CO NAS W ŻYCIU KSZTAŁTUJE?

Co nas kochani kształtuje?

💜 Każde doświadczenie w naszym życiu, zarówno te o oddźwięku pozytywnym, jak i negatywnym. I zarówno te pierwsze, jak i te drugie są nam potrzebne, żeby poznać siebie, czego pragniemy w życiu, czego nie akceptujemy lub co uwielbiamy robić. Ma to przełożenie na każdą sferę życia, począwszy od relacji, poprzez pracę zawodową, aż po pasje i hobby.

💜 Dlatego jeśli nie wiesz czy zdecydować się na jakąś pracę, bo nie jesteś pewien czy to będzie to czego pragnie twoja dusza to pamiętaj, że ten przystanek może być kolejnym krokiem do poczucia spełnienia się na twojej drodze zawodowej. I może będzie tych przystanków nawet kilka zanim dojedziesz do ostatniej stacji, ale tak naprawdę nie końcowy etap się liczy, lecz to co po drodze doświadczysz.

💜 Wchodząc w relację masz nadzieję na miłość do końca życia. To pięknie, lecz pamiętaj, że to również może być jedna z wielu stacji, na których przyjdzie ci przystanąć zanim dobijesz do celu podróży. Wymiarów miłości jest wiele, tyle ilu ludzi na ziemi. Każda ma swój wyjątkowy smak i każda wnosi ogrom doświadczeń. Także nie bój się kochać, lecz nie bój się też walczyć o siebie. Za każdym razem będziesz silniejszy i mądrzejszy, aby doświadczyć na końcu swojej drogi tej pełni siebie w drugim człowieku.

💜 Jednak, aby to wszystko miało w sobie moc transformacji potrzebna jest ODWAGA i KONSEKWENCJA. Bez niej utkniesz na smutnym, szarym przystanku, gdzie codziennie odgrywa się to samo. Bez możliwości rozwoju, nadziei i możliwości zmiany. Jeśli pragniesz dosięgnąć swojego osobistego szczęścia, czymkolwiek ono jest dla ciebie, nie możesz się bać, tylko widzieć zawsze swój cel przed oczami i z odwagą do niego iść.

💜Nikt za ciebie tego nie zrobi – tylko TY jesteś w stanie zmienić swoje życie, wykorzystać każde doświadczenie, te dobre i złe, do tego żeby każdy kolejny dzień przybliżał ciebie do upragnionego celu.

💜 Poszukaj tej iskierki, odrobiny motywacji i poczuj ją w sobie najintensywniej jak tylko potrafisz. Potem pozostaw ją w sercu i nie pozwól jej zgasnąć, rozgrzewaj ją co jakiś czas, a zobaczysz, że ona będzie nawigacją do upragnionego celu Twojej ziemskiej podróży… (Autor: Ewa Rożnowska) 💜🔥💜

Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie całości lub fragmentu dozwolone w przypadku podania autora tekstu i linku źródłowego.

 

 

Leave a Reply