RYTUAŁ OCHRONNY DOMU

Bardzo często dostaję od Was prośby i pytania, w jaki sposób możecie zabezpieczyć dom, czy mieszkanie przez negatywnymi osobami, energiami i sytuacjami. Jest wiele metod, które można w tej intencji zastosować. Jednym z nich jest mój autorski “Ochronny Rytuał Archanielski”. Ponadto w dowolnym momencie możecie również wykonać „Rytuał błogosławieństwa domu i domowników”, który świetnie sprawdzi się w Nowy Rok, na wprowadzenie się do nowego domu, bądź na przesilenia wiosenne i zimowe.

Natomiast dzisiaj zaproponuję Wam troszeczkę inny rytuał, który świetnie sprawdzi się na zbliżające się święto Mabon, czy jak kto woli równonoc jesienną. Ma on charakter ochronny i możecie go zastosować zarówno do ochrony domu, mieszkania, jak również miejsca, w którym pracujecie.

SKŁADNIKI:

– średniej wielkości doniczka,

– kilka kamyczków nazbieranych z dworu,

– dobra ziemia ogrodnicza,

– pół litra niechlorowanej wody,

– biała nitka,

– kilka orzechów laskowych lub kasztanów, jednak nie mogą być suszone.

WYKONANIE:

Na początek należy donicę porządnie wymyć. Na samo dno doniczki wsypujecie najpierw kamyki i następnie ziemię, która powinna być lekko wilgotna. Kiedy już ziemia będzie gotowa, sadzicie w niej orzechy lub kasztany.

Pamiętajcie! Ilość ich powinna być nieparzysta.

Kiedy będziecie sadzić orzechy lub kasztany, wypowiedzcie przy tym następujące słowa:

„TERAZ NASIONA, KIEDYŚ WIELKIE DRZEWO,

CHROŃ MOJE DOMOSTWO, ABYM BYŁ/A SZCZĘŚLIWA.”

Następnie podlewacie je niechlorowaną wodą. Doniczkę stawiacie w średnio nasłonecznionym miejscu i musicie dbać o to, aby ziemia nie była ani zbyt sucha, ani zbyt mokra.

Kiedy już pojawią się pierwsze kiełki obwiążcie doniczkę białą nitką, bądź wstążką i troszczcie się o roślinę, która chroni Wasz dom.

Trzymajcie ją rok w mieszkaniu, bądź domu, a następnej wiosny zasadźcie ją w pobliżu Waszego domu, czy bloku, w którym mieszkacie.

To ważny element, aby drzewko rosło blisko domu!

W ten sposób będziecie mieli naturalne źródło ochronne, które będzie wspierać energetycznie Wasze domostwo. (Autor: Ewa Rożnowska)

Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie całości lub fragmentu dozwolone w przypadku podania autora tekstu i linku źródłowego.

Leave a Reply