LICZBA KARMICZNA 13

W numerologii liczba karmiczna 13 nazywana jest również długiem karmicznym pracy. W tradycyjnym podejściu uważana jest za liczbę, wskazującą na obciążenia u danej osoby w sferze pracy zawodowej. Skąd jednak to obciążenie się wzięło.

Tak jak wspominałam w temacie karmy, jesteśmy zbiorem naszych doświadczeń, zbiorem wielu osobowości z przestrzeni wszystkich naszych poprzednich inkarnacji. To sprawia, że każde nasze działanie zostawiło swój ślad na naszej duszy, która przechodzi z inkarnacji na inkarnację, posiadając swoją osobistą specyfikację.

Wiele teorii w numerologii wskazuje, że dług pracy powstał na podstawie wykorzystywania innych ludzi do własnych celów oraz zaniedbywania pracy. Z moich obserwacji wynika, że owszem taka opcja istnieje, jednak są jeszcze inne konsekwencje. Nie zawsze wynika dług pracy ze świadomego działania danej osoby w poprzednich wcieleniach. Bowiem dług karmiczny 13 pojawia się również u osób, którym w poprzednich wcieleniach wiele rzeczy przychodziło łatwo, gdyż przyszło im żyć w warunkach im sprzyjających. Wiele z tych osób nie musiało intensywnie pracować, lecz jak to można ująć, wiele dostawało od życia na tacy. Stąd dusza może nie mieć wypracowanej umiejętności systematycznej i konsekwentnej pracy. W takim wypadku może pojawiać się w tym wcieleniu konieczność nauczenia się i wypracowania sobie tych cech charakteru. W związku z tym, w życiu takich osób może pojawiać się wielokrotnie konieczność odbudowywania swojej stabilizacji bytowo-materialnej od podstaw.

Zwróćmy uwagę z jakich liczb składa się wibracja 13. Jest nią jedynka, czyli jednostka – człowiek, oraz trójka, czyli komunikacja i ekspresja twórcza. Docelowo sprowadza się tę podwibrację do liczby cztery, która oznacza stabilizację, trwałość, materię. Zatem liczba obciążona 13 wskazuje na człowieka, który zmaga się właśnie z materią, dążąc do stworzenia stabilizacji, przede wszystkim w sferach materialnych.

Bardzo często również wskazuje na trudności w pracy. Może to objawiać się tendencją do częstego zmieniania zawodu, miejsca pracy. Może również objawiać się tym, że osoba obarczona tą wibracją czuje się często niedoceniona w pracy, czy nie uzyskuje pozytywnych rezultatów własnej działalności gospodarczej, pomimo ich ogromnego zaangażowania. Z reguły osoby te muszą wkładać więcej wysiłku w rozwój zawodowy, więcej angażować się w kwestie utrzymania się w danej pracy.

Jednak jest jeszcze ważny element tej wibracji. Bardzo często przekłada się ona nie tylko na sferę zawodową, lecz również na inne sfery życiowe. Osoby, które obarczone są tą wibracją bardzo często są niecierpliwe, oczekują rezultatów od razu. Bardzo dobrze obrazuje to powiedzenie „jak tu zrobić, żeby się nie narobić, a zarobić”.

Co zatem można w tym wypadku zrobić i jak pozbyć się wpływów tej wibracji. Przede wszystkim zweryfikować w jakich sytuacjach w taki sposób podchodzimy do życia. Najpierw należy zlokalizować, kiedy i jak reagujemy i jak się realizujemy, głównie w sferze pracy. Jeżeli zauważymy, że to co wcześniej wspomniałam ma miejsce w waszym wypadku, wówczas już samo zdanie sobie sprawy z własnych błędów jest krokiem milowym do ich pokonania.

Ponadto należy właśnie uzbroić się w cierpliwość, w oczekiwaniu na rezultaty swoich działań oraz przede wszystkich nie mieć oczekiwań. One prowadzą do kierunkowania energii, właśnie na braki, a to zawsze prowadzi jeszcze bardziej do pogłębienia trudnej sytuacji. Zatem należy wypracować w sobie takie cechy jak: cierpliwość, systematyczność i konsekwencja.

Bardzo często przy portrecie wychodzi, że dana osoba posiada chaos energetyczny poprzez nieumiejętne dobranie imion i nazwisk do daty urodzenia. To może prowadzić do posiadania wielu cech, które mogą utrudniać nam wypracowanie takich umiejętności. Wówczas pomaga zmiana ustawień numerologicznych, docelowo zmieniając wibracje, które generują niewłaściwe podejście do wielu aspektów.

Bardzo ciekawą kwestię zauważyłam, że liczba karmiczna 13 zostaje często złagodzona poprzez występowanie podwibracji 31. Ona dodaje nam dodatkowego wsparcia i sprawia, że osoby posiadające ją w swojej dacie urodzenia, czy imionach i nazwiskach mają więcej szczęścia i wsparcia sił wyższych. Mimo występujących trudności potrafią szczęśliwie wybrnąć z opresji, szczególnie w sferze pracy.

Jeżeli liczba karmiczna 13 jest składową dnia urodzenia, drogi życia, kluczu wcielenia, czy liczby realizacji intymnej wówczas może być tak, że przez większość życia możecie doświadczać częstych przemian, transformacji w wielu sytuacjach życiowych (np. przeprowadzki, zmiana pracy, zmiana zawodu). Natomiast jeśli występuje w liczbie duszy utrudniać może osiąganie celów życiowych, natomiast jeśli nawet je dana osoba osiągnie, wówczas może pojawiać się forma niezadowolenia z siebie, mimo osiągniętych wysiłków. Z kolei jeśli wystąpi w liczbie ekspresji może ta osoba nie posiadać umiejętności skoncentrowania się na ukierunkowaniu zawodowym, bądź z kolei usilnie upierać się przy jednym celu, tym samym hamując swoje możliwości dalszego rozwoju. (Autor: Ewa Rożnowska)

Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie całości lub fragmentu dozwolone w przypadku podania autora tekstu i linku źródłowego.

2 myśli w temacie “LICZBA KARMICZNA 13”

  1. 13 wychodzi mi z imion i nazwiska danych przy narodzinach. Numerologiczna jestem 1. Co mam zrobić żeby złagodzić te 13 ?

    1. Witam. Trudno mi teraz cokolwiek doradzić. Podchodzę do analiz i doradztwa bardzo szczegółowo i musiałabym wykonać obliczenia i sprawdzenia, żeby powiedzieć co można zrobić, żeby złagodzić wpływy trudnych wibracji. Jeśli jednak 13 karmiczna znajduje się w zestawieniu wibracji imion i nazwisk, zawsze można zmienić ustawienia dodając bądź odejmując jakieś imię, tym samym zmieniając wpływy tych wibracji. Mimo to musiałabym odnieść te liczby do reszty portretu, aby sprawdzić czy to silne wpływy czy mniejsze.

Leave a Reply