ENERGETYCZNE KONSEKWENCJE TRANSPLANTACJI I TRANSFUZJI KRWI

26 października obchodzony jest Światowy Dzień Donacji i Transplantacji. Chciałabym w związku z tym poruszyć ten temat i spojrzeć na niego z punktu energetycznego. Jest to temat mało poruszany a bardzo ważny i istotny, zarówno dla zdrowia osób, które poddają się takim zabiegom, jak również z poziomu energetyczno-duchowego.

Zapewne wielu z Was słyszało przypadki, kiedy to osoba po przeszczepie zaczynała po operacji zachowywać się inaczej, zmieniały się jej cechy charakteru, bądź zaczynały lubić zupełnie inne potrawy a nawet zmieniały się jej zainteresowania. I właśnie skąd to się bierze?

Otóż jest coś takiego jak pamięć komórkowa. Człowiek jest żywym nośnikiem info-energii. Świadomość nasza nie tylko znajduje się w mózgu, ale także w każdej komórce ciała, która stanowi nośnik naszej tożsamości.

Tak więc zarówno komórka jak i poszczególny narząd posiada swoją świadomość i w momencie pobierania narządu od dawcy, pobieramy automatycznie zapis energetyczno-informacyjny tej osoby. Następnie w momencie implikacji tego narządu u chorej osoby, przekazujemy automatycznie ten zapis. Jest to również istotne w przypadku transfuzji krwi.

W tym momencie możemy przewidzieć trzy scenariusze działania. Pierwszy przypadek to taki, kiedy przeszczep zostaje przyjęty przez organizm a zapis energetyczny dawcy zostaje wyparty przez energetykę biorcy.

Drugi przypadek mamy wówczas, kiedy to zapis energetyczny dawcy zaczyna mieszać się z zapisami biorcy powodując energetyczny chaos. W tym przypadku mogą powstawać sytuacje, kiedy to przeszczep zostaje odrzucony przez organizm, gdyż energie nie są w stanie się połączyć i jedna wyklucza drugą.

Natomiast ostatni przypadek to taki, kiedy przeszczep przyjmuje się a zapis energetyczny dawcy nadpisuje się na energetyce biorcy. I to właśnie w tych momentach dochodzi do przejęcia emocji, wspomnień bądź upodobań dawcy a nawet dochodzi do diametralnych zmian osobowości.

Moi drodzy opisy takich przypadków prasa oraz literatura zawiera sporo. Najczęściej przytaczane są przypadki transplantacji serca, po których bardzo dużo emocji, wspomnień i cech charakteru jest przekazywane od dawcy.

W tygodniku „Angora” na przykład został opisany przypadek ośmioletniej dziewczynki, której przeszczepiono serce zamordowanej dziesięciolatki. Wkrótce doszło do sytuacji, że matka musiała szukać dla córki pomocy u psychologa, ponieważ dziecko bało się ciemności, krzyczało przez sen. Dziewczynce śniły się sceny mordowania dawczyni serca a obrazy były tak realistyczne, że potrafiła opisać nawet twarz mordercy. Matka i psycholog zawiadomili policję. Sporządzono portret pamięciowy zabójcy, po którym wkrótce go ujęto. Tu może jest to skrajny przypadek ale nauka odnotowała olbrzymie ilości różnych zmian spektrum zachowań.

W poprzednim roku wykonano ok 1500 przeszczepów narządów, natomiast jeśli chodzi o transfuzje krwi to tych zabiegów wykonuje się zdecydowanie więcej i w przypadku krwi też musimy pamiętać o przejmowaniu obciążeń energetycznych dawcy.

Zatem co możemy zrobić w takim wypadku i jaka powinna być procedura przy transplantacji i transfuzji.

Otóż wówczas należy pamiętać o procesie oczyszczania energetycznego każdego narządu, który został wszczepiony oraz oczyszczeniu pamięci komórkowej. Taki sam schemat stosujemy w przypadku transfuzji krwi.

Doświadczony energoterapeuta może pomóc w takim wypadku przywrócić energetyczną równowagę osobie po transfuzji krwi, czy przeszczepie w celu poprawienia stanu zdrowia, ułatwienia przyjęcia się przeszczepu a także przywróceniu poczucia bycia sobą a tym samym powrót do pierwotnych struktur energetycznych danej osoby.

Biorąc zatem pod uwagę ten problem, warto pamiętać i doradzić osobom bliskim, aby w przypadkach poddawania się transfuzji krwi bądź transplantacji poddały się zabiegowi oczyszczania energetycznego na poziomie komórkowym. Warto to uczynić choćby po to, aby zwiększyć szanse na przyjęcie się przeszczepu, a także w celu wyeliminowania wystąpienia konfliktu energetycznego z tym związanego.

Faktem jest, że transplantacje oraz transfuzje krwi ratują życie milionom osób, jednak nie należy moim zdaniem bagatelizować też wpływu energetycznego wywołanego przez takie zabiegi. (Autor: Ewa Rożnowska)

Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie całości lub fragmentu dozwolone w przypadku podania autora tekstu i linku źródłowego.

Leave a Reply