WEZWANIE KRĘGU KOBIET “WILCZYCE” – 1.10.2020 r.

WEZWANIE KRĘGU KOBIET “WILCZYCE”

Kochane,
Zapraszam Was na otwarcie Kręgu Kobiet „WILCZYCE”, który odbędzie się w pierwszą październikową pełnię księżyca 1.10.2020 r. o godzinie 19:00.Ten dzień został przeze mnie wybrany nie bez powodu, ponieważ otwiera miesiąc niesamowitych wibracji, pełnych magii, mistycyzmu, dzikości, rozwoju, mocy kobiecej mądrości i intuicji. Dlatego też, te wszystkie cechy posiadają wilczyce, silne zwierzęta mocy, które będą dla nas inspiracją i motywacją do tego, aby odszukać w nas połączenie z naturą, niezależnością, kobiecością, wolnością, siłą wewnętrzną oraz z naturalnym cyklem księżycowym. Z tego też powodu, spotkania te będą odbywały się w każdą pełnię oraz nów księżyca, aby zgodnie z naszym kobiecym zegarem wspomagać się energiami płynącymi z natury. W niej nasza siła i moc, do której będziemy dążyć, odkrywając stopniowo swoje możliwości, potencjał oraz zrzucały swoje bagaże emocjonalne i troski.

1 październik rozpoczyna się pełnią księżyca w znaku Barana, a kończy 31 października pełnią księżyca w znaku Byka, tworząc pętlę energetyczną, w której będziemy mogły odnaleźć swoją cząstkę siebie, poprzez wspólny kontakt z innymi kobietami „wilczycami”.

Tematem przewodnim pierwszego Kręgu będzie OGIEŃ. Popracujemy sobie z tym silnym żywiołem, aby odszukać w nas dzikość i wewnętrzną iskrę do działania!Każde spotkanie w „STADZIE WILCZYC” będzie ukierunkowane na wyciszenie i zrelaksowanie się, połączenie się ze swoją przestrzenią serca oraz innych kobiet, doświadczanie magii w codzienności, ukochanie i odkrycie w sobie boskości kobiecości prowadzące do rozpoczęcia procesu uzdrowienia energii żeńskiej w każdej z nas.

W tym celu będziemy wykorzystywać różne instrumenty etniczne, muzykę, taniec, ruch, medytacje, relaksacje oraz wiele razy zagram dla was oczyszczająco-relaksacyjne koncerty mis kryształowych oraz wykorzystując inne instrumenty jak: gong, dzwonki chimes, monochord, dzwonki koshi i wiele innych.

ZALEŻY MI NA TYM, BYŚMY ZBUDOWAŁY STAŁĄ GRUPĘ WSPIERAJĄCYCH SIĘ KOBIET, W KTÓREJ BĘDZIEMY SPOTYKAĆ SIĘ REGULARNIE DWA RAZY W MIESIĄCU.

Nie chcę zdradzać wszystkich praktyk w Kręgu, przede wszystkim dlatego, że każde spotkanie będzie miało inny charakter i będzie dostosowane do energetycznych uwarunkowań każdego nowiu i pełni.Pragnę zaznaczyć, że każda z Was, która zdecyduje się na przebywanie w tej przestrzeni, zobowiązana będzie do tego, aby zachować się wobec swoich współtowarzyszek lojalnie, czyli stawiamy na autentyczność i poufność.Jeśli czujesz, że to dla Ciebie dobry moment, aby dołączyć do Kręgu zapraszam 🙂.

ORGANIZACJA:

Ilość miejsc ograniczona, mam do dyspozycji dla Was 11 miejsc. Ze względu na ten fakt proszę Was o potwierdzanie swojego przybycia przed każdym spotkaniem, aby unikać blokowania miejsc dla chętnych kobiet.ZGŁOSZENIA PRZYJMUJĘ POPRZEZ KONTAKT TELEFONICZNY POD NR – 504103820 – ORAZ POPRZEZ FB – LINKI PONIŻEJ:
https://www.facebook.com/eva.tarocistka.7
https://www.facebook.com/kodyswiadomosci

Podczas wszystkich spotkań zapewniam ciepłe i zimne napoje. Jeżeli macie ochotę przynieść drobne słodkości śmiało możecie je ze sobą zabrać. Ponadto zawsze możecie również przynieść osobiste przedmioty typu: kamienie, zdjęcia, świece i inne. Jeśli chodzi o strój to wybierzcie taki, w którym będzie czuły się swobodnie.

NA PIERWSZY KRĄG KONIECZNIE PRZYNIEŚCIE DŁUGĄ SPÓDNICĘ, KTÓRA STANIE SIĘ OD TEGO MOMENTU WASZĄ SPÓDNICĄ MOCY!!!

CZAS: 1.10.2020 r. godz. 19:00 (bądźcie na czas, krąg zaczyna się punktualnie)

MIEJSCE: Wyszyna 44, 09-411 Biała (wpisując w google Kryształowy Dom Duszy przekieruje na trasę bezpośrednio na miejsce)

INWESTYCJA: 100 zł

Jeśli wpłata kwoty stanowi dla Ciebie blokadę, a chciałabyś wziąć udział w spotkaniu, napisz proszę do mnie wiadomość prywatną – coś zaradzimy.

DO ZOBACZENIA!!!

KRĘGI PROWADZI EWA ROŻNOWSKA
LINK DO WYDARZENIA

Leave a Reply