JAK ZNALEŹĆ LICZBY KARMICZNE

Liczby obciążone (tzw. karmiczne) mogą pojawiać się w wielu miejscach naszego portretu numerologicznego. Od tego w jakim punkcie się pojawią, zależy później ich interpretacja i intensywność ich wpływu na daną osobę, lub na pewną sferę życia, którą reprezentuje dana wibracja.

Wibracje karmiczne mogą pojawić się w wielu punktach daty urodzenia, czy imionach i nazwiskach.

Każde miejsce będzie miało inny wpływ na konkretną osobę oraz inne znaczenie:

1. Jeśli wibracja karmiczna pojawi się w liczbie DNIA URODZENIA, DRODZE ŻYCIA, KLUCZU WCIELENIA, będzie miała wpływ i oddziaływanie na osobę nią obciążoną do momentu, aż zostanie uchwycona a schemat działania zostanie zrozumiany i przetransformowany. Tutaj największe znaczenie ma praca nad sobą, która prowadzi do poszerzania osobistej świadomości. Za tym następnie idzie lepsze zrozumienie mechanizmu tych wibracji, co skutkuje szybszym pozbyciem się ich wpływu. Jednym słowem wibracja karmiczna może na jedną osobę mieć wpływ przez całe życie, na innych dużo krócej. Jest to uzależnione od indywidualnej postawy danej osoby.

2. Jeśli natomiast wibracja karmiczna pojawi się w liczbie ROKU URODZENIA, LICZBACH UKRYTYCH W DACIE URODZENIA, wówczas może wskazywać na określone cechy charakteru i osobowości, na które należy zwrócić uwagę w pracy nad swoją osobowością.

3. Jeśli wibracja karmiczna pojawi się w LICZBIE DUSZY – może wskazywać na problemy w sferze uczuciowej, jeśli w LICZBIE EKSPRESJI – może zakłócać materialną i zawodową sferę życia, z kolei jeśli pojawi się w LICZBIE REALIZACJI INTYMNEJ – może przeszkadzać w samorealizacji.

Dla wyjaśnienia LICZBA DUSZY to suma samogłosek w imionach i nazwiskach, LICZBA REALIZACJI INTYMNEJ to suma spółgłosek zawartych w imionach i nazwiskach danej osoby, natomiast LICZBA EKSPRESJI to suma liczby duszy i liczby realizacji intymnej.

Ponadto chciałabym dodać moim zdaniem bardzo ciekawą kwestię. Z własnych obserwacji i badań doszłam do wniosków, iż liczby karmiczne, obciążone stanowią bardzo często wskazanie na możliwość występowania tzw. zobowiązań z poprzednich wcieleń dotyczących zawierania różnych ślubów, paktów, przysiąg z różnymi osobami, instytucjami, czy konstruktami religijno-społecznymi. Mogą one prowadzić do posiadania pewnych ograniczeń w konkretnych sferach życiowych. O tym jakie to ograniczenia wspominam w opisach poszczególnych wibracji karmicznych, które niedługo pojawią się na stronie. (Autor: Ewa Rożnowska)

Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie całości lub fragmentu dozwolone w przypadku podania autora tekstu i linku źródłowego.

Leave a Reply