NUMEROLOGIA – rok numerologiczny

Termin roku numerologicznego tłumaczę w artykule, pt. „NUMEROLOGIA – ROK UNIWERSALNY, NUMEROLOGICZNY I OSOBISTY”, do którego przeczytania Was zachęcam, przed podjęciem interpretacji swojego aktualnego roku numerologicznego. Będziemy go interpretować przez pryzmat dziewięcioletniego cyklu.

ROK NUMEROLOGICZNY 1

Tak jak w przypadku lat osobistych, tak i w przypadku lat numerologicznych pierwszy rok zaczyna pełen dziewięcioletni cykl. Jest to rok wszelkich możliwych nowych doświadczeń, szczególnie przychodzących z zewnątrz. Zatem podróże, nowe związki, propozycje awansów, sukcesy zawodowe. Z reguły energie z zewnątrz pchają nas wtedy do działania oraz dają dużo optymizmu. Jeśli we wcześniejszym etapie nie rozliczyliśmy się z blokad życiowych, to mogą one zahamować nasz rozwój i ekspansję pozytywnych, nowych zmian w życiu.

Mimo wszystko pierwszy rok numerologiczny wymusza aktywność, więc istotne jest podejmowanie odważnych, zdecydowanych decyzji, ale z rozwagą. Bowiem decyzje te mają dużą możliwość dania długofalowych rezultatów, minimum do 9 roku numerologicznego. Także warto myśleć w tym czasie perspektywicznie, aby uniknąć niekorzystnych konsekwencji.

W tym roku nie pozostaje nic innego jak kupować, inwestować, planować, wdrażać projekty, budować dom, zakładać firmy i wiele, wiele innych nowych możliwości.

ROK NUMEROLOGICZNY 2

Drugi rok numerologiczny spowalnia nas w każdej sferze życia. Przez to możemy czuć się trochę przyblokowani w działaniu. W tym czasie może dochodzić do kryzysów rodzinnych, partnerskich, zawodowych. Może pojawić się konieczność weryfikacji relacji osobistych, a także zwrócenia szczególnej uwagi na swoje zdrowie fizyczne. To ogólnie dobry moment na spokojne przeczekanie do następnego roku numerologicznego. W tym czasie zatem warto postawić na swój rozwój i kompleksowe zadbanie o siebie.

ROK NUMEROLOGICZNY 3

W roku numerologicznym 3 energie stają się już zdecydowanie żywsze. To czas sprzyjający nawiązywaniu nowych kontaktów towarzyskich, jak również większego poruszenia w biznesie, finansach i wszelkich kwestiach zawodowych. W tym czasie jesteśmy bardziej optymistyczni, radośni i pełni energii. W tym roku warto poszerzyć swoje kontakty i relacje osobiste, korzystać z różnych form rozrywki. Jednak tradycyjnie wszystko z rozwagą, gdyż może pojawić się tendencja do zaniedbywania swoich obowiązków, z racji zbyt rozrywkowego sposobu bycia. I zamiast wykorzystać ten czas na budowanie kontaktów w celu osiągnięcia sukcesu osobistego i zawodowego, może okazać się, że będzie to rok strat. Warto również wyjść ze swoimi pasjami i zdolnościami na większe forum.

ROK NUMEROLOGICZNY 4

Po energicznym trzecim roku wchodzimy w spokojny czwarty rok numerologiczny. Rozpoczęte projekty i działania od 1 roku, czy choćby od 3 roku numerologicznego, mogą zacząć przynosić efekty. Wprawdzie nie spektakularne, ale stabilne. Czwórka to energie ziemskie, ciężkie i powolne. Zatem jeśli cokolwiek rozpoczynamy w tym roku musimy się przygotować na dużo większy wysiłek, niż w pozostałych latach. Jednak jeśli włożycie w tym czasie maksimum systematyczności, na pewno efekty będą długoterminowe i pozwolą wam osiągnąć poczucie bezpieczeństwa i solidne fundamenty. W tym czasie warto zainwestować w rozwój zawodowy poprzez dokształcanie siebie, a także w rzeczy materialne, jak nieruchomości, ziemię, działalność gospodarczą.

ROK NUMEROLOGICZNY 5

Piąty rok numerologiczny bardzo często nazywam rokiem chaosu. Bowiem może w tym czasie dochodzić do wielu zaskakujących sytuacji, na które nie byliśmy przygotowani. Często nawet trudno przewidzieć co się może w tym roku wydarzyć, więc warto zapiąć pasy. W piątym roku numerologicznym może dochodzić bardzo często do zmiany miejsca zamieszkania, pracy, zawodu, ale również do sporych zmian w życiu osobistym. To także często zaskakujące podróże, te bliższe i dalsze. Może przyjść chęć do podjęcia pracy za granicą. Te wszystkie transformujące zdarzenia z reguły pojawiają się odgórnie w naszym życiu w 5 roku numerologicznym. Jednak jeśli od dawna planujecie tego typu odważne zmiany, a do tej pory wahaliście się, to warto wykorzystać energie piątego roku numerologicznego i samemu popchnąć w końcu swoje życie na nowy tor.

ROK NUMEROLOGICZNY 6

Szósty rok numerologiczny wymusza zdecydowanie łagodniejsze i spokojniejsze życie, niż poprzedni piąty rok. W tym czasie poczuć możecie chęć skupienia swojej uwagi na życiu rodzinnym, partnerskim oraz może nawet zaplanować poczęcie dziecka. Bardzo często chęć stabilizacji, harmonii i ładu może zainicjować chęć domknięcia relacji, które już nie służą. Bardzo często doznajemy również w tym czasie osobistych strat, w postaci śmierci bliskich nam osób. Jeśli chodzi o inwestycje, to w tym czasie warto zainwestować w nieruchomości, nowy wystrój wnętrza, czy nawet zakup mieszkania oraz podjąć budowę domu. W sprawach zawodowych wskazany jest spokój i równowaga, bez podejmowania nagłych, nieprzemyślanych decyzji.

ROK NUMEROLOGICZNY 7

Siódmy rok numerologiczny jest dość często rokiem pierwszego momentu, kiedy dochodzi u nas do rozliczenia nas z poprzednich lat. Ponadto warto przemyśleć nasze dotychczasowe działanie, aby wejść w kolejny ósmy rok z poukładanymi sprawami, szczególnie zawodowymi i finansowymi. W tym roku często ulegamy nostalgii, autoanalizie, oraz dochodzi coraz więcej do nas sygnałów naszej intuicji. To może sprawić, że część z was zacznie się bardziej interesować rozwojem duchowym oraz poczuje chęć poszerzania swojej wiedzy, czy dokształcania się w swojej specjalizacji. Dla innych z kolei może to być moment szczytu ich kariery zawodowej. Warto utrzymać ten stan, aż do ósmego roku numerologicznego, który jeszcze mocniej wspiera tę sferę życia. Jeśli chodzi o życie osobiste, to staje się ono bardziej skierowane na poczucie odseparowania od innych. Możecie czuć się samotni, mimo bycia wśród ludzi. To z kolei może generować stany melancholii i depresji. Poświęćcie zatem większą uwagę sobie i zadbajcie o relaks i odpoczynek.

ROK NUMEROLOGICZNY 8

Ósmy rok numerologiczny wspiera wszelkie możliwe działania zawodowe, awanse i wychodzenie na szersze forum w kwestii pracy i biznesu. Z jednej strony to bardzo dobry rok dla wszelkich działalności, ale z drugiej strony ósemka to symbol karmy. Zatem, tak jak wspomniałam w poprzednim 7 roku numerologicznym, aby wejść w ten rok z czystą kartą. Bowiem może dojść do rozliczenia nas z działań podjętych we wcześniejszych latach, choćby w formie bankructwa, długów finansowych, czy utraty pracy. W celu podniesienia statusu społecznego, warto podjąć odważne i zdecydowane kroki i decyzje. Wprawdzie ten rok posiada wysokie wibracje, ale będzie wspierający dla osób działających, a nie siedzących na laurach. Samo niestety nic się nie zrobi. Zatem należy zakasać rękawy i włożyć spory wysiłek, aby następny rok przejść w łagodny i spokojny sposób.

ROK NUMEROLOGICZNY 9

Dziewiąty rok numerologiczny jest domknięciem dziewięcioletniego cyklu. W związku z tym wymusza na nas zewnętrznymi sytuacjami pozamykanie niezałatwionych spraw. Dusza bardzo mocno zaczyna do nas przemawiać w tym okresie, szczególnie u tych z was, którym trudno puścić toksyczne i negatywne elementy swojego życia. Warto naprawdę świadomie podejść do zrobienia generalnych porządków w swoim życiu, w każdej dziedzinie. Bowiem w innym wypadku przestrzeń sama się o to upomni, a wtedy może to bardziej zaboleć. Trzeba zapamiętać jedną regułę, iż my jako elementy natury, podlegamy prawom cykliczności. Tak jak po zimie przychodzi wiosna i wszystko się odradza, tak po dziewiątym roku numerologicznym przychodzi odświeżający pierwszy rok numerologiczny. Jednak, aby wykorzystać jego potencjał, warto wejść bez niepotrzebnego bagażu. Zatem skupcie się na generalnych porządkach zarówno domowych, wewnętrznych i zawodowych. Warto pamiętać, iż 9 rok nie sprzyja zawieraniu związków małżeńskich, zakładaniu działalności gospodarczych, czy jakimkolwiek innym inwestycjom. Dzieje się tak dlatego, iż dziewiątka to domknięcie i rozliczenie, więc takie wydarzenia mogą być krótkotrwałe. Natomiast warto zamykać wszelkie sprawy sądowe, spadkowe, czy rozwodowe. (Autor: Ewa Rożnowska)

Zachęcam Was do przeczytania artykułu, w którym omawiam ogólne wibracje dla świata, płynącego z roku uniwersalnego 2023 oraz artykuł, w którym omawiam charakterystykę poszczególnych lat osobistych. Linki poniżej:

NUMEROLOGIA – rok uniwersalny 2023

NUMEROLOGIA – rok osobisty

Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie całości lub fragmentu dozwolone w przypadku podania autora tekstu i linku źródłowego.

 

 

Leave a Reply