NUMEROLOGIA – DZIEŃ URODZENIA 4, 13, 22, 31.

Dzień urodzenia w numerologii określa nasze cechy osobowości, nasze predyspozycje zawodowe oraz jest nawet wskazówką, jakie cechy i predyspozycje zebraliśmy w poprzednich wcieleniach. Dzień urodzenia jest bardzo ważny w interpretacji numerologicznej, zaraz obok wibracji Drogi Życia.

URODZENI 4

Osoby urodzone czwartego dnia miesiąca to bardzo często tradycjonaliści, twardo stąpający po ziemi. Dla nich nie ma bujania w obłokach, czy oczekiwania, że przysłowiowa manna spadnie im z nieba. Ich dewizą bardzo często jest powiedzenie: ciężka praca popłaca. Czwórki lubią oceniać rzeczywistość przez pryzmat rozumu, stąd często mogą bywać mało elastyczne w poglądach i przez to mogą stać się konserwatywnymi osobami.

Z drugiej strony bywają konsekwentne w działaniu i są słowne, jeśli chodzi o obietnice. Lubią ład i porządek, czasami wręcz pedantycznie. Czwórki to osoby logiczne, praktyczne, które długo podejmują decyzje, ale bardzo często są one trafne, z racji dawania sobie odpowiedniego czasu, na podjęcie właściwej decyzji.

W pracy są to osoby sumienne, uczciwe i pracujące jak mrówki. Czwórki nadają się do wszelkich prac wymagających precyzji, do wykonywania długoterminowych zadań oraz tam, gdzie jest wymagany logiczny i racjonalny umysł przy podejmowaniu decyzji. Ponadto czwórki to osoby nadające się do prac, gdzie są potrzebne solidne fundamenty. Zawody, w których sprawdzą się czwórki to bankier, zarządca, przedsiębiorca, ekonomista, sekretarz, księgowy, informatyk, żołnierz, mechanik, czy inżynier budownictwa. Praca biurowa również dla niektórych czwórek byłaby idealna, jak również kierownicze stanowiska.

URODZENI 13

Osoby urodzone trzynastego dnia miesiąca to osoby, które mogą przejawiać dwie postawy i osobowości, z racji wpływu liczby karmicznej 13. Mianowicie z jednej strony mogą być sumienne i pracowite oraz spokojne i konsekwentne w działaniu. Z drugiej zaś strony bardzo niecierpliwe w oczekiwaniu na efekty swojej pracy. Wtedy dość często kombinują jak tu zrobić, żeby zrobić, ale się nie narobić.

W większości jednak przypadków osoby urodzone tego dnia zdają sobie sprawę, iż są trochę jak te konie pociągowe. Nie jest to jak najbardziej negatywne stwierdzenie, lecz wskazuje u nich na charakterystyczną formę poświecenia i systematycznej koncentracji na pracy, która dość często jest doceniania przez współpracowników i pracodawców.

Trzynastki potrafią przystosować się do każdych warunków, ale tutaj również potrafią okazać dwojaką postawę. Z jednej strony są dobroduszni, uczynni i ugodowi, z drugiej strony potrafią się zbuntować i nakłonić innych do rewolucji. Wynika to często z ich upartości i konieczności przekonania się do czyiś przekonań i wartości.

Ponadto, wbrew powszechnej opinii, że są pechowcami, gdyż urodzili się trzynastego dnia, są szczęściarzami. Jednak za ich szczęściem kryje się często ich konsekwentne parcie do celu. Są bowiem ludźmi praktycznymi, czujnymi i niezawodnymi.

Zawody dla osób urodzonych trzynastego są takie, jak dla czwórek. 13 sprzyja również naukowcom, odkrywcom i ludziom czynu.

URODZENI 22

Osoby urodzone dwudziestego drugiego dnia miesiąca posiadają wszelkie cechy czwórek, ale dodatkowo również mają wpływ liczby mistrzowskiej 22 i dwóch dwójek. I właśnie te dwie dwójki mogą powodować u tych osób brak zdecydowania. Im więcej dwójek, tym osoba mniej odważna w podejmowaniu decyzji i to w zasadzie w każdej dziedzinie życia. Jednak jeśli już podejmie decyzję to jest ona bardzo dokładnie przemyślana i trafna.

Jeśli chodzi o mistrzowską 22 to są to urodzeni architekci i budowniczy kreujący na materii. To odkrywcy i naukowcy, którzy potrafią rozłożyć dane urządzenie, czy pomysł lub idee na części pierwsze. To predysponuje te osoby do wielkich odkryć, lub tych mniejszych. Jednak mają one służyć przede wszystkim ludziom. W innym wypadku może energia się rozpraszać i wcale nie dawać pozytywnych efektów. Wówczas może dojść do częściowych zbiorów z wykonanej pracy. Bowiem mistrzostwo 22 ma prowadzić do budowania trwałych struktur na rzecz wznoszenia ludzkości w podwyższaniu świadomości.

Osoby spod tej wibracji są niesamowicie silni, mocni i wytrwali. Posiadają świadomość misji życiowej, przez co mogą bardzo mocno angażować się zawodowo, zaniedbując przy tym swoją rodzinę.

Ponadto wibracja 22 daje wszelakie możliwości do kontaktów towarzyskich i zawodowych na forum zagranicznym. Takie osoby albo mieszkają i pracują za granicą, lub ich kontakty są z osobami mieszkającymi za granicą. Często również mogą jeździć w delegacje za granicę.

URODZENI 31

Na osoby urodzone 31 dnia miesiąca wpływa dodatkowo liczba 3 i 1 docelowo sprowadzona daje wibrację 4. Ponadto liczba 31 to wibracja opiekuńcza, która jest wyjątkowo traktowana w numerologii. Jest uważana za liczbę szczęśliwą, która jeśli pojawia się obok karmicznej trzynastki, łagodzi jej wpływy.

Osoby, które mają silne wpływy liczby 31 posiadają dobrą intuicję, dzięki której często podejmują trafne decyzje. Mają często świetne pomysły, które mogą łatwo wprowadzić w życie dzięki bystrości umysłu. Dla osób urodzonym 31 dnia miesiąca nie ma słowa: chaos. Lubią porządek i swój rytm pracy i życia. Wszystko powinno być na swoim miejscu. Ważna cecha to również sumienność, więc jako pracodawca, czy pracownik osoba spod tej wibracji jest ceniona.

Pozytywnie wibrująca 31 będzie sumienna, konsekwentna w dążeniu do realizacji swoich planów i zamierzeń. Natomiast jeśli górę wezmą negatywne cechy tej liczby, wówczas może taka osoba narazić się na duże straty, w każdej dziedzinie życia. Tak jak czwórka, tak i trzydziestka jedynka powinny uczyć się cierpliwości, systematyczności w budowaniu trwałych struktur, szczególnie materialno-bytowych. Zawody i cechy przypisane czwórkom są również przypisane osobom spod wibracji 31. (Autor: Ewa Rożnowska)

Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie całości lub fragmentu dozwolone w przypadku podania autora tekstu i linku źródłowego.

 

 

Leave a Reply