NUMEROLOGIA – DZIEŃ URODZENIA 3, 12, 21, 30.

Dzień urodzenia w numerologii określa nasze cechy osobowości, nasze predyspozycje zawodowe oraz jest nawet wskazówką, jakie cechy i predyspozycje zebraliśmy w poprzednich wcieleniach. Dzień urodzenia jest bardzo ważny w interpretacji numerologicznej, zaraz obok wibracji Drogi Życia.

URODZENI 3

Osoby urodzone 3 dnia miesiąca to dusze towarzystwa. Lubią przebywać wśród ludzi, często udzielać się towarzysko oraz bardzo często są to osoby, które zawsze na spotkaniach są dostrzeżone, ze względu na swoje otwarte, wesołe i optymistyczne usposobienie. To sprawia, że ludzie lubią przebywać w towarzystwie trójek.

Posiadanie naturalnego wdzięku jest dość często świadomie u trójek wykorzystywane. Dzięki niemu są osobami, bez których spotkanie towarzyskie nie mogłoby się obejść. Trójki są ciekawe świata, wszechstronnie uzdolnione oraz inteligentne. To sprawia, że w ciągu życia zmieniają wiele razy swoje zainteresowania i zajęcia zawodowe. Niestety są też drobiazgowe i często zdekoncentrowane, przez co nie potrafią doprowadzać rozpoczętych działań do samego końca. Nad tym muszą popracować, jeśli chcą stać się mistrzem w swoim fachu.

Natomiast z drugiej strony, dzięki wymienionym cechom, mogą realizować się w wielu dziedzinach zawodowych, począwszy od dziedzin artystycznych, rzemieślniczych, poprzez showbiznes, aż po dziedziny związane z magią i duchowością. Trójki uwielbiają harmonię, piękno i przepych, więc nadają się również do zawodu architekta, czy dekoratora wnętrz.

URODZENI 12

Osoby urodzone dwunastego dnia miesiąca posiadają wszystkie cechy charakterystyczne dla trójek. Ponadto są bardzo kreatywne, uczuciowe i romantyczne. Ich wrażliwość może jednak czasami powodować problemy w komunikacji. Często osoby o tej wibracji mają zaniżone poczucie wartości, nad którym muszą popracować. Jednak kiedy uda im się to pokonać, mogą stać się duszami towarzystwa.

Z kolei romantyzm i wrażliwość oraz uczuciowość, może powodować u niektórych dwunastek naiwność i łatwowierność. Często też dwunastki popadają w skrajne uczucia i emocje. Istotne jest dla nich znalezienie równowagi w obdarzaniu innych swoimi zdolnościami i wdziękami, aby niepotrzebnie nie marnotrawić swoich wewnętrznych darów.

Osoby urodzone tego dnia są kochliwe i miłość jest dla nich bardzo ważnym elementem ich życia. Bardzo ważne jest, aby dbały o ukształtowaną osobowość, aby nie wpadały w relacje, które im nie służą.

W kwestiach zawodowych spełnią się we wszystkich zawodach pasujących do trójek. Z kolei ich formę wyrażania siebie i emocji może wspaniale rozwinąć zawód, w którym trzeba operować słowem, zarówno pisanym, jak i mówionym, oraz wszelkie dziedziny sztuki. Bowiem malarstwo, rzeźbiarstwo, rękodzielnictwo, czy inne formy ekspresji artystycznej, pomogą zrzucać zalegające u dwunastek emocje i pomogą rozwijać ich komunikację.

Dwunastki są inteligentne oraz pomysłowe i są sumiennymi pracownikami. Liczby 1 i 2, które docelowo tworzą wibrację 3 pozwalają im balansować między indywidualnością, a współpracą z innymi. Jeżeli to opanują, nie ma dla nich zadań, które by nie wykonały w profesjonalny sposób.

URODZENI 21

Osoby urodzone dwudziestego pierwszego dnia miesiąca posiadają wszelkie cechy trójek. Ponadto wibracja 21 wpływa na te osoby w sposób bardzo pozytywny, umożliwiając im aktywne, wesołe życie towarzyskie oraz szerokie kontakty zawodowe. Osoby urodzone tego dnia łatwo nawiązują kontakty i nie mają problemów z dostosowaniem się do każdej sytuacji. W pewien sposób ta wibracja jest właśnie odwrotnością dwunastki. Jak widzicie w liczbie 21 wibracja 2, która odpowiada za komunikację z ludźmi jest na pierwszym miejscu. To sprawia, że 12 i 21 to zupełnie inne wibracje.

Ponadto osoby obdarzone liczbą 21 posiadają dar oratorstwa. Mogą osiągnąć duży sukces w literaturze, show-biznesie oraz wszędzie tam gdzie trzeba operować słowem nagrywanym, pisanym i wszędzie tam, gdzie trzeba przemawiać. Są również predysponowane do osiągnięcia sukcesu nie tylko lokalnego, ale i międzynarodowego. Dużo osób posiadających tę wibrację napisało chociaż jedną książkę, lub ma ku temu predyspozycje.

Dwudziestki jedynki pragną iść przez życie w lekki i nieskomplikowany sposób, więc może to sprawiać czasami u nich przeciążenie sprawami, które są dla nich mało istotne. Wtedy zachowawczość i blokowanie emocji może powodować przeciążenie psychiczne. Na to muszą zwracać uwagę, aby obowiązki planować, przez to unikną chaosu i niepotrzebnych obciążeń.

URODZENI 30

Na osoby urodzone 30 dnia miesiąca ma wpływ dodatkowo liczba 3 oraz 0, docelowo idące ku trójce. Zatem od razu zaznaczę, że warto zapoznać się z możliwościami i wpływem liczby 3, na osoby urodzone tego dnia. Zawody oraz cechy przypisane trójkom również będą was charakteryzować drogie trzydziestki. Ponadto widzimy tutaj wpływy liczby zero, które podnosi wibracje trójki i potęguje jej wpływy. Oznacza to, że osoby te mają zwielokrotnione możliwości realizacji cech trójki.

Zero bardzo często wskazuje na posiadanie wewnętrznej wiedzy na temat dziedzin duchowości, szczególnie magii i okultyzmu, które dana dusza poznała w poprzednich wcieleniach. Kobiety mające w drodze życia i w dniu urodzenia liczbę 30 zawsze miały choćby jedną inkarnację, w której wykorzystywały magię do celów uwalniania ludzi z blokad, bądź były w strukturach kręgów magicznych. To sprawia, że potrafią również w tym wcieleniu wykorzystywać tę wiedzę do kształtowania swojej rzeczywistości, często również pomagania w tym zakresie innym osobom. Zatem śmiało mogą wejść w zawód z tym związany.

Oczywiście tradycyjnie zero przynosi również czasami straty. Osoby urodzone 30 dnia miesiąca, bądź posiadające wibrację 30 w Drodze Życia są narażone na rozwód, zdradę.

Ogólnie trójka, a tym bardziej trzydziestka to domena osób bardzo kreatywnych, które świetnie sprawdzą się w każdym zawodzie, gdzie trzeba coś stworzyć, wykreować. To często dusze artystyczne, lubiące piękno i harmonię oraz często osoby z darem literackim i oratorskim. Potrafią przekazywać emocje i wiedzę w słowie mówionym, pisanym a nawet śpiewanym.

Trzydziestki są niesamowicie otwartymi, wesołymi osobami, które wnoszą radość do życia wszystkich osób, które pojawią się w ich życiu. Jeśli jest odwrotność tych cech u osoby obdarzonej tą wibracją, to znaczy, że nastąpiły traumy lub inne blokady na przestrzeni życia, które zablokowały energie liczby 30. Wszystko jednak jest do odwrócenia. Zlokalizowanie blokad i systematyczna praca nad ich likwidacją, da zaskakująco pozytywne efekty. (Autor: Ewa Rożnowska)

Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie całości lub fragmentu dozwolone w przypadku podania autora tekstu i linku źródłowego.

 

 

Leave a Reply