PRZYWOŁANIE KOBIECEJ MOCY – PEŁNIA W ZNAKU BARANA 1.10.2020 r.

Miesiąc październik, dzisiejszej nocy, rozpoczyna się pełnią księżyca w znaku Barana, a kończy 31 października pełnią księżyca w znaku Byka, tworząc pętlę energetyczną, w której przechodząc kolejno przez znaki ognia, powietrza i ziemi mamy możliwość przetransformować siebie na wielu płaszczyznach.

Dzisiejszą pełnię uważam za niesamowitą, gdyż przez kolejne dni, aż do 15 listopada, kiedy to będziemy mieli nów księżyca w znaku Skorpiona, mamy możliwość i szansę na odbudowanie własnego kontaktu ze swoją MOCĄ i zrównoważyć w sobie żywioły OGNIA, POWIETRZA, ZIEMI I WODY. Każda pełnia i nów w najbliższym czasie sprawi, że możemy skupić się na poszczególnych kwestiach wszystkich czterech żywiołów, które bardzo mocno przekładają się na to jak się czujemy, kim jesteśmy, jak się realizujemy oraz co chcielibyśmy w swoim życiu zmienić.

1.10.2020 r. wskazuje, że mistrzowskie wibracje – 11, 22, i 33, które są składowymi dzisiejszej daty są dla nas wskazaniem do tego, abyśmy starali się tego naszego osobistego mistrzostwa dostąpić. Automatycznie nasuwa się pytanie, jak to zrobić i co w sumie znaczy owo mistrzostwo?

Dla wielu z Was może to kojarzyć się z formą służby innym, byciem mistrzem duchowym lub innym autorytetem. To są najczęstsze odpowiedzi, które od Was słyszę. Niestety media, świat wirtualny doprowadził do wypaczenia wielu pojęć oraz standardów realizacji siebie, a także tego co uważamy za istotne i ważne.

To jak nam został przedstawiony świat oraz reguły nim rządzące, wypaczył nasze pragnienia oraz spowodował podwyższenie aspiracji oraz ambicji do tak wygórowanych standardów, które w większości przypadków nie jesteśmy w stanie dosięgnąć, a gdzie tu mówić o życiu w pełni, zgodnie z tymi zasadami.

Społeczeństwo nauczyło nas, że małe rzeczy są bezwartościowe, a status i bogactwo oraz władza i autorytet, są wszystkim. Uczucia i wdzięczność ludzi skierowane są w światła reflektorów, a nie do tych, którzy służą całym sobą i na przykład swoją pracą zapewniają nam codzienne potrzeby. Ludzie w większości przypadków myślą, że muszą zostać super bohaterem, aby zmienić świat lub być ważnym w oczach innych!

Owszem trzeba być super bohaterem, ale dla siebie samego. Nie ważne, kto jaką drogę przeszedł, nie ważne kto jaki zawód pełni. Ważne jest to, w jaki sposób to robi, oraz jak się przy tym czuje, a przede wszystkim jaki jest dla drugiego człowieka. To jest miara osiągnięcia wyżej wspomnianego mistrzostwa.

Jeżeli z takim samym zachwytem i miłością oraz pasją będziesz zajmować się domem i dziećmi, ponieważ to jest twoją drogą na dany moment – to uczestniczysz i dążysz do swojego osobistego mistrzostwa!

Jeżeli codziennie rano idziesz do pracy, w której mimo okresowych spadków formy, spełniasz się i masz z niej satysfakcję to jesteś na odpowiednim miejscu, aby osiągnąć swoje mistrzostwo!

Jeżeli każdego dnia, z uporem i zaangażowaniem opiekujesz się osobami, które same nie są w stanie funkcjonować, dając im nadzieję, sympatię, miłość to również jesteś mistrzem dla siebie!

Masz stać się mistrzem dla siebie – nie dla innych.

Świat za szkiełkiem jest kolorowy, pełen pięknych rzeczy i kolorowych oraz cudownych przekazów. Jednocześnie potrafi być brutalny, pełen agresji, teorii spiskowych pełnych strachu i hejtu. To od Was zależy, w którym chcecie uczestniczyć świecie. Bądźcie ostrożni na krytykę, na sianie strachu i zamętu. Weźcie zawsze pod lupę takich hejterów, którzy Was oceniają bądź innych. Zastanówcie się, co oni z tego mają, co oni z tego chcą wyciągnąć. Zawsze kochani chodzi o energię, nie ważne czy w postaci pieniędzy, czy w postaci rozgłosu, czy może wyrzucenia z siebie swoich frustracji. Wchodząc w ich zagrywki dajecie się wciągnąć w grę, gdzie główną rolę gra energia. Nie zasilajcie ich własną energią. Najlepszym sposobem, jest gromadzenie i przekazywanie oraz kierunkowanie własnej energii w dobrym celu, dla dobra siebie i dobra innych.

Pełnia w znaku Barana, może dać znać o sobie w postaci zaognienia relacji i pojawienia się w nich napięcia. Mam tu na myśli wszelkie relacje, zarówno te partnerskie, jak i wszelkie relacje międzyludzkie, na planie mikro, jak i makro. W świecie politycznym, społecznym może to objawiać się zwiększonymi konfliktami. Z kolei na naszym osobistym planie zwróćcie szczególną uwagę na Wasze relacje partnerskie. W tych, gdzie tego ognia jest za dużo i wymknął się spod kontroli, może powodować większe napięcia między partnerami. Natomiast z drugiej strony, gdzie relacja potrzebuje troszeczkę więcej tego ognia w postaci zwiększenia namiętności, pożądania czy odnalezienia dzikości w sobie – będzie bardzo pomocny.

Dla kobiet dzisiejsza pełnia jest wyjątkowa, gdyż wzywa do odnalezienia swojej wewnętrznej MOCY – mocy kobiecości. Podstawą korzystania z niej jest kontrolowanie swojego a nie cudzego życia, brak manipulacji innymi a przede wszystkim zaakceptowanie siebie, łącznie z tymi słabszymi jak i lepszymi cechami, odnalezienie swoich możliwości interpersonalnych, odkrycie talentów i pasji – jednym słowem odkrycie i przywołanie swojej kobiecości.

Proces przemiany w kobietę spełnioną to proces stopniowy, warstwowy. Wymaga od każdej z nas codziennej pracy wewnętrznej i ukierunkowania się. Do tego właśnie potrzebny jest żywioł ognia, który w dzisiejszą pełnię góruje. Warto zapalić choćby świeczkę w dowolnej intencji, bądź w intencji właśnie odpalenia osobistej iskry transformacji w kobietę mocy. Dlatego też podam Wam drogie kobietki mały ceremoniał, który może sprawi, że poczujecie się zaopiekowane przez siebie i być może odczujecie połączenie z kobietami z własnego rodu. Pamiętajcie, że nie jesteście same, stoi za Wami cały ród kobiet, z różnym doświadczeniem (tym trudniejszym i tym przyjemniejszym). Jednak mądrość życiowa i ich doświadczenie może stanowić dla Was również źródło wiedzy i wsparcia.

Co potrzebujecie do wykonania ceremoniału:

– płatki czerwonych róż, świeżo oberwane przed ceremoniałem,

– świeca prosta czerwona,

– gotowy olejek różany do ciała, ewentualnie można zrobić sobie samemu taki olejek (oliwą z oliwek zalewamy płatki róż i czekamy minimum 3 godziny, aż oliwa wyciągnie soki z płatków róż, wówczas olejek będzie gotowy do zastosowania),

– kadzidło różane.

Wykonanie ceremoniału:

Najlepiej ceremoniał wykonywać w czasie pełni księżyca, który obejmuje dwa dni przed pełnią, dzień kulminacji pełni oraz dwa dni po kulminacji pełni. Zatem jeśli chciałybyście wykonać go jeszcze w tę pełnię to macie możliwość wykonać go do 3 października włącznie.

Najpierw weźcie szybki prysznic, aby obmyć ciało z nieczystości. Następnie nalejcie wodę do wanny, do której wrzućcie płatki róż w ilości dowolnej, tak abyście poczuły się jak „boginie” :). W tym czasie zapalcie świecę, która będzie paliła się podczas trwania kąpieli. Siedząc w kąpieli wypowiedzcie trzy razy następującą formułę:

„Twoje piękno moim pięknem, twoja moc jest moją mocą, dzięki tobie różo spotkam siebie, jakiej jeszcze nie znałam. Niech tak się stanie”.

Podczas 15 minutowej kąpieli wyobrażajcie sobie siebie taką, jaką byście chciały się stać. Następnie wyjdźcie z wanny, osuszcie się ręcznikiem, ale świecy jeszcze nie gaście. Płatki róż wybierzcie z wody i odłóżcie do miseczki. Kolejnym etapem będzie użycie olejku różanego, którym wysmarujecie określone miejsca swojego ciała. Zapalcie przed smarowaniem kadzidło różane. Teraz weźcie olejek i po kolei posmarujcie ciało kolejno w miejscach: skronie, za uszami, wcięcie mostka na szyi, nadgarstki i łokcie, między piersiami, pępek, wzgórek łonowy, pod kolanami i stopy. Ponownie wypowiedzcie te słowa:

„Tu i teraz uświęcam to ciało, jako świątynię mojej duszy. Niech tak się stanie”.

Po tych zabiegach załóżcie sobie swoją ulubioną sukienkę, w której czujecie się kobieco. Połóżcie się na łóżku lub usiądźcie w pozycji do medytacji. Możecie włączyć sobie relaksującą muzykę lub pobyć w ciszy. Następnie postarajcie się zwizualizować kobiety ze swojego rodu – począwszy od matki wstecz. Poproście je o prowadzenie oraz przekazanie wiedzy i mądrości rodu. Jeżeli natomiast nie czujesz się dobrze w połączeniu ze swoim kobiecym rodem, wówczas w medytacji wizualizacyjnej postaraj się w dalszym ciągu wyobrażać sobie siebie taką, jaką chciałabyś się stać. Zawsze my kobiety możemy poprosić naszą kochaną Matkę Ziemię o wsparcie i prowadzenie. To nasza naturalna więź.

Podczas tej osobistej podróży ukochaj swoją kobiecość, seksualność, swoją tożsamość. Pobłogosław siebie jako kobietę – boginię. Staraj się mieć spokojne myśli, bez cienia krytyki w stosunku do siebie.

Po ceremoniale podziękuj sobie, kobietom rodu, Matce Ziemi za obecność i prowadzenie. Świeca powinna wypalić się do końca. Resztki jej oraz płatki róż z kąpieli należy zakopać w ziemi, na znak ugruntowania się ceremoniału i oddania go pod opiekę Matki Ziemi.

Namaste 🙏 (Autor – Ewa Rożnowska)

Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie całości lub fragmentu dozwolone w przypadku podania autora tekstu i linku źródłowego.

2 myśli w temacie “PRZYWOŁANIE KOBIECEJ MOCY – PEŁNIA W ZNAKU BARANA 1.10.2020 r.”

  1. Witaj Ewo😁 Pięknie dziękuję za Twoje e-mail’e. Są pełne wsparcia, miłości, wiedzy, doświadczenia…

    Czy te rytuały, które opisałaś na Pełnię w Baranie są głównie na tę właśnie, czy można je „wykorzystać” również w innym czasie, by miały swoją moc? Działam często intuicyjnie… Pozdrawiam cieplutko 😘

    Wysłane z iPhone’a Miłości Radości Wolności ❤️😁🍃

    > Wiadomość napisana przez KODY ŚWIADOMOŚCI w dniu 01.10.2020, o godz. 22:57: > >  >

    1. Witaj 🙂 Dziękuję za miłe słowa 🙏. Jeśli chodzi o rytuały w każdym artykule z reguły zaznaczam w jakich okresach najkorzystniej je wykonywać. Ten akurat ceremoniał najlepiej wykonywać w jakąkolwiek pełnię księżyca oraz bardzo dobrym czasem jest dzień własnych urodzin. Dzisiaj wstawię dodatkowo osobny artykuł, w którym opisuję cały przebieg tego ceremoniału wraz ze wskazaniem najkorzystniejszego czasu do jego wykonania. Serdecznie pozdrawiam 💜💜💜

Leave a Reply