PEŁNIA KSIĘŻYCA W ZNAKU BYKA – złączmy się we wspólnej intencyjnej medytacji, każdy w zaciszu swojego domu o godzinie 20:00!!!

Kochani 💜💜💜 dzisiaj przechodzimy bardzo ważny i mocno energetyczny czas. W ten magiczny wieczór łączą się wibracje Pełni Księżyca w znaku Byka z energią sabatu Samhain.

Ponadto zasłona i łączność ze światem zmarłych i światem duchowym w ten wieczór zmniejsza się do minimalnych granic. Tym samym ostatnie czasy skłaniają do zjednoczenia się ludzi, jednocześnie podejmując osobistą wewnętrzną pracę nad sobą, w celu uzdrowienia tego co niepotrzebne i już nie służy.

Ostatnie zdarzenia na płaszczyźnie społecznej wskazują na ogromną potrzebę złączenia naszych osobistych intencji, aby świat jak najszybciej się uzdrowił.

Wiedzmy jednak, że zmiany często potrzebują totalnego zburzenia podstawowych struktur, aby w pełni mogły dać przestrzeń do nowych działań i wprowadzania zmian.

Także kochani zapraszam w dzisiejszy wieczór do złączenia się we wspólnej medytacji i połączenia o godzinie 20:00, każdy w zaciszu swojego domu.

Odpalcie w tym czasie świecę w trzech intencjach:

1. Wzrostu świadomości każdego z nas, gdyż tylko dzięki osobistej zmianie w każdej jednostce nastąpi fala zmian w makroświadomości.

2. Połączenia się z naturą oraz odkrycia na nowo wartości i umiejętności dostrzegania naszej niepodważalnej łączności z każdą cząstką natury, czy to jest roślina, czy zwierzę czy człowiek. Pozwólmy, aby każdy z nas na nowo odkrył to piękne połączenie.

3. Niechaj wszelkie ograniczenia i blokady jak najszybciej się oczyszczą, aby mogło nadejść nowe jutro.

Bądźmy dzisiaj we wspólnocie o godzinie 20:00, która zaowocuje przepięknymi zmianami. Za każde wsparcie osobiście dziękuję 🙏🙏🙏

Leave a Reply