WYDARZENIE: CEREMONIA CACAO – 26.09.2020 r.

CEREMONIA CACAO

równowaga pierwiastków żeńskiego i męskiego

Podczas spotkania, w ceremonialny sposób podamy Wam kakao, jednocześnie wprowadzając Was w stan głębokiej medytacji prowadzonej.

Motywem przewodnim spotkania będzie równoważenie pierwiastków żeńskiego i męskiego.

Każdy z nas, bez względu na płeć, posiada pierwiastek męski i żeński. Ustanawiają się one w odpowiedniej proporcji i harmonii, dzięki czemu nasze wewnętrzne poczucie siebie jest płynne i zgodne ze świadomością. Pozwala to nam czerpać z pełnego potencjału jaki daje nam nasze ciało, zrozumieć swoją rolę i korzyści związane z subtelnych różnic tych pierwiastków.

Każda płeć ma swoje role, funkcje i niesamowite właściwości z tym związane.

Kobieca delikatność i subtelność czyni je wrażliwszymi na świat. Odczuwają i doskonale rozpoznają emocje innych oraz potrafią je uzdrawiać. Energia żeńska to energia wody, łagodząca, uzdrawiająca i prowadząca poprzez spokojne zmiany. Kobieta tworzy do wewnątrz…

Męska siła, determinacja i stabilność czyni nas doskonałą podporą dla subtelnych energii żeńskich. Energia tego pierwiastka to ogień, który transformuje siłą i zdecydowaniem. Doskonale funkcjonuje jako energia ochrony i kreacji. Mężczyzna tworzy na zewnątrz…

Wszelkie dysproporcje działają niekorzystnie na wiele sfer naszej codzienności. Kobiety, które mają zbyt dużo pierwiastka męskiego tracą swoją subtelność i delikatność, oraz mają utrudnione możliwości korzystania ze swojej wspaniałej intuicji. Natomiast mężczyźni, którzy mają zbyt wiele pierwiastka żeńskiego mają mniej sił witalnych, stają się mniej odważni i pewni siebie.

Celem naszego spotkania będzie pomóc zrozumieć wam role płci i pierwiastków z nimi związanych, oraz doprowadzenie ich do indywidualnej harmonii.

Będziemy pracowali na otwartym polu serca w celu uzdrawiania tej sfery oraz na ciele poprzez ruch i taniec a także uwalniali blokady poprzez 🙏 WSPÓLNE 🙏 granie na instrumentach etnicznych i śpiew.

Ten stan pomoże nam wzmocnić ceremonia dźwięku, która odbędzie się po ceremonii cacao. Podczas naszego koncertu zostaniecie głęboko oczyszczeni z negatywnej energii oraz zostaną poruszone głęboko zakorzenione emocje. Uzdrawiające wibracje instrumentów etnicznych zlikwidują napięcia zarówno w ciele jak i umyśle. W związku z tym, że nasze ciała w większości składają się z wody, dźwięki instrumentów (misy kryształowe, gongi, bębny) mają wpływ na narządy, tkanki, komórki oraz układ krążenia, hormonalny i metabolizm. Ich wibracje synchronizują półkule mózgowe oraz leczą chore narządy naszego ciała.

Czym jest ceremonia Cacao:

Ceremonia cacao to praca na otwartej przestrzeni serca, dzięki cudownym właściwościom naturalnych owoców kakaowca. Ceremonie cacaowe są rodzajem szamańskiego uzdrawiania, ale nie mają halucynogennych lub „poza ciałem” efektów, w przeciwieństwie do niektórych innych doświadczeń szamańskich. Ceremonie cacaowe są zakorzenione w pomaganiu przywracania energii w nas i dobrego zdrowia. Cacao ceremonialne to specjalnie wyselekcjonowane, surowe i nie przetworzone owoce kakaowca prosto z Peru.

Poprzez otwarcie serca caccao pozwala nam usłyszeć nasze prawdziwe ja, pracować nad blokadami i przeszłymi traumami, pomaga rozpuścić wszelką stłumioną negatywną energię i sprawia że potrafimy dostosować się do tego, kim naprawdę jesteśmy. To także wspaniały czas na zapewnienie sobie mentalnej i fizycznej przestrzeni i spokoju. Możesz się wyłączyć i wycofać do wewnątrz, pomagając ci dowiedzieć się więcej o sobie i uzyskać jasność co do tego, gdzie jesteś i dokąd zmierzasz.

Surowe kakao to najbogatsze źródło magnezu na świecie a także bogate źródło łatwo przyswajalnego wapnia oraz miedzi, chromu, potasu i manganu. Surowe kakao zawiera również dużo żelaza potrzebnego do produkcji hemoglobiny, a także więcej cynku niż zdecydowana większość warzyw lub ziaren. Jako jedyna roślina na świecie zawiera anandamid czyli związek syntetyzowany w organizmie po wysiłku fizycznym i który jest uwalniany gdy mamy dobre samopoczucie.
Kolejnym związkiem który znajduje się w kakao jest fenyloalanina (PEA), dzięki której uwalniane są endorfiny i jest produkowana przez organizm, kiedy jesteś zakochany. To tylko biologiczne właściwości kakao ceremonialnego, jednak jego duchowy wymiar jest znacznie potężniejszy.
Przez Majów kakao było nazywane „napojem Bogów”. Dzięki jego właściwościom i patronacie bogini Ixcacao, która jest utożsamiana z boginią płodności i dobrobytu, możemy świadomie wejść w otwartą przestrzeń serca.

Start: godzina 19:00
Miejsce: Adres: Wyszyna 44
09-411 Biała
Inwestycja: 120zł/os


Prosimy zabrać ze sobą maty, koce i poduszki aby wygodnie i ciepło przeżywać dźwiękową podróż (mamy kilka zapasowych mat i kocyków, jednak nie starczy dla każdego).

Minimum dwie godziny przed ceremonią kakao prosimy nie spożywać żadnych posiłków ani nie pić kawy.

Liczba osób ograniczona, o uczestnictwie decyduje kolejność wpłat.
Miejsce rezerwuje wpłata bezzwrotnej* zaliczki w wysokości połowy inwestycji.

Dane do przelewu podamy podczas rezerwacji telefonicznej lub meilowej.

* w przypadku rezygnacji nie dokonujemy zwrotu wpłaty. Uczestnictwo można przepisać na inną osobę bądź inny termin.

Pytania i zapisy pod adresem email: warsztaty@krysztalowydomduszy.com
oraz pod numerami telefonów:
504103820 lub 574116110

UWAGA: ze względu na intensywność ceremonii dźwięków oraz iluminacji osoby w ciąży, z rozrusznikiem serca, padaczką i przyjmujące leki psychotropowe lub środki odurzające nie mogą brać udziału w wydarzeniu.
Ze względu na sytuację epidemiologiczną informujemy, że dbamy o przestrzeganie ogólnych zasad bezpieczeństwa i higieny.

Leave a Reply