NUMEROLOGIA – rok osobisty

Termin roku osobistego tłumaczę w artykule, pt. „NUMEROLOGIA – ROK UNIWERSALNY, NUMEROLOGICZNY I OSOBISTY”, do którego przeczytania Was zachęcam, przed podjęciem interpretacji swojego aktualnego roku numerologicznego. Będziemy go interpretować przez pryzmat dziewięcioletniego cyklu.

ROK OSOBISTY 1

Ten rok rozpoczyna dziewięcioletni cykl doświadczeń. Jest to początek, a zatem jak sama nazwa mówi zmiany, rozpoczynanie i inicjowanie nowości, planowanie nowych zadań, celów, które w tym roku mają możliwość szybszej materializacji. Poza tym taki rok często mimowolnie powoduje w nas chęci podejmowania nowych wyzwań, gdyż wibracje takiego roku mogą poruszać w naszej podświadomości i świadomości, zmiany w postrzeganiu siebie, otoczenia i przez to inicjować przemianę wewnętrzną.

W tym roku warto zatem rozpoczynać nowe projekty zawodowe, osobiste, inwestycje oraz cele w kwestii rozwoju osobistego. Jedynka to siła, indywidualizm, pionierstwo, inicjatywa, a także siła woli. Zatem jeśli pragniesz w końcu zacząć np. pisać książkę, w tym roku będziesz mógł to zrealizować dużo szybciej, gdyż twoje wnętrze będzie posiadało wsparcie w postaci wpływów pierwszego roku osobistego. Warto w tym czasie starać się o awans, zmianę stanowiska czy inną pracę. Ponadto inwestycje osobiste, jak np. zakup domu, samochodu, czy drobniejsze remonty to również dobre pomysły na pierwszy rok osobisty.

ROK OSOBISTY 2

Ten rok jest idealny na kontynuację projektów, jakie zostały zapoczątkowane w pierwszym roku osobistym, jednak już z trochę wolniejszymi energiami i spowolnieniem. To rok współpracy i wszelkich relacji, więc jeśli twoje projekty wiążą się z grupą, to zdecydowanie jest to dobry moment na szukanie odpowiednich współtwórców do swojego projektu. Pamiętaj jednak, iż wibracja 2 daje też bardzo często niezdecydowanie i trudności w podejmowaniu decyzji. Jeśli masz w swoim gronie dobrego doradcę, warto skorzystać wtedy z jego pomocy. Upewnisz się, że twoje decyzje są korzystne. Bowiem wibracja tego roku osobistego może inicjować w tobie wahania, zbytnią drobiazgowość oraz pasywność i zbytnią emocjonalność.

Niektóre osoby mogą w tym roku bardziej skoncentrować się na temacie związków partnerskich i tam bardziej ulokować swoją energię. Pamiętaj jednak, abyś nie był zbyt uległy i poświęcający się, kosztem swoim planów i wartości.

ROK OSOBISTY 3

Trzeci rok osobisty to bardzo pozytywny rok, pełen radości, przebywania wśród ludzi, ogólnie rok komunikacji. Może inicjować w twoim wnętrzu potrzebę bycia wśród ludzi, pokazania swoich talentów i możliwości oraz wykazania się w swoim fachu. To idealny moment na zaprezentowanie siebie i swoich zdolności na większym forum. Wibracje tego roku mogą dodawać twojemu wnętrzu artystycznego wyrażania siebie. Jednak trzeba również dbać o sferę finansową, gdyż może pojawić się w tobie niekontrolowana rozrzutność.

Ten rok warto wykorzystać na poszerzenie swoich kontaktów towarzyskich. Jednak trójka to też aspekt dawania i brania. Tutaj należy uważać na to jak rozdajesz swoją energię, jakąkolwiek. Dbanie o równowagę w tej sferze pozwoli tobie zachować spokój, radość i pozytywne nastawienie do życia.

ROK OSOBISTY 4

Czwórka to cierpliwość, konsekwencja, stabilność i systematyczna praca. Zatem energie tego roku są stabilne, ale powolne. To co zostało rozpoczęte w 1 roku osobistym teraz ma szansę dać oczekiwany i systematyczny rezultat. Natomiast jeśli w tym roku rozpoczynasz nowe projekty, musisz nastawić się na cierpliwość i konsekwentne działanie, które z czasem dopiero dadzą efekty. Jednak jeśli one już się pojawią, zapewne będą stabilne i bezpieczne.

Wibracje czwórki mogą w tobie spowodować drobne wyciszenie i pragmatyzm. Tworzenie relacji partnerskich, czy wdrażanie planów zawodowych w tym roku mogą dawać dobre i długofalowe perspektywy na przyszłość.

ROK OSOBISTY 5

Piąty rok osobisty może poruszyć w twoim wnętrzu takie cechy jak wolność, niezależność, potrzebę zmian, na każdym polu życiowym. To może powodować czasami chaos życiowy, jeśli nagle partner uzna, że czuje się zbyt ograniczany w relacji. Może w tym czasie zatem dochodzić do rozstań, romansów, zdrad.

Piąty rok osobisty nie służy cementowaniu związków, raczej jest to rok romansów i przelotnych relacji. Jednak na to ma też wpływ wiele innych czynników, jak rok numerologiczny, czy inne osobiste wibracje. Natomiast jest to dobry czas na dużą aktywność we wszystkich sferach życia.

ROK OSOBISTY 6

Szósty rok osobisty z pobudek wewnętrznych trochę przypomina 2 i 3 rok osobisty. Bowiem w tym czasie możesz czuć większą ochotę na uwicie gniazdka rodzinnego, skoncentrowanie uwagi na najbliższych, partnerze i dzieciach. To dobry czas na płodzenie dzieci, gdyż twoje wnętrze będzie wtedy dużo bardziej harmonijne i ukierunkowane na szukanie równowagi emocjonalnej.

Ponadto, tak jak w roku trzecim, tak i w tym możesz odczuwać potrzebę ekspresji artystycznej, jednak ta może bardziej przejawiać się w sferze domostwa, np. poprzez zmianę wystroju, czy remont. Szósty rok osobisty to energie uczuć, miłości, spokoju i harmonii.

ROK OSOBISTY 7

Siódmy rok osobisty jest już zdecydowanie inny od poprzednich. To rok, kiedy możesz nagle poczuć potrzebę analizowania i weryfikowania swojego życia, swoich poglądów oraz wierzeń. To czas kontemplacji, przemyśleń, ale też bardzo często oświecenia w sprawach swojego rozwoju osobistego i duchowego. Siódemka to liczba mistyczna, która może nadać twojemu życiu zupełnie innych barw. Ten rok to dobry moment na rozwój osobisty, korzystanie z edukacji, poszerzania wiedzy, dokształcania się poprzez studia, kursy, czy warsztaty.

Ten rok jest też w dużo spokojniejszych wibracjach i może powodować w tobie zahamowanie działania, a skierowanie się z tematów materialnych – na tematy duchowe. W tym roku może również dochodzić do odsuwana się od partnera, jeśli związek nie jest silny i stabilny.

ROK OSOBISTY 8

Ósmy rok osobisty to rok interesów, sukcesu i władzy. Daje wibracje potrzebne do tworzenia, działania, ekspansji. Jednak należy uważać tutaj na drugą stronę medalu, aby nie stać się zbyt natarczywym, narzucającym innym swoją wolę, ani nie brnąć do sukcesu po tzw. trupach. Ponieważ wibracje ósemki mogą powodować dużą waleczność. Zatem korzystaj z dobrych energii, aby budować w tym czasie podwaliny dla sukcesu społecznego i finansowego, ale wszystko sprawiedliwie, uczciwie i z szacunkiem do drugiego człowieka. To dobry rok na duże inwestycje.

ROK OSOBISTY 9

Dziewiąty rok osobisty zamyka dziewięcioletni cykl. Jest to podsumowanie wszystkich poprzednich ośmiu lat. To dosłowny bilans i rachunek zysków i strat. Jego przebieg będzie zależał od tego czy poprzednie lata przechodziłeś w sposób spokojny, na bieżąco kształtując się i swoją przestrzeń. Bowiem jeśli trzymałeś się pewnych rzeczy, ludzi czy zasad zbyt kurczowo, nie pozwalając im w sposób naturalny odejść, to teraz może w tobie przyjść silna potrzeba dokonać rozrachunku w tym temacie.

W tym roku silnie może przemawiać do ciebie dusza, poprzez przejawy intuicji, głosów wnętrza. To ona może pchać ciebie do zrobienia rewolucyjnych cięć, zarówno na polu osobistym, jak i zawodowym. Pamiętaj, że za rok wejdziesz w kolejny, pierwszy rok osobisty. Jeśli do tego czasu nie usuniesz starych i blokujących ciebie elementów, następne lata i wpływ ich wibracji może zostać niepotrzebnie rozproszony i zmarnowany. (Autor: Ewa Rożnowska)

Zachęcam Was do przeczytania artykułu, w którym omawiam ogólne wibracje dla świata, płynącego z roku uniwersalnego 2023 oraz artykuł, w którym omawiam charakterystykę poszczególnych lat numerologicznych. Linki poniżej:

NUMEROLOGIA – rok uniwersalny 2023

NUMEROLOGIA – rok numerologiczny

Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie całości lub fragmentu dozwolone w przypadku podania autora tekstu i linku źródłowego.

 

 

Leave a Reply