OCZYSZCZAJĄCO-OCHRONNY RYTUAŁ ARCHANIELSKI

Rytuał, jaki pragnę Wam przekazać jest silnym działaniem oczyszczająco-ochronnym. Ma za zadanie zabezpieczyć Waszą przestrzeń mieszkalną oraz wszystkich domowników przed zewnętrznymi, negatywnymi wpływami energetycznymi.

To działanie jest również wskazane, kiedy niektórzy domownicy czują się niepewnie w domu, wyczuwają niekorzystne energie, ciężko sypiają i ogólnie jest wyczuwalna nerwowość.

Rytuał ten potrafi również usunąć z domu niepożądane dusze, oczyścić i zniwelować te energie. Jeżeli ktoś z Was ma podejrzenia, że jego dom może być przeklęty, czy nawiedzony, wówczas może spróbować działania tego rytuału. Jednak w trudniejszych przypadkach może być konieczność dokonania egzorcyzmów domu. Wówczas potrzebna będzie pomoc osoby, która profesjonalnie się takimi działaniami zajmuje. Ja również takie oczyszczenia wykonuję, także w razie potrzeb można się w takich sprawach ze mną kontaktować.

Ponadto pragnę zaznaczyć, iż ten rytuał warto również zastosować w miejscach nie tylko mieszkalnych, ale w miejscu swojej działalności zawodowej, czy w miejscu, gdzie hoduje się zwierzęta. Je należy dodatkowo chronić przed złym okiem, urokiem, czy jakimkolwiek negatywnym działaniem energetycznym.

Rytuał ten składa się z dwóch osobnych działań. W pierwszy dzień oczyszczanie, natomiast drugi dzień tworzenie ochrony.

Wykonanie tych działań daje długoterminową ochronę i powtórzenie tego rytuału można wykonać najwcześniej za pół roku albo za rok.

I DZIEŃ RYTUAŁU

Składniki:

– czarne proste świece, po jednej na każde piętro domu (jeżeli jest mieszkanie jednopoziomowe wystarczy jedna świeca czarna);

– podstawki po każdą świecę osobno;

– kadzidła do okadzania domu lub mieszkania, najlepiej kadzidła żywiczne, ewentualnie biała szałwia w pęczku lub inne pęczki do okadzania z ziół silnie oczyszczających (można wykonać swoje pęczki np. z piołunu);

– kadzielnica do kadzideł;

– zwykła sól kuchenna;

– miseczki szklane lub ceramiczne do nasypania soli w rogach pomieszczenia;

– wykałaczka.

Wykonanie:

Pierwszy dzień działań to oczyszczanie pomieszczeń i domowników z negatywnych energii, aby następnego dnia dokonać rytuału ochronnego i zabezpieczającego.

Zaczynamy od ustalenia, które pomieszczenie w domu lub mieszkaniu jest sercem domu lub który czujecie, że jest najbardziej zanieczyszczony. Wówczas wykałaczką piszecie na czarnej świecy następujące słowa:

OCZYSZCZANIE DOMU I DOMOWNIKÓW”

Jak już to wykonacie wówczas odpalacie świecę i stawiacie ją na podstawku w pokoju, który wybraliście. Świeca ta musi się spalić do końca. W tym czasie bierzecie sól i jeżeli to mieszkanie lub dom to nasypujecie ją do 4 miseczek lub 4 szklanek lub kubków i stawiacie w każdym rogu pokoju, w którym pali się świeca. Jeżeli natomiast to pomieszczenie gospodarcze wówczas sól rozsypujecie bezpośrednio na podłogę w każdym rogu pokoju oraz wzdłuż ścian. Sól pozostawiacie w takim stanie do dnia następnego, natomiast świeca tak jak wspomniałam musi wypalić się do końca.

Resztki po niej oraz sól, którą później zbierzecie z podłogi i naczyń, należy włożyć do woreczka foliowego i wyrzucić do śmieci, jednak poza domem. Jeżeli świece są woskowe wówczas można zakopać je w ziemi daleko od domu, łącznie z zebraną solą – oczywiście bez worka foliowego!

Ponadto podczas palenia się świecy, kiedy już rozsypiecie sól, kolejną czynnością jest okadzenie siebie, domowników oraz całego domu lub przestrzeni, którą oczyszczacie. Robicie to w następujący sposób:

1. Zaczynacie poprzez pozamykanie wszystkich okien i drzwi mieszkania lub domu.

2. Następnie odpalcie szałwię lub kadzidła żywiczne lub inne zioła i zanim zaczniecie okadzać mieszkanie bądź dom, potraktujcie dymem każdego z domowników i siebie (okadzając od stóp do głowy). Jeśli chodzi o pomieszczenia tutaj ważne wskazówki. Jeżeli wykonujecie oczyszczanie domu wielokondygnacyjnego, wówczas rozpoczynacie okadzanie od góry domu, aż do dołu do drzwi wyjściowych, natomiast jeśli to jest mieszkanie to zaczynacie od drzwi wyjściowych, przechodząc każde pomieszczenie kolejno i kończycie ponownie na drzwiach. Chodzi o to, aby niepotrzebne energie wykurzyć z domu, a najprościej to zrobić przez drzwi. Pamiętajcie, żeby zajrzeć w każdy zakamarek i kąt, gdyż tam najczęściej zagęszczają się negatywne energie.

3. Podczas okadzania wypowiadajcie intencje z jaką oczyszczacie mieszkanie np. „oczyszczam mieszkanie z … negatywnych energii, z chorób, ze złości nagromadzonej itp…. Niechaj więcej te energie tutaj nie zagoszczą”.

4. Kierunek okadzania w przypadku pozbywania się negatywnych energii wykonujcie odwrotnie do wskazówek zegara.

5. Po okadzeniu dajcie chwilkę, żeby kadzidła zadziałały, a następnie pootwierajcie wszystkie okna oraz drzwi wyjściowe, aby energie te mogły wyjść na zewnątrz.

W przypadku domków jednorodzinnych można okadzić również budynek z zewnątrz przechodząc naokoło niego, w kierunku przeciwnym do wskazówek zegara.

Po takim działaniu wspaniale sprawdza się kąpiel oczyszczająca np. z dodatkiem dużej garści soli kuchennej lub z dodatkiem ziół,a nawet można wykąpać się w czarcim żebrze. Można zawiesić również pod bieżącą wodę nalewającą się do wanny torebkę, herbaty z szałwii, która działa oczyszczająco i tonizująco. Jeżeli nie macie wanny zróbcie sobie miksturę z żelu pod prysznic i soli kuchennej, którą wetrzyjcie w ciało od stóp ku górze a następnie spłuczcie ciało.

Kąpiele oczyszczające w soli możecie stosować tak często jak tego potrzebujecie. Świetnie działają na aurę, ściągając z nas negatywne energie. Oczywiście taka forma oczyszczania działa na poziomie lekkich obciążeń energetycznych, natomiast poważniejsze blokady w postaci złorzeczeń czy klątw to już inna kwestia, o której mówię w innym artykule.

II DZIEŃ RYTUAŁU

Składniki:

– biała prosta świeca lub w kolorze naturalnego wosku;

– zwykła sól kuchenna lub sól wiedźmia;

– miska do wsypania soli;

– świeca biała gruba;

– kreda biała;

– wykałaczka.

Wykonanie:

W miskę nasypcie soli, niech będzie to większa ilość. Następnie na białej świecy lub z naturalnego wosku napiszcie następujące słowa wykałaczką:

OCHRONA, HARMONIA, SPOKÓJ”

Kolejno odpalacie tę świecę i wkładacie ją w sól. Chodzi o to żeby świeca była zatopiona w soli i ma się wypalić do końca, do momentu, aż dojdzie do poziomu soli. Wówczas ją gasicie a resztki zostawiacie. W tym czasie kiedy pali się ta świeca wstawiona w soli bierzecie grubą świecę białą i na niej rysujecie następujące symbole:

Symbole rysujecie każdą parę po jednej stronie świecy, naokoło niej. Ta świeca będzie poświęcona Archaniołom i będzie służyła Wam do wielokrotnego użytku. Kiedy już to zrobicie odpalacie tę świecę i wypowiadacie następujące słowa:

„Otwieram ten rytuał świętym ogniem, aby chronił mnie podczas tego czynienia. Wzywam Was Archaniołowie ze Źródła: Michaelu, Rafaelu, Urielu i Gabrielu, abyście uczestniczyli w tym rytuale i sprowadzili na mój dom oraz domowników spokój, harmonię, czystość, miłość oraz ochronę przed wszelkim złem, które było, jest lub będzie wysyłane w naszym kierunku. Chrońcie nas i naszą przestrzeń oraz nasz dobytek, poprzez niwelowanie tych energii. Kiedy świecę zgaszę rytuał się dopełnił. Niech tak się stanie.”

Następnie stawiacie ją obok soli z palącą się mniejszą świecą. Gruba archanielska świeca ma palić się tak długo, aż mniejsza świeca nie dopali się do poziomu soli. Potem gasicie je obie.

W czasie palenia się świec wykonujecie jeszcze dodatkowe działanie. Mianowicie te same symbole, które rysowaliście na świecy w takiej samej konfiguracji macie narysować na każdej ścianie każdego pomieszczenia w domu. Symbole te mogą być małe i niewidoczne, schowane za meblami. Ważne, aby je narysować, gdyż dodatkowo wzmocnią działanie rytuału. W ostateczności można zrezygnować z tych działań, choć w sytuacji cięższych przypadków radziłabym to wykonać.

Każde pomieszczenie posiada 4 ściany, każda ma mieć narysowany jeden symbol archanielski i przyporządkowany do niego symbol żywiołu, w taki sposób:

1. Pierwsza ściana – symbol Archanioła Michaela i symbol żywiołu powietrza.

2. Druga ściana – symbol Archanioła Uriela i symbol żywiołu ognia.

3. Trzecia ściana – symbol Archanioła Rafaela i symbol żywiołu ziemi.

4. Czwarta ściana – symbol Archanioła Gabriela i symbol żywiołu wody.

I tak w każdym pomieszczeniu rysujecie. Te symbole mają być umieszczone minimum przez 3 dni. Po tym czasie można je zmazać. Dobrze jest przez te 3 dni odpalać na kilkanaście minut świecę archanielską.

Jest jeszcze jedno działanie w tym dniu. Mianowicie solą, która została z rytuału zabezpieczacie przestrzeń mieszkania lub domu i na zewnątrz domu. Wystarczy trochę soli rozsypać w progu, na parapetach oraz wokół domu i przed drzwiami wejściowymi. Pozostałą niewykorzystaną sól zostawiacie w szczelnym pojemniku i możecie z niej korzystać co jakiś czas, aby na świeżo zabezpieczyć dom. (Autor: Ewa Rożnowska)

W razie trudniejszych przypadków zapraszam do kontaktu.

Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie całości lub fragmentu dozwolone w przypadku podania autora tekstu i linku źródłowego.

7 myśli w temacie “OCZYSZCZAJĄCO-OCHRONNY RYTUAŁ ARCHANIELSKI”

  1. Czy wybór kadzielnicy ma znaczenie? Zauważyłem, że są ich dwa rodzaje, te na węgiel na którym kadzidło leży bezpośrednio i takie na świeczki w których jest dystans między kadzidłem a płomieniem.

    1. Witam co do kadzielnicy to wybór jest dowolny, choć w przypadku okadzania dużej powierzchni, kadzidło powinno się mocno dymić, więc warto wybrać pęczki ziołowe i trzymając je w ręce okadzić (tu kadzielnica nie jest potrzebna, tylko podstawek pod zioło), albo kadzielnicę, w której trzeba użyć węgielka trybularzowego, i wtedy na niego położyć zioła i wtedy okadzać. Polecam szczególnie kadzidła żywiczne, niedługo wstawię materiały na ten temat, także będzie można skorzystać z poradnika. Pozdrawiam serdecznie

  2. Gdy wykonamy w domu ochronny rytuał anielski to czy można i czy w ogóle jest potrzeba wykonywania innych rytuałów np. rytuału błogosławieństwa domu i domowników?

  3. Zaczynamy od góry czyli strych i schodzimy do drzwi wyjściowych piętrowo, następnie schodzimy do piwnicy i wracamy do drzwi wyjściowych, a na koniec parter przy drzwiach wyjściowych.

  4. Powinniśmy na każdej ścianie narysować kredą symbole archanielskie oraz żywiołów im przyporządkowanych. Pierwsza ściana – symbol Archanioła Michaela i symbol żywiołu powietrza. Jak liczymy ściany? Pierwsza ściana pomieszczenia to ta po lewej czy po prawej stronie drzwi – stojąc w pomieszczeniu i patrząc na drzwi od wewnątrz pomieszczenia?

Leave a Reply