RYTUAŁ PRAWDY – rytuał poznania prawdziwej intencji

Moi drodzy przychodzę do Was z niesamowitym rytuałem, na który przyszedł już czas do publikacji. Wiele osób zgłasza do mnie zapotrzebowanie, aby dowiedzieć się o prawdziwe intencje swojego partnera, koleżanki, a nawet współpracownika.

Nasze życie kręci się w odwiecznych koligacjach relacyjnych, podczas których często wiele się dzieje. Czasami jednak dochodzi do punktu bezsilności, kiedy czujemy że coś jest nie tak. Czujemy, że być może nasz partner nie jest względem nas w pełni uczciwy, bądź koleżanka w ważnej sprawie nas okłamała.

Ten rytuał przychodzi z pomocą, abyście w szybszy sposób przekonali się o uczciwości tych osób. Ma on na celu pomóc Wam przekonać się co do szczerych intencji drugiej osoby.

By działanie było zgodne z prawami wolnej woli oraz prawami wszechświata i równowartości energetycznej, poniższa treść rytuału ma pozostać w tej samej nie zmienionej formie.

Składniki:

– 1 czarna świeca
– 1 różowa świeca

– podstawki do każdej ze świec
– 3 kolce z róży
– liść zerwany z drzewa (obojętnie jakiego)
– Twój włos

– naczynie, w którym bezpiecznie można palić kartkę, czy inne elementy rytuału
– treść zaklęcia spisana własnoręcznie na kartce papieru (na górze kartki umieszczamy datę i godzinę).

Treść na kartce piszesz zanim podejdziesz do działania rytualnego. Zatem na kartce napisz następujące słowa:

„Ja (imię i nazwisko i data urodzenia) w imię mej miłości i uczciwości do (imię i nazwisko – jak znasz to data urodzenia) powołuję go/ją do ukazania prawdziwego stanu serca i intencji do mnie. W imię Gai powołuję prawdę z poziomu serca, która jest pomiędzy nami, by się ujawniła. Poprzez Gaję niszczę iluzję oraz kłamstwa na ciebie założone lub przez ciebie zakładane. Rozumiejąc, iż uzyskam prawdę, przez poziom prawdy we mnie.”

Następnie na samym dole podpisujesz się ( podpis składasz w trakcie rytuału po trzykrotnym przeczytaniu na głos).

Wykonanie:

W pierwszej kolejności przygotuj przestrzeń rytualną, może to być komoda, stolik lub inne miejsce, na którym położysz wszystkie składniki potrzebne do wykonania rytuału.

W pierwszym etapie zapal obydwie świeczki (czarną i różową) wypowiadając jednocześnie następujące słowa:

„OTWIERAM TEN OŁTARZ ŚWIĘTYM ŻYWIOŁEM OGNIA, BY CHRONIŁ MNIE ORAZ MOJE DZIAŁANIE OD CZYNNIKÓW ZEWNĘTRZNYCH”

Następnie wypowiadasz na głos:

„NIECHAJ MOJE CZYNIENIE BĘDZIE ZGODNE ZE ŹRÓDŁEM ŻYCIA I MIŁOŚCI”

Po tym bierzesz treść zaklęcia i czytasz go na głos 3x. Następnie na samym dole podpisujesz się imieniem i nazwiskiem, po czym kartkę spalasz od czarnej świecy i wrzucasz do naczynia, żeby cała kartka się spaliła.

Kolejno weź kolce, liść i włos i również spal w naczyniu od czarnej świecy.

Jeżeli chcesz odejść od ołtarza po skończeniu wszystkich czynności wypowiedz słowa:

„ODCHODZĘ OD OŁTARZA W BEZPIECZNY DLA MNIE SPOSÓB, TAK BY RYTUAŁ DALEJ TRWAŁ”

Wtedy możesz dopiero odejść.
Pozwól by świece się dopaliły, a resztki zakop w ziemi z dala od domu. Kiedy świece się dopalą na koniec wypowiedz słowa:

„RYTUAŁ SIĘ DOPEŁNIŁ”

Oczekiwany efekt przyjdzie od wewnątrz czyli poprzez sny, wizje oraz wyostrzoną spostrzegawczość i zmysły lub efekt będzie z zewnątrz, czyli okoliczności zejdą się do tego, iż prawda wyjdzie na jaw.

Powodzenia!

Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie całości lub fragmentu dozwolone w przypadku podania autora tekstu i linku źródłowego.

 

 

4 myśli w temacie “RYTUAŁ PRAWDY – rytuał poznania prawdziwej intencji”

  1. Witam
   Nie wstawiam nie sprawdzonych rytuałów. Oczywiście miałam dużo wiadomości od osób, które wykonały ten rytuał, że uzyskały odpowiedź na swoją wątpliwość. Trzeba tylko dobrze obserwować siebie i swoją przestrzeń, a odpowiedź przyjdzie na pewno. Jeden przypadek opisze, żeby miała Pani obraz efektów. Jedna Pani spotykała się z mężczyzną, który wyjechał sam na wakacje. Twierdził, że był sam, ale ona nie dowierzała, czuła że kłamie, ale nie miała dowodów. Wprawdzie sprawdziłam kartami, że faktycznie pojechał z inną kobietą, ale wiadomo trzeba mieć dowody, żeby komuś coś zarzucić. Po tym rytuale, po paru dniach “przypadkiem” natknęła się ta kobieta na instagramie na inną kobietę, która wstawiała zdjęcia z wakacji. I na zdjęciach była ona właśnie z tym mężczyzną. Zatem tak to się zadziewa, lub w innych zaskakujących sytuacjach. Pozdrawiam

   1. Absolutnie nie miałam na myśli podważania Pani kompetencji.
    Przepraszam..chyba źle zadałam pytanie.
    Natomiast Pani świetnie zrozumiała o co mi chodzi, przytaczając przykład.
    Serdecznie dziękuję za odpowiedź

Leave a Reply