SILNY RYTUAŁ OCHRONNY

Rytuały ochronno-oczyszczające to ważne działania, mające na celu zapewnienie nam bardziej spokojnego i stabilnego funkcjonowania, bez negatywnych wpływów na nas i nasze otoczenie.

Potrafią one usunąć nagromadzone w nas i wokół nas skutki wampiryzmu energetycznego, zawiści, złorzeczeń, a nawet drobniejszych klątw, czy skutków złego oka.

Niestety ludzie najczęściej sięgają po tego typu działania dopiero wtedy, kiedy zaczynają dostrzegać, że faktycznie coś się u nich niedobrego dzieje. Natomiast przed tymi zdarzeniami bagatelizują te tematy i uważają, że ich to nie dotyczy. Ja zawsze porównuję to do znajomości przepisów drogowych. Nieznajomość ich nie zwalnia nas z obowiązku postępowania i jazdy wg tych zasad. Tak samo jest z energiami, rytuałami ogólnie działaniami magicznymi i energetycznymi. To, że w nie nie wierzymy, czy ich nie potrafimy odczytać i zrozumieć, nie znaczy, że nie mają na nas wpływu.

Zatem warto oczyszczać siebie i swoją przestrzeń oraz je chronić, tak samo jak dbamy o własne ciało, czy przedmioty wokół nas. To samo tyczy się naszych kochanych zwierzaków. Je również należy zabezpieczać i chronić energetycznie.

Najlepszym, jaki do tej pory znam, sposobem ochrony energetycznej przed wszelkiego rodzaju atakami energetycznymi, klątwami, złorzeczeniami, podczepami, wampiryzmem energetycznym jest przejście z systemu czakralnego, na system kryształowy. Bowiem podstawową funkcją Kryształu Duszy, jest jego funkcja ochronna. Zatem dla osób, które praktykują działania energetyczne jak i magiczne, to idealne rozwiązanie. Natomiast osoby, które chciałyby tylko spokojnie funkcjonować, bez sytuacji przede wszystkie wampiryzmu energetycznego, który bardzo osłabia struktury energetyczne, to również idealne rozwiązanie. Więcej na ten temat mówię w artykule, pt. „Życie bez czakr – Kryształ Duszy”.

Natomiast osoby posiadające czakry, które same w sobie bywają problemowe i wymagają ciągłej pracy oczyszczeniowej i ustawieniowej, powinny pamiętać o regularnym oczyszczaniu siebie oraz o ochronie własnych struktur energetycznych.

Rytuał, który Wam przedstawię zabezpiecza przed manipulacjami energetycznymi skierowanymi w naszym kierunku, przed miłosnym urokiem, złym okiem i złorzeczeniami.

Pamiętajcie! Rytuały tego typu działają okresowo i należy je ponawiać co jakiś czas. Tego rodzaju rytuał powinien działać około pół roku, natomiast w sytuacjach trudniejszych, gdzie osoby przebywają wśród toksycznych osób i są narażone na silne ataki energetyczne, należy powtarzać go co 3 miesiące. Ponadto o nasze struktury energetyczne musimy tak samo dbać, jak o naszą odporność fizyczną. W związku z tym warto podnosić swoje wibracje poprzez inne praktyki duchowe i energetyczne, np. medytacje, joga, kontakt z naturą, muzyka, koncerty relaksacyjne itp.

Składniki:

świeca funkcyjna;

– kadzidło do wyboru, np. szałwia, palo santo, kadzidło żywiczne lub inne ziele;

– sól wiedźmia lub zwykła sól spożywcza;

– 3 czarne woskowe świece;

– zioła do wyboru: czarcie żebro, werbena, piołun, arcydzięgiel litwor;

– miska z wodą;

– torebka foliowa.

Wykonanie:

Kiedy uszykujecie wszystkie przedmioty, wówczas znajdźcie spokojne miejsce do przeprowadzenia rytuału. To działanie można równie dobrze wykonać na dworze, w swoim ogrodzie. Rytuał ten można wykonywać w każdym czasie, gdyż ma on za zadanie tworzyć ochronę, jednak można wspierać się dodatkowo aurą księżyca. Wówczas można wykonać go w Nowiu Księżyca lub w jego Pełnię.

Miskę postawcie na stole, abyście mogli swobodnie przy niej stać. Połóżcie wszystkie przedmioty wokół miski i wyciszcie się wewnętrznie.

Rozpoczynając rytuał najpierw odpalacie świecę funkcyjną, która będzie palić się w czasie trwania rytuału. Kolejno bierzecie kadzidło i odpalając je wypowiadacie słowa:

NIECHAJ TO KADZIDŁO OCZYŚCI MNIE I PRZESTRZEŃ WOKÓŁ,

NIECHAJ CHRONI TO CZYNIENIE.”

Następnie bierzecie wspomniane zioła i wrzucacie do miski z wodą, wypowiadając słowa:

MOCĄ TYCH ZIÓŁ OCZYSZCZAM TĘ WODĘ I CHRONIĘ SIEBIE ORAZ MOJĄ PRZESTRZEŃ”.

Teraz odpalacie pierwszą świecę czarną, popatrzcie na nią chwilę i odsuńcie zdecydowanym ruchem od siebie i trzymając nad miską z wodą wypowiedzcie formułę:

WSZELKIE ZŁO, UROKI, ZŁORZECZENIA,

ORAZ WSZELKIE NEGATYWNE ENERGIE,

KTÓRE SĄ WE MNIE I WOKÓŁ MNIE,

ZNIKAJĄ, ODCHODZĄ ODE MNIE NA ZAWSZE”.

Teraz włóżcie palącą się świecę do wody i obserwujcie, jak płomień gaśnie. Następnie tę świecę zdecydowanym ruchem połamcie i wrzućcie te kawałki do torebki foliowej. Po tym działaniu wsypcie sól do miski z wodą, aby ją oczyściła.

Tak postępujecie z kolejnymi świecami, powtarzając te same czynności. Na koniec wypowiadasz następujące słowa:

MOCĄ WSZYSTKICH ŻYWIOŁÓW: WODY, OGNIA, POWIETRZA I ZIEMI,

ZOSTAŁAM OCZYSZCZONA ZE WSZELKICH NEGATYWNYCH ENERGII”.

Na koniec zanim zgasicie świecę funkcyjną wpatrując się w nią przez taki czas jak czujecie, wizualizujcie sobie jak ten ogień tworzy okrąg wokół was, blokując dostęp do was wszelkim negatywnym energiom. Jak już to sobie dobrze zwizualizujecie, wypowiedzcie słowa:

OD TEJ CHWILI OGIEŃ CHRONI MNIE,

MOJĄ DUSZĘ I CAŁE MOJE JESTESTWO”.

Po tych działaniach należy dokładnie umyć ręce, resztki świec oraz wodę można zakopać w ziemi (jeśli świece są woskowe i oczywiście bez worka foliowego), lub wyrzucić do śmietnika, ale zewnętrznego, tak aby resztki nie znajdowały się w domu. Wodę również można wylać do toalety.

Miskę dobrze po tych działaniach wymyć porządnie, polać octem i na koniec opłukać zimną wodą. (Autor: Ewa Rożnowska)

Miłego czynienia!

W przypadku, kiedy macie podejrzenia, że może ciążyć na Was klątwa, złorzeczenie lub inne obciążenia, a nie potraficie sami pozbyć się owych energii zapraszam do kontaktu.

Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie całości lub fragmentu dozwolone w przypadku podania autora tekstu i linku źródłowego.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.