NUMEROLOGIA – DZIEŃ URODZENIA 1, 10, 19, 28.

Dzień urodzenia w numerologii określa nasze cechy osobowości, nasze predyspozycje zawodowe oraz jest nawet wskazówką, jakie cechy i predyspozycje zebraliśmy w poprzednich wcieleniach. Dzień urodzenia jest bardzo ważny w interpretacji numerologicznej, zaraz obok wibracji Drogi Życia.

URODZENI 1

Urodzeni pierwszego dnia miesiąca to ewidentnie liderzy. Przywództwo jest ich powołaniem, które będzie przejawiało się u tej osoby przez całe życie. Potrafią zebrać wokół siebie grono osób, które będzie dla nich wsparciem.

Osoba urodzona pierwszego naturalnie potrafi zaskarbić sobie poparcie, często nie pozostawiając innym nawet wyboru, albo robiąc to w taki sposób, że nie zostanie to odebrane jako natarczywość. Jednak u niektórych pojawia się zagrożenie zbytnią dominacją, nad którą warto, aby te osoby popracowały.

Natomiast wspierające cechy osób urodzonych pierwszego to siła, odwaga, aktywny umysł, dzięki któremu często kreują nowatorskie, twórcze pomysły. Ponadto łatwo stawiają sobie kolejne cele i dążą do ich realizacji, często wbrew opiniom otoczenia.

Takie osoby świetnie sprawdzą się w pracy na stanowiskach, gdzie trzeba podejmować samodzielne decyzje. Taka osoba musi mieć swoje pole do działania, aby móc się w pełni zrealizować. Jedynki mogą mieć problemy ze współpracą, zatem lepiej aby nie wchodziły w spółki, a raczej realizowały się w jednoosobowej działalności gospodarczej.

Osoby urodzone tego dnia mają szerokie możliwości realizacji zawodowej. To jaki zawód powinny dobrać, zależeć będzie od pozostałych wibracji urodzeniowych, szczególnie drogi życia i kodu życia.

URODZENI 10

Osoby urodzone dziesiątego dnia miesiąca to urodzeni przywódcy, tak jak w przypadku osób urodzonych pierwszego dnia miesiąca. Jednak jak widzicie mamy tutaj dodatkowo zero, które zawsze jeśli stoi obok danej liczby, potęguje jej wibracje. To sprawia, iż osoby obdarzone tą liczbą mogą dysponować dziesięciokrotnie większą mocą liczby jeden, w tym wypadku niesamowitą siłą, pomysłowością i kreatywnością. To sprawia, iż osoby te potrafią podejmować się rzeczy niemożliwych, trudnych zadań i manipulować nimi tak, aby przyniosły korzyść i wyjście z sytuacji. Takie osoby mają niesamowite zdolności kierownicze oraz skłonność do przewodzenia.

Jednak wspomniane zero to w numerologii również braki i straty. Zatem trzeba siebie pilnować przy tych wibracjach, żeby pozytywne cechy nie stały się z kolei negatywne, w postaci nadmiernego bycia nietaktowanym i zbyt narzucającym swoją wolę innym. To z kolei może doprowadzić zamiast do szacunku, do utraty autorytetu.

Przy podwójnych wibracjach dnia urodzenia należy pamiętać, iż została w poprzednich wcieleniach wypracowana pewna umiejętność, którą należy z szacunkiem podtrzymać i wykorzystywać ją mądrze, dla dobra ludzkości. W ten sposób powiększamy swoje duchowe dobra, a nie cofamy się w swoim rozwoju duchowym.

URODZENI 19

Osoby urodzone dziewiętnastego dnia miesiąca posiadają wszystkie cechy charakterystyczne dla jedynek i dziesiątek. Bowiem sprowadzając liczbę dziewiętnaście do pojedynczej wibracji otrzymujemy najpierw liczbę 10, a potem docelowo 1. Dodatkowo widzimy tutaj wpływy karmicznej dziewiętnastki w zakresie karmy władzy. I to odróżnia osoby urodzone 19, między osobami urodzonymi 1 lub 10 dnia miesiąca. Zatem jest to wskazanie do pracy nad podejściem do drugiego człowieka, aby było zachowane uszanowanie woli i poglądów danej osoby. Trzeba uważać na nadmiernie narzucanie swoich poglądów i wykorzystywanie swojej pozycji społecznej, do osiągania własnych celów. Zawsze kierować się szacunkiem do drugiego człowieka.

Z drugiej jednak strony dostrzegam bardzo duży potencjał w tej wibracji, właśnie w zakresie pracy i kariery. Warto pozornie negatywną cechę przekształcić w pozytywną. To może sprawić, że dziewiętnastki mogą całym sercem poświęcać się pracy i stać się autorytetem w swojej dziedzinie. Zawody oczywiście pasują wszystkie te przyporządkowane dla jedynek i dziesiątek.

Warto jeszcze przy okazji tej wibracji wspomnieć o charakterystycznych wahaniach emocjonalnych, u osób obdarzonych tą liczbą. To rozstrzelenie emocjonalne wynika z rozpiętości między wibracją 1 a 9, zawartą w liczbie dziewiętnaście. Podobna sytuacja ma się przy wibracji 29, o której opowiem w innym odcinku. Jest to cały wachlarz zarówno doświadczeń, jak i emocji, których taka osoba może doświadczać w swoim życiu. Może to prowadzić do zaburzeń osobowości. Więc takie osoby muszą intensywniej pracować nad swoim wnętrzem i próbować okiełznać „emocjonalne demony”.

URODZENI 28

Na osoby urodzone 28 dnia miesiąca wpływa dodatkowo liczba 2 i 8 docelowo sprowadzona daje wibrację 10, a ta z kolei następnie sprowadzona daje liczbę 1. Zobaczcie zatem jak wiele wibracji wpływa na osoby urodzone tego dnia. Zwróćcie również uwagę na fakt, iż wibracje dwucyfrowe są silniejsze od wibracji pojedynczych, które, tak jak już raz wspomniałam, świadczą o wypracowanych dodatkowych cechach i wartościach.

Osoby o wibracji 28 to osoby o silnym zdrowiu. Jeśli idą swoją drogą przeznaczenia, nie ma dla tych osób rzeczy niemożliwych. Jeśli jednak nie dbają o siebie i są w blokadach, wówczas potrafią utknąć w martwym punkcie. Osoby z 28 różnią się od osób urodzonych 10 i 1 dnia miesiąca tym, iż dla nich sukces zawodowy mogą bez problemu osiągnąć zarówno w pojedynkę, ale również we współpracy z innymi. Potrafią dostosować się do wymagań grupy, jeśli tylko zadanie będzie dla nich ciekawe i nowatorskie. Także zarówno firmy jednoosobowe są dla nich korzystne, ale również w spółkach sprawdzą się doskonale.

Osoby z 28 dnia urodzenia jeśli wykorzystują pozytywny element tej wibracji są to osoby zorganizowane, nowatorskie, twardo stąpające po ziemi oraz mają duże predyspozycje do sukcesu zawodowego. Natomiast jeśli wykorzystują bardziej ten negatywny element tej wibracji, wówczas zachowawcza postawa wobec przychodzących zmian, egoizm i autorytaryzm mogą doprowadzić te osoby do strat, konfrontacji z przeszkodami i do uzależnień uczuciowych.

Dla mnie osobiście wielokrotnie pokazuje się ta wibracja u osób, które były w poprzednich wcieleniach w strukturach wojskowych, rycerskich, bądź wykorzystywały ciało jako narzędzie swojej pracy, a także doskonaliły je poprzez różne dziedziny pracy z ciałem, np. sztuki walki, techniki operowania bronią, choćby szermierka, czy biała broń i inne.

Takie osoby również często zajmowały się uzdrawianiem ciała poprzez kontakt z naturą, w tym roślinnością i zwierzętami. Także zawody dla osób spod tej wibracji to szeroki zakres prac. Mogą świetnie sprawdzić się jako biznesmeni, ale również pójść w zawody z dziedzin sportu, pracy z ciałem, czy uzdrawianiem ciała, np. dietetyka, masażysta, instruktorzy sportowi, fizjoterapeuci, a także z dziedzin aromaterapii, czy szamanizmu (Autor: Ewa Rożnowska).

Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie całości lub fragmentu dozwolone w przypadku podania autora tekstu i linku źródłowego.

 

 

Leave a Reply