KOBIECOŚĆ – czy już ją w sobie odkryłaś?

💃 Kobiecość – czy już ją w sobie odkryłaś? 💃

🔥 Najdroższe kobiety, siostry duchowe, boginie, dzikuski i inne cudowne kobitki! Jakkolwiek byście się nie nazwały i jak byście siebie postrzegały to i tak jesteśmy wszystkie ze sobą połączone nierozerwalnym węzłem natury.

🔥 Przychodzę dzisiaj do Was, ponieważ pragnę Wam przekazać, że żyjemy w bardzo ważnym czasie. Tu i teraz tworzymy przyszłość dla następnych pokoleń, w których wartość kobiety będzie dostrzegana i traktowana na wartościowym, godnym miejscu. Jeszcze potrzeba sporo wkładu i pracy w tę zmianę, ale to od nas zależy, czy te zmiany wejdą w życie, czy spalą się na stracie!

🔥 Dlaczego podejmuję ten temat. Ponieważ pracuję i współpracuję głównie z Wami kobiety i widzę jak bardzo często cierpicie i tłumicie swoją kobiecość. Wasza energia żeńska bardzo często jest zblokowana, stłamszona, zdeptana, a czasami wyniszczona przez przykre doświadczenia, związane ze zderzeniem z energią męską, ale też bardzo często i energią żeńską.

🔥 Kiedy w kobiecie brak uzdrowienia i równowagi między energią męską i żeńską, wówczas atakuje inne kobiety, lub nie potrafi z nimi się zgrać, bądź traktuje rywalizacyjnie.

Z kolei u mężczyzn, którym brak równowagi między energią męską i żeńską, dochodzi do tłamszenia, degradacji i wyniszczania kobiet.

🔥 Już czas, abyście mężczyźni w końcu zrozumieli, że bez uszanowania energii żeńskiej w sobie i w kobiecie niewiele osiągniecie. Nieuszanowanie żeńskości, kobiecości prowadzi do przepalenia, zniszczenia tego co ciepłe, przyjemne i bezpieczne. Kiedy mężczyzna zrozumie, że poprzez kobietę jest w stanie osiągnąć dużo więcej i osiągnąć swój potencjał, niż walczyć z nią – rozwinie niesamowite pokłady swojego potencjału.

🔥🔥 Żyjemy jeszcze w trudnym środowisku. Szczególnie Polska jest specyficzna, hermetyczna, często nietolerancyjna dla inności. Pytanie czym jest inność? Wszystko to co wykracza poza system, schemat i kodeksy społeczne? Dlaczego kobieta, która jest barwna, ekspresyjna jest często wytykana palcem? Dlaczego moc, siła i potęga kobiecej energii jest często traktowana jako coś wyuzdanego, nieetycznego i złego? Gdzie są tego wszystkiego granice?

🔥 Z racji tego, że często ubieram się nieszablonowo i kolorowo, ludzie dziwnie reagują na mój styl. Dlaczego? Ponieważ nie wtapiam się w szary świat, w którym ludzie chodzą jak zahipnotyzowane roboty, wykonujące codziennie te same szare czynności, bez jakiegokolwiek wkładu emocjonalnego, z myślą tylko, aby wrócić do domu i tam również odtwarzać swój codzienny szary rytuał, w którym nie ma miejsca na radość, ekspresję, spełnianie siebie.

🔥 Przykro jest mi patrzeć jak ludzie boją się wyjść poza pewien schemat, tylko dlatego, aby nie być wykluczonym ze społeczeństwa! A przecież i tak często są, tkwią w pozornych relacjach koleżeńskich, partnerskich, przyjacielskich, gdzie brak jest lojalności, szczerości i autentyczności!

🔥 Kobieto zacznij w końcu myśleć o sobie, a nie o innych. Zacznij w końcu odkrywać siebie, odkrywać to co lubisz, odkrywać to czego nie lubisz i w końcu realizować swoje marzenia. To naprawdę nie jest trudne! Małymi kroczkami dojdź do okrycia w sobie pełni kobiecości.

„Jesteś uzdrowicielką,

Przynosisz światło,

Jesteś wyzwolona,

Jesteś odważna,

Jesteś bezwarunkową miłością,

Masz w sobie moc wszystkich żywiołów,

Radość i ciepło ogniska,

Moc wyjących do Księżyca wilków,

Wiedzę szybujących nad Ziemią orłów,

Siłę lejących się wód wodospadów,

Delikatność orzeźwiającej letniej bryzy,

Obfitość bujnie wyrastających leśnych świerków.

Jesteś naturą.

Jesteś Boginią.” – Justyna Połeć

🔥 To wszystko jest w każdej z Was, tylko czeka na odkrycie. Pierwszym krokiem jest zrozumienie, że zawsze znajdą się ludzie co będą krytykować, wytykać, tłamsić. Ale też będą ludzie, którzy twoją autentyczność będą cenić, pielęgnować i chwalić. Nikt za ciebie nie przeżyje twojego życia. Tylko ty możesz zrobić to na swój osobisty, indywidualny sposób.

🔥 Autentyczność – uwielbiam to słowo. Mi również zajęło sporo czasu, aby w pełni poczuć swoją autentyczność. Więc kochane wiem, że możecie czuć lęk, strach, obawę przed okryciem siebie. Jednak odwaga, samozaparcie i konsekwencja to wartości, które cenię bardzo i które w sobie pielęgnuję. I te cechy pozwolą wam zdziałać w swoim życiu cuda, których wam z całego serca życzę!

🔥 Ponadto życzę sobie i Wam Kobiety:

🔥 Abyśmy potrafiły wspólnie wspierać się w drodze do naszej osobistej mocy,

🔥 Abyśmy potrafiły doceniać wkład każdej z nas we wspólnotę kobiet,

🔥 Abyśmy potrafiły dostrzegać indywidualne piękno, które jest w każdej z nas,

🔥 Abyśmy potrafiły zrezygnować z zazdrości względem siebie, która prowadzi do zniszczenia pierwiastka żeńskiego w każdej z nas,

🔥 Abyśmy potrafiły mądrze doradzić, kiedy któraś z nas oddala się od swojej wewnętrznej bogini,

🔥 Abyśmy potrafiły skupić się na swojej osobistej przemianie, po to, abyśmy wszystkie w tym planie wzrastały … ponieważ „ukochana, jesteś moją siostrą, jesteś moją córką, jesteś moją twarzą – jesteś mną – Toni Morrison” 💃💃💃 (Autor: Ewa Rożnowska)

Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie całości lub fragmentu dozwolone w przypadku podania autora tekstu i linku źródłowego.

 

 

2 myśli w temacie “KOBIECOŚĆ – czy już ją w sobie odkryłaś?”

Leave a Reply