ZAPLANUJ NOWY ROK PODCZAS NOWIU KSIĘŻYCA W ZNAKU KOZIOROŻCA – 13.01.2021 r.

Witajcie kochani w Nowym Roku 2021 :).

Rok ten rozpoczynamy nowiem księżyca w znaku Koziorożca, który swoją kulminację osiągnie 13 stycznia 2021 r. o godzinie 6:00. Zarówno wpływy znaku Koziorożca, jak i rozpoczęcie nowego cyklu, poprzez wejście w nowy rok kalendarzowy, spowodują, że będziemy pragnęli ukierunkować się oraz wymusić w pewien sposób na sobie większą konsekwencję, w dążeniu do realizacji swoich zamierzeń.

W związku z tym w okresie między 13 stycznia a 28 stycznia (do najbliższej pełni w znaku Lwa) to idealny moment, aby podjąć się wszelkich działań, praktyk oraz technik pomagających określić swoje cele życiowe, uświadomić sobie własne pragnienia oraz przede wszystkim podjąć w tym kierunku działania. Bez ruchu i choćby minimalnych kroków, energia zostanie zablokowana. Warto wykorzystać wibracje, które reprezentuje znak Koziorożca – upartość i konsekwencja w działaniu. One pomogą Wam w bardziej zdecydowany sposób wprowadzić plany w czyn.

Cechy charakterystyczne dla Koziorożca mogą też z drugiej strony trochę namieszać. Dążenie do celu za wszelką cenę lub z drugiej strony zbytnie przywiązanie uwagi do opinii innych, może utrudnić realizację waszych zamierzeń.

Jak zatem rozpocząć i zaplanować Nowy Rok?

Jak podczas każdego nowiu zachęcam Was do działań, zmierzających do oczyszczenia energetycznego siebie i swojej przestrzeni. Jakich użyć ziół i jak to prawidłowo wykonać możecie obejrzeć w tych materiałach:

„Oczyszczanie przestrzeni z negatywnych energii”,

„Moc kadzideł”.

Ci, którzy być może wprowadzili się w tym noworocznym okresie do nowego domu, czy mieszkania oraz dla wszystkich pozostałych osób, które chcą wprowadzić energie ochrony, dobrobytu w swoim miejscu zamieszkania, proponuję wykonanie „Rytuału błogosławieństwa domu i domowników”. Ma on za zadanie pozbycie się starych zeszłoroczych energii i zaproszenie nowych, wspierających i chroniących dom i domowników.

Bardzo przyjemną i skuteczną metodą uświadomienia sobie własnych celów, określenia ich, spisania oraz sprecyzowania, jest sporządzenie MAPY MARZEŃ. Polecam każdemu na początku każdego nowego roku, poświęcić dla siebie trochę czasu i zastanowić się co chciałbym/chciałabym w danym roku osiągnąć. Moi drodzy, to naprawdę działa! Tak naprawdę najważniejszym momentem sporządzania mapy marzeń, jest samo określanie celów. Wymaga to od nas skupienia uwagi na rzeczach dla nas ważnych i mniej ważnych. Pozwala wyselekcjonować, które potrzeby wymagają od nas większej uwagi, a które mniej. Sprecyzowanie swoich marzeń, pragnień, założeń na nowy rok, pozwala nam przede wszystkim ukierunkować naszą energię. Energia podąża za uwagą. Łatwiej wówczas podejmować nam konkretne kroki i decyzje związane z naszym życiem zawodowym jak i osobistym.

Jest bardzo wiele możliwości do określenia celów życiowych. Następnym krokiem natomiast powinno być obranie strategii działania, aby zacząć krok po kroku realizować je. Dlatego też warto podzielić sobie cele na te krótkoterminowe i długoterminowe. Taki podział pozwoli na to, aby nie narzucić sobie zbyt dużo postanowień na jeden raz. W przeciwnym razie może dojść do zniechęcenia i frustracji. Dlatego też ważne, aby pobudzać w sobie silną wolę i nie ustawać w swoich działaniach.

Większość z nas posiada tak zwany „słomiany zapał”. Istotne zatem jest znalezienie na tyle silnej motywacji, która będzie stanowiła koło napędowe do działania. Pamiętajcie, że odwaga w takim wypadku stanowi bardzo cenną cechę. Ludzie bardzo często rezygnują z realizacji swoich marzeń, gdyż blokuje ich brak pewności siebie i brak odwagi. Jeżeli macie w tych kwestiach problemy, to starajcie się działać w ramach swoich możliwości na dany moment. Nawet najmniejszy krok jest ważniejszy, niż samo myślenie o realizacji pragnienia. Z małych rzeczy często powstają wielkie projekty.

W okresie między nowiem a pełnią, kiedy to Księżyca przybywa możecie również wykonywać różnego rodzaju rytuały, które mają na celu przyciągnięcie do waszego życia pozytywnych aspektów. Poniżej podam linki do moich propozycji, może niektóre przypadną Wam do gustu:

„Dekret na długi finansowe” ,

“Mapa marzeń”,

„Rytuał dobrobytu”,

„Rytuał na przyciągnięcie partnera”,

„Rytuał spełnienia życzeń”.

Na ten Nowy 2021 rok życzę wielu pozytywnych zmian, wznoszących transformacji, ale przede wszystkim ogromnej mocy i wytrwałości w dążeniu do swojego osobistego SZCZĘŚCIA! (Autor: Ewa Rożnowska)

Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie całości lub fragmentu dozwolone w przypadku podania autora tekstu i linku źródłowego.

Leave a Reply