WODA KSIĘŻYCOWA

W związku z tym, że aktualnie jesteśmy w fazie przybywającego Księżyca i zbliżamy się do pełni, warto ten czas wykorzystać na wszelkie zabiegi, mające na celu polepszenie naszego komfortu życiowego. Między innymi warto zastosować zabiegi upiększające urodę, gdyż w tym czasie będą miały one zwiększone działanie. Ponadto jest to dobry moment na wykonywanie rytuałów, które pomogą nam przyciągnąć pozytywne zmiany w naszym życiu, np. rytuał na dobrobyt, rytuał na przyciągnięcie partnera, wykonać mapę marzeń, rytuały miłosne czy np. rytuały uzdrawiające relacje. Natomiast w pełnię warto przygotować sobie tzw. wodę księżycową, która ma wspaniałe i szerokie zastosowanie.

Wprawdzie wodę księżycową możemy wykonać w dowolnej fazie Księżyca, jednak zdecydowanie największą moc będzie miała, kiedy wykonamy ją w pełnię. Woda księżycowa jest wodą, którą wystawia się na działanie światła Księżyca. Woda ta ma posiadać tylko i wyłącznie energie księżycowe, dlatego należy dopilnować, aby przed pojawieniem się promieni słonecznych wodę schować.

Zanim przejdę do omówienia właściwości wody księżycowej, warto zwrócić uwagę na sam fakt energetyzowania wody oraz jaką rolę odgrywa ona w naszym życiu.

Żywioł wody jest z nami bardzo mocno powiązany. Nasze ciało składa się z 60-70% wody, więc bez jej istnienia nie bylibyśmy w stanie przeżyć. Woda ma taką wspaniałą zdolność, mianowicie jest niesamowitym przekaźnikiem zarówno emocji, jak i energoinformacji. Jednym słowem, wodę możemy dowolnie programować i naładowywać odpowiednimi energiami, tak aby wykorzystywać to w celu podnoszenia komfortu swojego życia. Doskonale zapewne jest wam znane powiedzenie: „Jesteś tym, co jesz”. Tak samo jest z przyjmowaniem napojów. Nie bez przyczyny mówi się o roli wody w oczyszczaniu, odpowiednim odżywianiu organizmu. Programowanie wody można wykorzystywać na wiele sposobów, o których będę mówiła w kolejnych artykułach. Jednak teraz przejdźmy do omówienia, jak zaprogramować energią księżyca naszą wodę oraz jak możemy tę wodę wykorzystać.

Przygotowanie wody księżycowej:

1. Dzień, w którym będziecie przygotowywać wodę księżycową wykorzystajcie na wprowadzenie siebie w odpowiedni stan wyciszenia, aby wasze myśli były pozytywne i spokojne. W tym celu postawcie na wszelkiego rodzaju praktyki relaksacyjne, czy duchowe (np. medytacja).

2. Dzień przed każdym takim działaniem, polecam wam oczyścić siebie i swoją przestrzeń. Dokładne wskazówki znajdują się TUTAJ.

3. Następnie przygotujcie odpowiednie naczynie. Koniecznie musi to być coś szklanego, np. szklanka, butelka (nigdy plastikowa) lub dzbanek. Dobrze by było, gdybyście takie naczynie używali tylko do tego celu. Możecie nawet odpowiednio oznaczyć je swoim symbolem, np. pentagramem.

4. W kolejnym etapie wlewamy wodę do tego naczynia. Używamy do tego celu wody w zależności od przeznaczenia i dalszego jej wykorzystania:

– jeżeli tę wodę będziemy spożywać niech będzie to woda filtrowana bądź butelkowana źródlana,

– jeżeli używać będziemy do kąpieli uzdrawiających, wówczas może to być woda jak wyżej lub woda z rzeki bądź nabrana ze źródła,

– jeżeli chcemy wykonać kąpiele oczyszczające idealna byłaby deszczówka lub woda morska, ale równie dobrze do zwykłej wody możecie dodać soli kuchennej,

– jeżeli woda ma posłużyć w celu wzmocnienia intuicji i psychicznych mocy, wówczas warto użyć wody z jeziora.

Jeżeli natomiast użyjecie wody z kranu też nic się nie stanie, gdyż każdy rodzaj wody posiada zdolność programowania. W użyciu wody z różnych akwenów wodnych chodzi o to, że posiadają naturalne wzmocnione działanie.

5. Naczynie z wodą (przykryjcie je podstawką), należy wystawić na bezpośrednie działanie Księżyca, więc najlepiej wystawić na dwór (taras, balkon, ogród) w ostateczności na parapet, jednak upewnijcie się, że z danej strony będzie Księżyc oddziaływać na waszą wodę.

6. Wodę należy wystawić po zachodzie słońca i wziąć jak jeszcze nie wzejdzie słońce. To ma być woda tylko i wyłącznie z energią Księżyca. Ponadto wodę najlepiej wykorzystać jak najszybciej od dnia, kiedy ją naładowaliście a przechowywać w ciemnym miejscu, najlepiej w szafce bądź innym zaciemnionym miejscu. Używajcie wody księżycowej również kiedy króluje energia księżycowa, czyli wieczorem i w nocy. Zresztą większość rytuałów i kąpieli przeprowadza się wieczorami :).

7. Energetyzować wodę można na dwa sposoby:

– tak jak wcześniej wspomniałam, przez całą noc w pełnię wystawiamy naczynie a przed świtem zabieramy i chowamy do ciemnego miejsca,

– można również rozpocząć energetyzowanie w nów Księżyca a zakończyć w pełnię wystawiając naczynie z wodą każdego dnia na minimum 2 godziny.

Zastosowanie wody księżycowej:

1. Przede wszystkim taka woda nadaje się idealnie do czyszczenia przedmiotów, takich jak magiczne narzędzia oraz kamienie szlachetne, czy amulety i talizmany.

2. Można jej użyć do ładowania amuletów, w tym celu wystarczy pokropić taki amulet wodą księżycową.

3. Można dodawać do mikstur czy herbatek, w celu poprawienia naszego stanu psychicznego, dając nam spokój oraz pomagając nam łatwiej wejść w stan relaksacji, czy transu.

4. Podczas pielęgnacyjnych zabiegów możemy dodać wodę do płukania włosów, wówczas może ona pobudzić ich porost, bądź używać jej do mycia twarzy, aby poprawić urodę i atrakcyjność. Pamiętajmy o odpowiednim naładowaniu wody określoną intencją.

5. Idealnie sprawdzi się do podlewania roślin, wówczas będą szybciej rosły.

6. Największe zastosowanie woda księżycowa spełnia w rytuałach magicznych:

– może stanowić element żywiołu wody na ołtarzu magicznym,

– przy uzdrawiających rytuałach dodajemy ją do kąpieli, mieszając z odpowiednimi ziołami, dostosowanymi do danego schorzenia,

– przy oczyszczających rytuałach również wlewamy ją do wanny, w celu usunięcia negatywnych energii (przed taką kąpielą najpierw bierzemy prysznic, aby umyć ciało z codziennych brudów, następnie dopiero bierzemy właściwą kąpiel z dodatkiem wody księżycowej – po wyjściu z wanny nie wycieramy ciała, tylko pozwalamy mu naturalnie wyschnąć),

– woda księżycowa stanowi jeden z głównych składników rytuału oczyszczania telegonicznego, tak jak róża z jerycha,

– w rytuale płodności wodą księżycową skrapia się delikatnie pościel, a resztę wstawia pod łóżko, aby zapewnić sobie zwiększenie szansy na poczęcie dziecka.

To niektóre z możliwości wykorzystania „magicznych” właściwości wody księżycowej. Sami możecie tworzyć własne receptury, w których jej użyjecie. Tak naprawdę wodę taką możecie zaprogramować pod każdą dowolną intencję. Jak to dokładnie wykonać opowiem w następnym artykule pt. „Rytuał spełnienia życzeń”.

(Autor:Ewa Rożnowska)

Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie całości lub fragmentu dozwolone w przypadku podania autora tekstu i linku źródłowego.

10 myśli w temacie “WODA KSIĘŻYCOWA”

 1. Czy mogę naładować wodę podczas nowiu?
  Oraz jak mogę to zrobić po zachodzie słońca gdy księżyc tez już znajdzie? Bo akurat wschód I zachód księżyca pokrywają się z tym slonca

  1. Oczywiście można ładować wodę w czasie nowiu. To, że my nie widzimy księżyca, nie oznacza, że on nie działa. Działa, więc normalnie można wystawić na zewnątrz i również się naładuje 🙂

   1. A co w sytuacji gdy księżyc jest na niebie w tym samym czasie co słońce?

 2. Witam Jeśli od kilku dni zbieram deszczówkę i woda jest na dworze cały czas czy normalnie się naładuje w ten piątek ? Jest pełnia

  1. Witam. Woda księżycowa musi zawierać tylko energię księżycową. Zatem w noc pełni może się ona ładować, ale należy ją zabrać przed pojawieniem się promieni słonecznych. Więc jeśli nie wstaje się tak wcześniej, to korzystniej zostawić na 3 godziny w daną noc taką wodę, a przed pójściem spać zabrać ją do domu i ustawić w zacienionym miejscu. Pozdrawiam

  1. Witam. Tak czy siak czy my widzimy księżyc czy nie to i tak zadziała, ponieważ przez chmury i tak emanacja księżyca działa i energia rozchodzi się też na niebie falowo, więc proszę się nie martwić że centralnie nie jest w obrębie samego księżyca. Poza tym księżyc też przechodzi po niebie i np. o 21.00 może być za blokiem ale po 3 godzinach już świecić na parapet.

Leave a Reply