NÓW KSIĘŻYCA W ZNAKU STRZELCA – 14.12.2020 r.

Ostatni w tym roku kalendarzowym Nów Księżyca w znaku Strzelca, będzie obfitował w intensywność procesów, zarówno w skali makro jak i mikro. Pozostaniemy w tym czasie również pod wpływem całkowitego zaćmienia Słońca, a będzie to miało miejsce 14 grudnia 2020 roku. To wszystko będzie miało wpływ na to, co chcemy pożegnać w tym starym 2020 roku. Strzelec chciałby już iść do przodu, lubi ruch i działanie. Jednak zanim zaplanujemy sobie nowy 2021 rok zwolnijmy i zostawmy balast, który nazbieraliśmy w tym roku.

Wiązać się to powinno ze stanięciem w prawdzie z samym sobą, tak szczerze bez oszukiwania siebie. Zweryfikowania, czy aby relacje, w których uczestniczymy to dobry kierunek? Czy na pewno idziemy zgodnie z tym co pragnie nasza Dusza? Czy może w dalszym ciągu jesteśmy marionetkami pragnień naszych bliskich i znajomych? Czy tkwimy w pracy, która nas nie buduje, a wręcz nas osłabia energetycznie? Czy dostrzegamy nasze „cienie” i staramy się z nimi rozprawić? Czy może jednak jesteśmy jak chorągiewka na wietrze, która idzie tam gdzie ją poniesie wiatr?

Pamiętajcie, że nikt ani nic za Was tej pracy nie wykona. Proces zrzucania starego musi przejść przez Waszą świadomość, wydobyć się na wierzch i zostać przetransformowane.

Ponadto warto wspomnieć też dzień 12.12.2020, w którym poprzez synchroniczność możecie złączyć się ze swoją osobistą boskością, która jest w każdym z Was. Pozwólmy w tym dniu otworzyć się na mądrość duchową, aby spłynęła na Was i wskazała kierunek waszego osobistego rozwoju. W takie dni warto prosić swoją duszę i swoje Wyższe Ja o wskazanie kierunku, w którym macie podążać. Będą to zatem silne energetycznie dni. Ponadto cały grudzień obfituje w mocne daty i wibracje. Myślę, że warto pokrótce zatrzymać się przy tej kwestii.

Moi kochani wszyscy trąbią o wielkich zmianach, o niesamowitych przejściach kwantowych, o wejściu w Erę Wodnika i wielu wielu innych transformacjach na skalę światową. Jednak zachowajmy w tym wszystkim spokój i umiar. Takie przemiany dzieją się już od lat. I choć faktem jest, że teraz to przyspiesza i nawarstwia się, to jednak wciąż jesteśmy jeszcze daleko to pełnych przemian. Takie przeskoki nie mogą zadziać się lawinowo i nagle, ponieważ nasze struktury DNA oraz nasza świadomość najzwyczajniej w świecie by nad tymi zmianami nie nadążyła. Nie czekajmy zatem na WIELKIE BUM w sferach duchowych czy nawet na materii. Te zmiany mają zadziać się w nas. Tym „sanktuarium”, które ma wejść na wyższy poziom rozwoju ma być nasza dusza. To ona pragnie zmiany, pragnie rozwoju, pragnie się ubogacać. Kiedy zadbamy o nią i pozwolimy jej się rozwijać, wszystko wokół się zmieni. Od tysięcy lat ta mądrość jest przekazywana przez duchowych, a ludzie w dalszym ciągu szukają poza nią szczęścia i spełnienia.

Jeszcze chciałabym zwrócić uwagę na bardzo ważną rzecz. Dużo mówi się o MIŁOŚCI o ŚWIETLE o pięknych górnolotnych aspektach. Piękne słowa dodają nam wibracji i pozytywnych energii, jednak niech za tym idą też nasze czyny. Czasami zapominamy o zwykłych gestach, na które czekają nasi bliscy wokół nas.

Może ktoś potrzebuje zainteresowania się jak się czuje po ciężkich przeżyciach osobistych? Może ktoś z waszego bliskiego otoczenia potrzebuje wsparcia materialnego, bo nie ma nawet na chleb? Może Wasze dziecko czeka na przytulenie, zamiast na kolejną materialną przyjemność?

Bardzo mocno obserwuję kwestie energetyczne i duchowe, zarówno w świadomości kolektywnej, jak i to co się dzieje w świadomości pojedynczej jednostki. Dużo wkrada się w świadomość ogólną błędnych informacji, które zaśmiecają i odwracają nas o pierwotnych form. Kochani starajcie się utrzymywać swój umysł w stanie gotowości, bądźcie elastyczni w myśleniu, w weryfikowaniu informacji. Każdą informację, z którą nie do końca się zgadzacie, sprawdzajcie i analizujcie.

Przyszedł czas, aby złączyć się z naszą intuicją i dać się jej prowadzić. Jednak pamiętajcie, że intuicja to nie tylko serce, lecz również i rozum. TO RÓWNOWAGA MIĘDZY TYMI DWOMA ASPEKTAMI. Nie możemy ślepo wierzyć naszemu sercu, bo bez logiki to pierwszy krok do fanatyzmu. Z kolei silny i analityczny umysł często wybiera i podejmuje decyzje na podstawie podświadomości. To też nie tędy droga, gdyż nasza podświadomość zaśmiecona wieloma programami może nas sprowadzić na manowce i ograniczyć nasz potencjał.

To wszystko ma ogromne znaczenie w rozwoju osobistym jak i duchowym. Najbliższy nów to idealny moment na to, aby przede wszystkim zrobić porządki w naszym życiu. Ustalcie i postarajcie się odrzucić ograniczające Was wierzenia i przekonania, uwolnijcie się od wszelkich zależności i kontraktów z innymi ludźmi. Postawcie na wolność i rozwój, poprzez praktyki energetyczno-duchowe prowadzące do niezależności duchowej.

Przed przesileniem zimowym i w okresie nowiu warto zatem:

– oczyścić swoją przestrzeń, w której spędzamy najwięcej czasu, czyli nasze domy. Zróbmy generalne porządki i wyrzućmy to co już nam niepotrzebne. Dodatkowo warto oczyścić taką przestrzeń energetycznie, aby zrobić miejsce na świeże i nowe energie. TUTAJ podaję w jaki sposób oczyścić nasze domy z takich energii;

– oczyścić siebie z niekorzystnych energii poprzez różnego rodzaju praktyki: kąpiele, np. w CZARCIM ŻEBRZE, w soli dodanej do kąpieli (świetnie oczyszcza aurę), lub w innych ziołach. Kąpiele są idealną formą oczyszczania energetycznego, dostępnego dla każdego;

– oczyścić się po toksycznym partnerze, jeżeli ktoś tego potrzebuje. Polecam wykonać kąpiel na oczyszczanie telegoniczne. Jak to wykonać podaję szczegółowo TUTAJ;

– dla osób, które są na etapie rozstań warto wykonać wszelkie możliwe odcięcia na poziomie energetycznym, emocjonalnym i mentalnym. To może w zdecydowany sposób pomóc w doprowadzeniu siebie do równowagi emocjonalnej;

– wykonać analizę, polegającą na uświadomieniu sobie swoich blokad i przekonań, które ograniczają osiągnięcie szczęścia i pełnego potencjału. Tutaj praca ta jest najczęściej najtrudniejsza, gdyż zahacza o naszą podświadomość oraz nasze wierzenia i przekonania. To proces rozłożony w czasie, jednak warto go rozpocząć od nawet jednej rzeczy i poszukania sposobu zmiany jej. Tutaj sprawdzą się metody samoobserwacji, np. poprzez wchodzenie w stany medytacyjne, wypisanie sytuacji, w których dane problemy się pojawiają i spróbować dojść skąd takie reakcje się biorą. Ponadto obserwacja emocji jest istotna w takim wypadku. Wybieramy emocję, która akurat w nas jest i zaczynamy ją obserwować i analizować. Warto spróbować metodę dystansu. Obserwujemy siebie jako osoba z zewnątrz. W ten sposób oceniamy reakcje innych i swoje i próbujemy dojść do źródła tych reakcji. To dosyć trudne, ale skuteczne. Kwestie pracy na tym poziomie poruszę szerzej w innym artykule.

– pozbyć się długów finansowych i starych niekorzystnych przekonań na temat pieniędzy oraz schematów działania z tym związanych. Nów jest idealnym momentem, aby wykonać DEKRET NA DŁUGI FINANSOWE, który pomoże uporać się z tymi kwestiami.

To tylko jedne z możliwości, sami możecie określić co jest dla Was istotne w tym czasie, z czym chcecie się pożegnać. Zróbcie to kochani jak najszybciej. Warto zrobić miejsce dla nowych i wspaniałych rzeczy, które na Was czekają…

Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie całości lub fragmentu dozwolone w przypadku podania autora tekstu i linku źródłowego.

4 myśli w temacie “NÓW KSIĘŻYCA W ZNAKU STRZELCA – 14.12.2020 r.”

  1. Dziękuję z całego serca za tak wspaniały, rzetelny przekaz, robisz wspaniale rzeczy Ewus 🧡

  2. Wielkie dzięki bardzo cenne wskazówki ,mogę dodać od siebie że czarcie żebro [ostrożeń warzywny ]można pić i wyprosić nieproszonych gości z organizmu ,polecam

Leave a Reply