PRZYSIĘGI INKARNACYJNE W KONTEKŚCIE NUMEROLOGII

Temat przysiąg, ślubów, paktów oraz zobowiązań z poprzednich wcieleń omawiałam szerzej w filmiku, który możecie obejrzeć TUTAJ

Żeby jednak krótko ująć ten temat pragnę zaznaczyć, iż to jakie funkcje, role bądź jakie podejmowaliśmy działania i interakcje z ludźmi w poprzednich wcieleniach, ma wpływ na to kim jesteśmy dzisiaj oraz uzależnia nas wielokrotnie od podejmowanych decyzji czy wyborów życiowych.

Abyście mogli bliżej zrozumieć ten temat, podam Wam przykład osoby, która w kilku inkarnacjach zajmowała się uzdrawianiem ludzi poprzez różne techniki, w zależności od epoki i funkcji, np. jako doradca duchowy, szeptucha, wiedźma, kapłanka itp. Taka osoba w obecnym wcieleniu, nawet jeśli nie będzie kontynuowała zawodowo pracy z ludźmi, poprzez wszelkiego rodzaju formy uzdrawiania, to mimo to może mieć tendencje do silnego parcia, aby pomagać ludziom, często kosztem samej siebie. W tym wypadku, jeśli ta osoba nie czuje takiej potrzeby, aby służyć wyłącznie ludziom i poświęcić się takiej pracy, może to ją blokować w założeniu rodziny a wręcz sprawiać, że nie będzie potrafiła być asertywna wobec ludzi i może przekładać ich potrzeby ponad swoje.

Dzieje się tak dlatego, że na duszy zostają zapisane wszelkie takie zobowiązania oraz przeżycia z naszymi funkcjami. Osoby, które miały wiele inkarnacji, w których pełniły pewien rodzaj funkcji i poświęcenia oraz misji często bywało tak, że nie zakładały swojej rodziny, ani nie posiadały dzieci. To w konsekwencji doprowadza do tego, że dusza nie posiada odpowiedniego doświadczenia i trudniej jest takim osobom wejść w relacje partnerskie oraz w nich się utrzymać.

Ponadto pełnienie takich funkcji wiązało się często z wyrzeczeniem się z wielu aspektów ziemskich oraz składaniu przysiąg i ślubów, np. śluby czystości, milczenia czy ubóstwa. A to z kolei może mieć odzwierciedlenie w naszych postawach i sposobie bycia. Kobiety, które mają aktywne śluby czystości mogą mieć problemy z odblokowaniem swojej kobiecości i seksualności. Z kolei śluby ubóstwa mogą sprawiać, że takie osoby nie będą potrafiły uznać, że za wykonaną pracę należy im się godziwa pensja i zapłata oraz nie będą potrafiły ich wyegzekwować. Oczywiście na takie postawy składa się wiele czynników, ale jednym z nich są właśnie stare zobowiązania.

Konsekwencji może być jeszcze sporo, ale chciałam ogólnie wskazać jak to może się przekładać na nasze obecne życie. Tak jak wspominam w materiale, w którym szerzej omawiam ten temat, w takim wypadku warto wykonać dekret zwalniający z takich zależności. Pomaga on odblokować pewne sfery życia, dzięki czemu praca nad swoimi trudnymi aspektami staje się prostsza w wykonaniu.

Dlaczego i tak dalej praca jest konieczna? Otóż im młodszy człowiek, tym mniej naleciałości i nawyków posiada. Więc im szybciej oczyścimy się z takich kwestii, tym lepiej dla nas. Natomiast musimy pamiętać, że nasze postawy w stosunku do wielu sytuacji wymagają od nas zmiany na poziomie podświadomości. To w niej zapisują się nasze zakodowane schematy działania, które trzeba zastąpić nowymi. Dekret, który zwalnia nas z takich zależności pozwala nam usunąć przyczynę, a nasza praca nad sobą staje się wówczas łatwiejsza.

Numerologia w bardzo skuteczny sposób wskazuje na wiele obciążeń inkarnacyjnych. Są takie liczby, których występowanie w portrecie numerologicznym dają wskazówkę, że dana osoba może mieć problemy w pewnych sferach życia i posiadać aktywne przysięgi, śluby i zobowiązania.

Wskażę podstawowe, które sami możecie wyliczyć z daty, natomiast głębsze analizy wymagają już znajomości zasad numerologii.

Jeżeli w waszej dacie pojawią się takie liczby jak 9 (ta szczególnie), 11, 22, 33, 44, 16, 19, 20, 26, 29 oraz cyfry, które po zsumowaniu dają właśnie takie liczby to wskazanie, że możecie być obciążeni takimi przysięgami z poprzednich inkarnacji i warto taki dekret wykonać. Zwłaszcza, jeśli jest nagromadzenie liczby 9 w każdej postaci, np. rok 1999, dzień urodzenia 9, 18, 27, miesiąc urodzenia wrzesień oraz suma roku a także suma wszystkich cyfr daty urodzenia, np.

06.11.1990 = 27, czyli 2+7=9.

W wyżej podanej dacie występują już dwie takie liczby, czyli 11 miesiąc i suma daty urodzenia 27/9. Dodatkowo rok urodzenia wskazuje na występowanie w niej dwóch 9, co też jest bardzo ważne. Tu wskazuje to na aktywne przysięgi np. przysięga Hipokratesa, czyli takie, w których zobowiązaliśmy się pomagać innym ludziom.

Weźmy np. datę urodzenia: 18.09.1980 r. Tutaj jest bardzo dużo dziewiątek zarówno z dnia urodzenia, miesiąc i sumy roku jak i suma całej daty urodzenia. To z kolei daje nam wskazówkę, że taka osoba posiada bardzo silną empatię i intuicję, potrzebę doradzania i pomagania bliskim i znajomym oraz innym ludziom, dużą wrażliwość a nawet umiejętności uzdrawiania, choć często może sobie taka osoba z tego nie zdawać sprawy. Data taka może wskazywać również na negatywne aspekty, czyli służalczość względem innych ludzi, problemy z asertywnością i poczuciem własnej wartości oraz brak umiejętności proszenia o pomoc dla siebie. Takie cechy mogą wynikać z aktywnych ślubów ubóstwa, wierności danemu bóstwu, religii, ślubów milczenia itp. Stąd u takich osób pojawia się potrzeba służenia i pomocy innym, gdyż dusza ma w sobie zapisy tych zobowiązań i jest zmuszona podążać zgodnie z wytycznymi przysiąg, czasami nawet wbrew woli duszy.

Takie obliczenia oraz analiza waszej sytuacji życiowej może pomóc Wam stwierdzić, czy konieczne byłoby wykonanie zwolnienia duszy z takich obciążeń i stania się wolnymi istotami. (Autor: Ewa Rożnowska)

Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie całości lub fragmentu dozwolone w przypadku podania autora tekstu i linku źródłowego.

Leave a Reply