KRĄG KOBIET „WILCZYCE” – 31.10.2020 r.

Zapraszam Was drogie kobiety na kolejne spotkanie w Kręgu, które odbędzie się podczas Pełni księżyca w znaku Byka 31 października 2020 roku o godzinie 19:00.

Tematem przewodnim tego spotkania będzie żywioł ZIEMI, który reprezentuje znak Byka. Podejmiemy rozmowy o tym żywiole i jak praktycznie wykorzystać jego potencjał do poprawy swojego życia. To z kolei wprowadzi nas w tematy ogólnego przyciągania obfitości, w szerokim tego słowa znaczeniu.

Każde spotkanie w kręgu jest ukierunkowane na wyciszenie i zrelaksowanie się, połączenie się ze swoją przestrzenią serca oraz innych kobiet, doświadczanie magii w codzienności, ukochanie i odkrycie w sobie boskości kobiecości prowadzące do rozpoczęcia procesu uzdrowienia energii żeńskiej w każdej z nas. W tym celu będziemy wykorzystywać różne instrumenty etniczne, muzykę, taniec, ruch, medytacje, relaksacje oraz wiele razy zagram dla was oczyszczająco-relaksacyjne koncerty mis kryształowych oraz wykorzystując inne instrumenty jak: gong, dzwonki chimes, monochord, dzwonki koshi i wiele innych.

Pragnę zaznaczyć, że każda z Was, która zdecyduje się na przebywanie w tej przestrzeni, zobowiązana będzie do tego, aby zachować się wobec swoich współtowarzyszek lojalnie, czyli stawiamy na autentyczność i poufność.

Jeśli czujesz, że to dla Ciebie dobry moment, aby dołączyć do Kręgu zapraszam 🙂

ORGANIZACJA:

Ilość miejsc ograniczona. Ze względu na ten fakt proszę Was o potwierdzanie swojego przybycia przed każdym spotkaniem, aby unikać blokowania miejsc dla chętnych kobiet.

ZGŁOSZENIA PRZYJMUJĘ POPRZEZ KONTAKT TELEFONICZNY POD NR – 504103820 – ORAZ POPRZEZ FB – LINKI PONIŻEJ:

https://www.facebook.com/eva.tarocistka.7

https://www.facebook.com/kodyswiadomosci

Podczas wszystkich spotkań zapewniam ciepłe i zimne napoje. Jeżeli macie ochotę przynieść drobne słodkości śmiało możecie je ze sobą zabrać. Ponadto zawsze możecie również przynieść osobiste przedmioty typu: kamienie, zdjęcia, świece i inne. Jeśli chodzi o strój to wybierzcie taki, w którym będzie czuły się swobodnie.

CZAS: 31.10.2020 r. godz. 19:00 (bądźcie na czas, krąg zaczyna się punktualnie)

MIEJSCE: Wyszyna 44, 09-411 Biała

INWESTYCJA: 100 zł

Jeśli wpłata kwoty stanowi dla Ciebie blokadę, a chciałabyś wziąć udział w spotkaniu, napisz proszę do mnie wiadomość prywatną – coś zaradzimy.

DO ZOBACZENIA!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.