WPROWADZENIE DO NUMEROLOGII

W związku z prośbami od Was, abym wprowadziła Was w kwestie, dotyczące numerologii, pragnę rozpocząć cykl materiałów, w których poruszać będę wszelkie tematy związane z jej praktycznym wykorzystaniem. Będę często łączyć temat numerologii, z kwestiami energetycznymi.

Jako numerolog, ale przede wszystkim energoterapeuta staram się podejść do wszelkich problemów natury ludzkiej, właśnie przede wszystkim pod kątem naszej energetyki. Ważne jest, abyście zrozumieli taką kwestię, iż wszystko co nas otacza, włącznie z nami to określona forma energetyczna. Ta forma posiada swoje wzorce i określone wibracje. Mianowicie wszystko we wszechświecie wibruje na własnym poziomie energii.

Na tej też podstawie między innymi, możemy określić wiele zależności dzięki numerologii, ponieważ litery i liczby, również posiadają swoją wibracyjność. Kiedy wgłębimy się w nasze kody numerologiczne, jesteśmy w stanie rozszyfrować siebie, jak również wskazać na wiele kwestii z naszej przeszłości (zarówno inkarnacyjnej), oraz określić możliwości swojego rozwoju, a tym samym wskazać na potencjał wykreowania swojej przyszłości.

W moich praktykach numerologicznych kieruję się wieloma systemami analitycznymi z dziedziny numerologii. Podczas swojego doświadczenia z tą praktyką zauważyłam, że choć z analizy numerologicznej jesteśmy w stanie określić bardzo wiele zależności, odczytać wiele blokad i obciążeń, to do całości obrazu brakuje jednej bardzo istotnej kwestii. Mianowicie energetyki ludzkiej. W związku z tym wykonywanie moich analiz numerologicznych łączę bardzo często z analizą energetyczną danej osoby, ponieważ nie jesteśmy w stanie z numerologii wyczytać choćby takich obciążeń jak np. klątwy, złorzeczenia, uroki, klątwy rodowe, czy kwestii ciężkich traum, jak np. molestowania seksualnego, czy alkoholizmu.

Natomiast z drugiej strony numerologia może nam dać wskazanie na pewne możliwości do posiadania pewnych tendencji oraz blokad, np. predyspozycji do depresji, do popadania w nałogi, do posiadania pewnych trudności interpersonalnych, a nawet wskazanie na pewne rodowe lub inkarnacyjne obciążenia. Ponadto numerologia może dać nam odpowiedź na to, jakie mamy predyspozycje charakterologiczne, zawodowe, czy wręcz wskazać na specyfikę naszej duszy oraz dość precyzyjnie określić nasze przeznaczenie na dane wcielenie.

W momencie, kiedy połączymy te dwie dziedziny, jesteśmy w stanie określić wiele aspektów, które blokują i obciążają nasze jestestwo oraz naszą duszę.

Ponadto analiza numerologiczna jest idealna w celu planowania istotnych decyzji życiowych, jak np. ślub, duże inwestycje, zakładanie firmy, czy nawet dobierania odpowiednich imion dla swoich dzieci. Możliwości wykorzystania numerologii w życiu jest ogromne.

Także zapraszam do lektury zarówno na stronie internetowej, jak również do oglądania mojego kanału you tube, gdzie będzie więcej praktycznych wyjaśnień.

Tymczasem dla tych, którzy nie zapoznali się z wcześniejszym artykułem pt. „Przysięgi inkarnacyjne w kontekście numerologii” możecie go przeczytać TUTAJ. Kolejne artykuły z dziedziny numerologii będą sukcesywnie zamieszczane na stronie.

Jeśli natomiast chcesz uzyskać więcej informacji na temat indywidualnych portretów oraz analiz numerologiczno-energetycznych zapraszam do kontaktu.

Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie całości lub fragmentu dozwolone w przypadku podania autora tekstu i linku źródłowego.

2 myśli w temacie “WPROWADZENIE DO NUMEROLOGII”

Leave a Reply