RYTUAŁ SPEŁNIENIA ŻYCZEŃ

Od czasu do czasu podaję Wam krótkie rytuały, które bez problemu możecie wykonać sami w zaciszu domowym. Tym razem przedstawię Wam skuteczny, choć wymagający konsekwentności, rytuał na spełnienie życzenia. Brzmi to zapewne jak z bajki, jednak cały rytuał opiera się na podstawowych zasadach działania energii oraz ukierunkowaniu jej w odpowiedni sposób.

Do wykonania rytuału potrzebujemy:

– szklanka przezroczysta bez wzorów,

– kartka,

– długopis,

– woda niegazowana mineralna (można zastąpić ją wodą księżycową).

Zanim jednak przejdziemy do przedstawienia wykonania rytuału, wyjaśnijmy sobie parę kwestii, które pomogą nam zrozumieć jego działanie.

Woda to niesamowity nośnik energoinformacji. Posiada ona pamięć co sprawia, że można ją dowolnie programować. Tak zaprogramowana woda może stanowić cudowny środek na wszelkiego rodzaju dolegliwości oraz można ją wykorzystać do wprowadzania zmian w swoim życiu.

Tak jak wspominałam w artykule o wodzie księżycowej, nasze ciało składa się z około 60-70% wody. Oczywiście z wiekiem tej wody w naszym organizmie maleje. Nie zmienia to faktu, że wykorzystanie tej wiedzy może nam pomóc w dokonywaniu zmian.

Skąd tak naprawdę wiadomo, że woda przewodzi emocje i informacje?

Otóż japoński pisarz i badacz Emoto Masaru, prowadził długoletnie badania wody znajdującej się zarówno w ludzkich organizmach, jak i wody w środowisku człowieka i na Ziemi. W wyniku swoich eksperymentów odkrył, że woda reaguje na nasze myśli i słowa. W zależności od słów, jakie były wysyłane w kierunku wody, ta po zamrożeniu tworzyła przeróżne formy krystaliczne. Ponadto stosowano również słowo pisane, muzykę oraz symbolikę i oddziaływano nimi na tę wodę. Rezultaty okazały się wręcz niewiarygodne. Wszystkie próbki wody, w kierunku której kierowano tylko i wyłącznie pozytywne myśli, słowa, muzykę oraz symbolikę krystalizowały się w przepiękne formy. Natomiast te, które bombardowane były negatywizmami były zdeformowane i nieharmonijne. Dodatkowo przyklejano na naczynia z wodą przeróżne fotografie i napisy o różnym zabarwieniu emocjonalnym. Za każdym razem efekt był ten sam, jak w przypadku kierowania negatywnych i pozytywnych słów.

Podobny eksperyment wykorzystano do zaprogramowania pokarmów. Jeden polegał na tym, że były dwa pojemniki z ryżem. Na jednym napisano słowo „KOCHAM CIĘ” a na drugim „NIENAWIDZĘ CIĘ”. Już po tygodniu ryż w pojemniku z napisem „KOCHAM CIĘ” był w niezmienionej formie a ten drugi okazał się zepsuty, spleśniały i brzydki.

To powinno wszystkim uświadomić jaka siła i moc płynie z naszych myśli, słów, nastawienia do innych. Poza tym należy zdać sobie sprawę, że WSZYSTKO TO ENERGIA! Tutaj kieruję również słowa do wielu sceptyków numerologii, która uświadamia nam że wszystko posiada swoją wibrację, w tym liczby i litery. To naprawdę kochani działa. Nasze imiona, nazwiska, daty urodzenia ma na nas ogromny wpływ. Mając taką wiedzę możemy wspomóc siebie w zrealizowaniu i zmianie nas oraz naszej rzeczywistości.

Jak zatem ma to się wszystko do naszego rytuału. Będzie on sposobem na zrealizowanie jakiegoś naszego zamierzenia, planu czy życzenia. Jednak jest to podstawowa forma, którą możecie w dowolny sposób modyfikować według własnego uznania.

Najważniejszym składnikiem jest tutaj woda. Jeżeli zastosujecie do tego rytuału wodę księżycową to rewelacja, natomiast jeśli zwykłą wodę niegazowaną wówczas dodatkowo możecie ją ustrukturyzować, ale nie jest to zabieg konieczny. Może być zwykła woda.

STRUKTURYZACJA WODY polega na tym, aby wodę zbliżyć do jak najbardziej zbliżonej strukturą do wody występującej w naszych organizmach. Wykazano, iż woda jeżeli ją zamrozimy a potem rozmrozimy uzyskuje najkorzystniejszą formę dla naszego organizmu. W związku z tym możecie się pokusić dodatkowo o zastosowanie tej metody, ale tak jak wspomniałam, nie jest to konieczność.

Następnie mając już wodę przygotowujemy sobie szklankę, zwykłą, przezroczystą bez żadnych wzorków. Bierzecie karteczkę i piszecie na niej swoje życzenie w formie już dokonanej, np. „mam nową pracę”, „kupiłem samochód”, „mój żołądek jest zdrowy”. Życzenia mogą dotyczyć zarówno zdrowia lub innych kwestii. Pamiętajcie tylko o jednej kwestii, aby te życzenia były realne do wykonania w krótkim czasie. W związku z tym, należy wziąć pod uwagę, że jak to przy rytuałach należy również wnieść nasze działanie na materii. Jeżeli chcecie otrzymać konkretną pracę to napiszcie to, ale dodatkowo zacznijcie się starać poprzez wysłanie CV. Tak sprecyzowane życzenie, spisane na kartce naklejcie na wodzie, ale napisami do środka szklanki.

Tak przygotowana szklanka od tej chwili będzie waszym narzędziem w codziennym rytuale. Nie jest to krótkotrwałe działanie, lecz będzie wymagało od was konsekwencji. Otóż przez następne dni, tak długo aż spełni się wasza prośba macie wykonywać tę czynność. Codziennie rano i wieczorem do takiej szklanki nalewacie przygotowanej wody (może to być pół szklanki – tyle abyście od razu to wypili). Następnie wokół szklanki przykładacie swoje dłonie i wyobrażacie sobie, że z Waszego serca poprzez dłonie wychodzi energia prosto do szklanki i wypełnia ją Waszą prośbą. Podczas tej czynności wymawiacie trzy razy waszą prośbę. Ostatecznie wypijacie wodę i czynność powtarzacie aż do skutku.

Biorąc pod uwagę fakt, że każdego dnia powinniśmy wypijać minimum 30 ml wody na każdy nasz kilogram ciała, wykonanie tego nie powinno dla Was stanowić wyzwania. Trzeba tylko poświęcić 10 minut rano i wieczorem, a efekty są zaskakujące. Sama tę metodę stosowałam 😉 Polecam.

Ponadto warto tę metodę stosować na zwykłej butelce, czy dzbanku, tam gdzie trzymacie swoją wodę. Naklejcie napis, który reprezentować będzie emocję, która w danym momencie jest dla Was ważna, np. MIŁOŚĆ, RADOŚĆ. Bądź inną rzecz, np. DOBROBYT FINANSOWY, SZCZĘŚCIE, ZDROWIE. Dowolność jest tutaj nieograniczona… (Autor:Ewa Rożnowska).

Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie całości lub fragmentu dozwolone w przypadku podania autora tekstu i linku źródłowego.

5 myśli w temacie “RYTUAŁ SPEŁNIENIA ŻYCZEŃ”

  1. Witam.
    Co to znaczy,żeby kartkę nakleić na wodzie,ale napisami do środka szklanki?Mam tą kartkę umieścić bezpośrednio na wodzie czy przykleić na szklance?

  2. Czy można nalewć wode z butelki czy ze specjanlie do tego przygotowanej karafki /dzbaka?

Leave a Reply