NÓW KSIĘŻYCA W ZNAKU PANNY – 17.09.2020 r.

Nów księżyca w znaku Panny w miesiącu wrześniu będzie miał miejsce 17 września 2020 roku. Ponadto pierwszy nów wrześniowy uznaje się za początek Nowego Cyklu Numerologicznego, a tym samym nowych możliwości i wibracji, które będą oddziaływać na nasze życie. Jeśli chodzi o nowy rok numerologiczny ma on troszeczkę inny oddźwięk dla każdego, jednak o tym szerzej w osobnej publikacji.

W tym artykule skupię się na samym nowiu księżyca oraz jak najefektywniej wykorzystać jego wpływy, które będą oddziaływać, aż do pełni księżyca w znaku Barana, czyli do 1 października 2020 roku.

Nowie księżyca są zawsze dobrym momentem do tego, aby posprzątać w naszym życiu, zarówno na materii jak i w sferach duchowych. Ten nów dodatkowo, poprzez zapoczątkowanie nowego roku numerologicznego, jest wyjątkowy. Prosi się mocno o to, abyśmy zakończyli w tym czasie wszystko to, co już martwe i toksyczne. Jeżeli tego nie zakończymy, wejdziemy w nowy czas ze starym bagażem, nie pozostawiając miejsca na nowe. Nie próbujcie kochani upychać kolejnych nowych rzeczy, jak nie uporządkowaliście jeszcze starych. Jeżeli do zgniłych jabłek włożycie świeże, to i one po czasie zajdą pleśnią i zgniją. Tak też się dzieje ze wszystkim w naszym życiu: związkami, pracą, toksycznymi relacjami, pracą nad swoim zdrowiem itd.

W tym czasie warto zastosować wszelkiego rodzaju formy oczyszczania na poziomie fizycznym, emocjonalnym i mentalnym (ciało, umysł i serce). Ważne jest uzdrawianie tych sfer, poprzez wszelki, świadomy kontakt z ciałem, usuwanie toksyn z organizmu, uzdrawianie zarówno ciała jak i ducha, choćby wszelkie formy odcięcia od toksycznych zależności.

Z poziomu numerologii dzień 17.09.2020 roku niesie ze sobą wibracje oraz znaczenie mocno związane ze znakiem Panny. Ukryte liczby w tej dacie to 8, 22, 4, 26, 31, 12, 3, wskazują na czynniki, które mogą w tym czasie się uaktywnić i mieć na nas duży wpływ. Jest to zapewne zatoczenie kręgu cyklu rocznego i otrzymanie w ten sposób konsekwencji karmicznych (liczba 8), zebranie plonów naszych działań z ostatniego roku numerologicznego. Ujawnią się również nasze umiejętności dotyczące naszego panowania nad materią oraz zachowania równowagi między rozwojem duchowym a pracą materialną (22/4). Wszelkie dolegliwości zdrowotne mogą się w tym czasie nasilić (liczba 26), co spowoduje konieczność przekierowania uwagi na pracę nad naszym ciałem, aby dać mu swoją uwagę i go uzdrowić. Liczba 12 z kolei, powiązana jest zarówno z wibracją 1 jak i wibracją 2. Jedynka wskazuje na początek, nowy cykl, samodzielność oraz postęp, natomiast dwójka niesie ze sobą energie związków i relacji, ogólnie dwoistości czy też dualności. Łącząc się w wibrację 12 wskazuje ona na odrodzenie się w nas wyższej świadomości, wewnętrzną mądrość, wrażliwość. Docelowo 12 daje nam wibrację 3, która przekazuje nam, abyśmy w tym wszystkim nie pomijali relaksu, zabawy i wszelkich form ekspresji, aby uwolnić w nas poblokowane emocje. W tym wszystkim pojawia się ciekawa liczb 31, która zawsze daje nam pewną formę ochrony z zewnątrz i umiejętność dostrzegania i wyłapywania szczególnych okazji. W tym wszystkim znak Panny pozwala się skupić w tym czasie na zaplanowaniu nowych przedsięwzięć oraz przemyśleniu swoich osobistych celów.

Jak zatem zaplanować sobie ten czas między nowiem a pełnią. Moim zdaniem postawcie na wszelaki kontakt z naturą, z ziemią, gdzie znak zodiaku Panny jest z nią silnie powiązany:

1. Ćwiczcie fizycznie na powietrzu, spacerujcie.

2. Uwalniajcie emocje poprzez powierzanie ich naturze, np. drzewom: “Magia natury – energetyczne oraz lecznicze właściwości drzew”.

3. Nazbierajcie zioła własnoręcznie i zróbcie z nich pęczki do okadzania siebie oraz pomieszczeń. W tym czasie nadaje się piołun, wrzos, szałwia, nawłoć, wrotycz.

4. Wykonajcie swoimi ziołami bądź gotowymi okadzanie i oczyszczanie energetyczne siebie, swojej rodziny oraz przestrzeni wokół siebie: “Oczyszczanie pomieszczeń z negatywnych energii”.

5. Zróbcie sobie kąpiel oczyszczającą w ziołach: “Czarcie żebro, czyli sposób na uroki i klątwy”.

6. Zróbcie mapę marzeń na nowy rok numerologiczny, ustalając nowe plany, marzenia i cele: “Mapa marzeń – zrób ją sam”.

7. Odetnijcie się od toksycznych relacji, związków zarówno na materii, jak i na planie energetyczno-duchowym.

8. Jeżeli w pracy zawodowej doszliście do ściany, która nie pozwala Wam się już dalej rozwijać, zaplanujcie jej zmianę.

8. A nade wszystko tańczcie, śmiejcie się, kochajcie, róbcie sobie małe przyjemności, aby wasze jestestwo poczuło się zaopiekowane i ukochane!!!

PAMIĘTAJCIE, ŻE NA TE WSZYSTKIE DZIAŁANIA MACIE CZAS, AŻ DO PEŁNI KSIĘŻYCA W ZNAKU BARANA, CZYLI DO 1 PAŹDZIERNIKA 2020 r. (Autor: Ewa Rożnowska)

Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie całości lub fragmentu dozwolone w przypadku podania autora tekstu i linku źródłowego.

Leave a Reply