ważna.

Świece mają wypalić się do końca. Natomiast resztki świec, które pozostaną po wypaleniu należy zakopać w ziemi, żeby ugruntować rytuał na płaszczyźnie ziemskiej.

Proszę Was, abyście treść rytuału oraz składniki pozostawili w niezmienionej formie. Jeżeli zamierzasz udostępnić mój rytuał, proszę o podanie jego źródła oraz autora ;).

Jeżeli masz trudności z wykonaniem rytuału, bądź masz inne pytania lub uważasz, że potrzebujesz pomocy zapraszam do kontaktu. (Autor: Ewa Rożnowska)

Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie całości lub fragmentu dozwolone w przypadku podania autora tekstu i linku źródłowego.

Leave a Reply