RYTUAŁ NA PRACĘ MARZEŃ

W tym artykule przedstawiam rytuał na zdobycie pracy. Jest on tak ułożony, że mogą go wykonać zarówno osoby chcące zdobyć pracę, zmienić na inną lub uzyskać awans w obecnej pracy.

Oczywiście na początek tradycyjnie przypominam o wszelkich zasadach BHP, o jakich powinniście pamiętać. Zatem do każdego rytuału przygotowujcie się starannie i z rozwagą podchodźcie do formułowania swoich intencji.

Pamiętajcie, że każdy wykonany przez Was rytuał działa. To, że czasami rytuał nie da takich rezultatów jaki byście chcieli w danym momencie uzyskać, nie oznacza, że energie nie zostały poruszone. Skoro tak się zadziało, to należy usiąść i przemyśleć, czy aby wszystko zrobiłam/em tak jak było wskazane w rytuale, na ile się zaangażowałam/em w wykonanie tego działania. Ponadto najważniejsza kwestia, czy przypadkiem nie ma w mojej przestrzeni czegoś, co mogłoby w znaczący sposób mnie blokować w osiągnięciu tego celu. Czy dodałam/em działania dodatkowe, aby pomóc w realizacji się mojego zamierzenia. To wszystko i wiele innych kwestii ma wpływ na sukces danego rytuału.

Dlatego też zauważyliście zapewne, że część rytuałów, szczególnie tych na przyciągnięcie pozytywnych aspektów do naszego życia, rozkładam na dwa lub nawet trzy dni. Dlaczego? Otóż z reguły w pierwszy dzień pragnę, abyście skupili się na działaniach oczyszczających was z niepotrzebnych, blokujących Was energii. One mogą stanowić poważny balast w osiągnięciu Waszego zamierzenia.

Tak też jest w przypadku tego rytuału na zdobycie pracy. Jest on podzielony na dwa dni, gdzie w pierwszy dzień się oczyszczacie, a w drugi dopiero wykonujecie czynności, mające na celu zrealizowanie się Waszej intencji.

Wszystkie rytuały jakie Wam podaję są mojego autorstwa, w związku z tym proszę abyście nie zmieniali ich składników, ani wykonania. Chyba, że macie już wieloletnią praktykę i potraficie stosować zamienniki, oraz tworzyć własne rytuały.

Rytuał na przyciągnięcie awansu lub pracy najlepiej wykonywać w okresie między nowiem a pełnią księżyca.

I DZIEŃ RYTUAŁU

Działania w pierwszy dzień rytuału nie są konieczne do wykonania, natomiast mogą pomóc w jeszcze szybszy sposób zmaterializować cel rytuału. Głównym celem tych czynności ma być oczyszczenie siebie z drobnych zabrudzeń i blokad energetycznych po to, aby energia mogła w prawidłowy i niezakłócony sposób zacząć płynąć i działać na waszą korzyść. Poniżej podaję składniki, jakie będą Wam potrzebne do wykonania rytuału.

Składniki:

– sól kuchenna;

– tymianek;

– rozmaryn;

– kora dębu;

– czarna świeca, może być zamiennie biała;

– woreczek foliowy;

– miseczka mała;

– żel pod prysznic;

– miska plastikowa do moczenia nóg;

– woda.

Jeśli ktoś z was nie wie, gdzie dostać korę dębu, to wystarczy kupić ją w aptece, tylko nie taką w torebkach do parzenia, ale luzem w opakowaniu. Natomiast tymianek i rozmaryn zapewne większość z Was będzie miało wśród przypraw kuchennych. Świecę moi drodzy jeśli macie czas, zamówcie lub kupcie czarną. Jeżeli natomiast nie zdążycie, gdyż zależy Wam na tym, aby szybko wykonać rytuał, wówczas może być świeca biała lub z naturalnego wosku.

Wykonanie:

Najpierw szykujecie miksturę oczyszczającą, którą potem wetrzecie w ciało, a następnie spłuczecie wodą.

Uszykujcie miseczkę małą, do której wsypcie tyle soli kuchennej, tymianku i rozmarynu, aby mikstury wystarczyło do pokrycia całego waszego ciała. Sól i zioła zalewacie następnie żelem pod prysznic i mieszacie razem, tworząc pastę. W trakcie mieszania wypowiedzcie następujące słowa:

NIECHAJ TA SÓL I TE ZIOŁA, NABIORĄ MOCY OCZYSZCZANIA Z WSZELKICH BLOKAD I NEGATYWNYCH ENERGII.”

Kolejną ważną czynnością jest wrzucenie 1/3 szklanki kory dębu do litra wody i zaparzenie jej pod przykryciem. Taki gotowy napar wlewacie do miski z wodą. Pamiętajcie, że napar będzie gorący, zatem reszta wody niech będzie letnia. W takim naparze moczycie nogi 10 minut. W trakcie tej czynności zapalcie świeczkę (uszykujcie ją wcześniej i połóżcie obok siebie). Kiedy wytworzy się płynny wosk, weźcie świecę w ręce i trzy razy nakapcie wosku do miski z wodą (mając w tej wodzie zanurzone nogi), za każdym razem wypowiadając następujące słowa:

WSZELKIE ZŁO ODCHODZI, JESTEM CZYSTA/Y” 3x

Kiedy już to wykonacie gasicie świeczkę, nadal siedząc w misce. Zgaszoną świeczkę następnie przełamujecie na pół i wkładacie do woreczka foliowego. Po tych działaniach i jak minie 10 minut wychodzicie z miski, a wodę wylewacie do toalety. Świeczkę wyrzućcie do śmieci.

Następnie uszykowaną wcześniej miksturę z soli i ziół zabieracie pod prysznic i po umyciu się z codziennych brudów, smarujecie nią całe ciało (oprócz głowy). Nacierając się i chwilę trzymając tę miksturę na sobie wyobrażajcie sobie, że wszelkie negatywne energie z was, zostają wsiąknięte przez tę miksturę. Na koniec spłuczcie wszystko z siebie. Jeżeli czujecie potrzebę zmycia płynem ciało możecie to zrobić, choć nie jest to zabieg konieczny.

Tak kończy się pierwszy dzień rytuału.

II DZIEŃ RYTUAŁU

W tym dniu wykonujecie kulminacyjne działanie, mające na celu przyciągnięcie nowej pracy, bądź zdobycie awansu w obecnej. Na ekranie macie wymienione składniki, jakie będą Wam do tego potrzebne.

Składniki:

– świeczka żółta, bądź z naturalnego wosku;

– podstawek pod świeczkę;

– kawałek materiału, bądź gotowy woreczek w kolorze dowolnym;

– jeżeli uszykowaliście materiał, wówczas będzie potrzebna nitka lub wstążka dowolnego koloru, do związania materiału;

– mała kartka papieru;

– długopis;

– naczynie do spalenia kartki;

– mieszanka suszonych ziół (np. bazylia, pietruszka, pokrzywa, szałwia, ziele angielskie, cynamon, goździki) – należy wybrać nieparzystą ich ilość, czyli albo 3 lub 5 albo 7 – po łyżeczce z każdego zioła;

– kadzidło żywiczne naturalne (benzoe siam, fasola tonka, mirra lub olibanum). Można wybrać jedn o z nich lub pominąć ten składnik, choć korzystniej byłoby go użyć.

Wykonanie:

Wszystkie składniki należy ułożyć w wydzielonym miejscu, w którym będziecie wykonywać rytuał. Jeżeli ktoś z Was pragnie użyć kadzidła, który tak jak wspomniałam nie jest warunkiem koniecznym w rytuale, wówczas odpalacie to kadzidło i okadzacie przestrzeń rytualną oraz siebie.

Następnie bierzecie świeczkę, na której wyryjcie swoje imię i nazwisko i swoją datę urodzenia oraz słowo „PRACA” lub „AWANS”. Wszystko zależy od tego, który cel chcecie osiągnąć.

Tak przygotowaną świeczkę odpalacie i postawcie na podstawku. Podczas zapalania świeczki wypowiedzcie słowa:

WZYWAM WSZYSTKIE ŻYWIOŁY: ZIEMIĘ, OGIEŃ, WODĘ, POWIETRZE, ABYŚCIE WSPARŁY DZIAŁANIE RYTUAŁU I CHRONIŁY JEGO PRZEBIEG”.

Następnie sprecyzujcie swoją intencje, zwizualizujcie sobie jaka to miałaby być praca, jakie stanowisko. Im więcej szczegółów, tym lepiej. Posiedźcie tak przez tyle czasu, ile będziecie na to działanie potrzebowali. Następnie weźcie kartkę i napiszcie na niej następujące słowa:

DLA OSÓB CHCĄCYCH PRZYCIĄGNĄĆ PRACĘ:

OD TEJ CHWILI WSZYSTKO WOKÓŁ MNIE DZIAŁA NA MOJĄ KORZYŚĆ, ABY PRACA (podaj jaka), STAŁA SIĘ MOIM UDZIAŁEM.”

Na drugiej stronie kartki możecie dopisać również bardziej szczegółowe warunki, np. praca w handlu, lub praca w godzinach od 10.00 do 18.00 itd. Natomiast im więcej sprecyzowanych warunków, tym dłuższy może być czas na zrealizowanie się rytuału. Chyba że macie już wybrane miejsca, gdzie złożycie swoje CV i dokumentacje. Przy planowaniu, starajcie się oceniać sytuację realnie. To sprawi, że szybciej cel się zmaterializuje. Natomiast jeśli nie spieszy się Wam ze zdobyciem pracy i zależy Wam na konkretnych warunkach i konkretnym stanowisku, jak najbardziej możecie je wszystkie spisać. Wówczas jeśli do 3 miesięcy nie zrealizuje się cel, wówczas ponówcie w takiej samej formie rytuał. I tak co 3 miesiące, aż do skutku.

DLA OSÓB CHCĄCYCH AWANSU:

OD TEJ CHWILI WSZYSTKO WOKÓŁ MNIE DZIAŁA NA MOJĄ KORZYŚĆ, ABY AWANS (podaj jaki i w jakiej pracy), STAŁ SIĘ MOIM UDZIAŁEM.”

W tym wypadku, jeśli sprecyzujecie konkretniej cel, tym lepiej. Ponieważ jeżeli napiszecie, że zamierzacie dostać awans, a nie wspomnicie gdzie, wówczas może to dać efekt zwolnienia z obecnej pracy, po to, abyście mogli otrzymać inną ofertę pracy na takim stanowisku, o jakie wam chodzi.

Podczas wykonywania rytuału starajcie się kontrolować myśli, aby były pozytywne i dotyczyły wyłącznie celu rytuału. Nie myślimy w trakcie działania o tym, co macie zrobić dzisiaj na obiad, lub czy wynieśliście śmieci 🙂

Kiedy kartka będzie spisana wówczas przeczytajcie jej tekst na głos i spalcie kartkę od świecy w kadzielnicy. Spopieloną kartkę posypcie ziołami, które uszykowaliście. Wsypcie po łyżeczce z każdego zioła. Wymieszajcie składniki i pozostawcie je obok świecy, która musi wypalić się do końca. Nie musicie cały czas przy niej siedzieć, natomiast doglądajcie jej co jakiś czas. Palącej się świecy nie wolno zostawiać bez kontroli.

Kiedy świeca się wypali, jej resztki oraz mieszankę ziół i popiół z kartki wsypujecie do woreczka materiałowego i nosicie przy sobie, szczególnie podczas rozmów o pracę oraz jej poszukiwania.

Jeżeli nie macie gotowego woreczka, wówczas kawałek materiału w kształcie kwadratu połóżcie płasko i na środek wsypcie składniki rytuału, zwińcie jego końce i zawiążcie sznurkiem lub wstążką, czy nitką. Taki amulet nosimy do czasu znalezienia pracy, czy otrzymania awansu. Nie dłużej niż 3 miesiące.

Po znalezieniu pracy, lub po czasie 3 miesięcy, jeżeli nie uda się osiągnąć cel, należy zawartość woreczka posypać solą i wypowiedzieć słowa:

W PRZYPADKU OTRZYMANIA PRACY LUB AWANSU:

RYTUAŁ SIĘ DOPEŁNIŁ”

W PRZYPADKU NIEOSIĄGNIĘCIA CELU:

RYTUAŁ JEST NIEWAŻNY”

Następnie zawartość posypaną solą wyrzućcie do śmieci. Jeżeli natomiast cel nie został osiągnięty należy rytuał ponowić, a woreczek można ponownie użyć do tego rytuału.

To wszystko jeśli chodzi o ten rytuał. Oczywiście w całym tym procesie nie można zapomnieć o wkładzie energii, jaki da Wam działanie w postaci aktywnego poszukiwania pracy.

Życzę Wam samych sukcesów i spełnienia planów. (Autor: Ewa Rożnowska)

Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie całości lub fragmentu dozwolone w przypadku podania autora tekstu i linku źródłowego.

Leave a Reply