KRĄG KOBIET “WILCZYCE” – 16.10.2020 r.

Zapraszam Was drogie kobiety na kolejne spotkanie w Kręgu, które odbędzie się podczas nowiu księżyca w znaku Wagi 16 października 2020 roku o godzinie 19:00.

Tematem przewodnim tego spotkania będzie żywioł POWIETRZA, który reprezentuje znak Wagi. To z kolei wprowadzi nas w tematy uzdrawiania i odcinania się od niekorzystnych relacji oraz oczyszczania się z tego co niekorzystne w naszym życiu.

Każde spotkanie w kręgu jest ukierunkowane na wyciszenie i zrelaksowanie się, połączenie się ze swoją przestrzenią serca oraz innych kobiet, doświadczanie magii w codzienności, ukochanie i odkrycie w sobie boskości kobiecości prowadzące do rozpoczęcia procesu uzdrowienia energii żeńskiej w każdej z nas. W tym celu będziemy wykorzystywać różne instrumenty etniczne, muzykę, taniec, ruch, medytacje, relaksacje oraz wiele razy zagram dla was oczyszczająco-relaksacyjne koncerty mis kryształowych oraz wykorzystując inne instrumenty jak: gong, dzwonki chimes, monochord, dzwonki koshi i wiele innych.

Pragnę zaznaczyć, że każda z Was, która zdecyduje się na przebywanie w tej przestrzeni, zobowiązana będzie do tego, aby zachować się wobec swoich współtowarzyszek lojalnie, czyli stawiamy na autentyczność i poufność.

Jeśli czujesz, że to dla Ciebie dobry moment, aby dołączyć do Kręgu zapraszam 🙂

ORGANIZACJA:

Ilość miejsc ograniczona. Ze względu na ten fakt proszę Was o potwierdzanie swojego przybycia przed każdym spotkaniem, aby unikać blokowania miejsc dla chętnych kobiet.

ZGŁOSZENIA PRZYJMUJĘ POPRZEZ KONTAKT TELEFONICZNY POD NR – 504103820 – ORAZ POPRZEZ FB – LINKI PONIŻEJ:

https://www.facebook.com/eva.tarocistka.7

https://www.facebook.com/kodyswiadomosci

Podczas wszystkich spotkań zapewniam ciepłe i zimne napoje. Jeżeli macie ochotę przynieść drobne słodkości śmiało możecie je ze sobą zabrać. Ponadto zawsze możecie również przynieść osobiste przedmioty typu: kamienie, zdjęcia, świece i inne. Jeśli chodzi o strój to wybierzcie taki, w którym będzie czuły się swobodnie.

CZAS: 1.10.2020 r. godz. 19:00 (bądźcie na czas, krąg zaczyna się punktualnie)

MIEJSCE: Wyszyna 44, 09-411 Biała (wpisując w google Kryształowy Dom Duszy przekieruje na trasę bezpośrednio na miejsce)

INWESTYCJA: 100 zł

Jeśli wpłata kwoty stanowi dla Ciebie blokadę, a chciałabyś wziąć udział w spotkaniu, napisz proszę do mnie wiadomość prywatną – coś zaradzimy

DO ZOBACZENIA!

KRĘGI PROWADZI EWA ROŻNOWSKA

Leave a Reply