NUMEROLOGIA – DZIEŃ URODZENIA 5, 14, 23.

Dzień urodzenia w numerologii określa nasze cechy osobowości, nasze predyspozycje zawodowe oraz jest nawet wskazówką, jakie cechy i predyspozycje zebraliśmy w poprzednich wcieleniach. Dzień urodzenia jest bardzo ważny w interpretacji numerologicznej, zaraz obok wibracji Drogi Życia.

URODZENI 5

Osoby urodzone 5 dnia miesiąca to wulkany energii. Są podobne w obyciu do trójek, choć piątki są zdecydowanie bardziej zmienne. Osoby urodzone tego dnia są często bardzo odważne, przez co potrafią dokonywać zmian życiowych w szybkim, ale często nieprzemyślanym tempie. Dla nich liczy się chwila i przeżywanie emocji w trakcie nich. Ich życie to często rollercoaster, choć zdarza się im utknąć w jednym miejscu. Wtedy może to być znak, że energia piątek została czymś przyblokowana.

Nie przyblokowane niczym piątki są wszędzie. Mają w sobie magnetyzm, dzięki któremu mają bogate życie towarzyskie. Ich zaletą jest ich ekspresja i duża energetyczność oraz błyskotliwość i zdolności oratorskie. Zatem sprawdzą się idealnie w dziedzinach jak: handel, aktorstwo, literatura, muzyka, reklama, giełda, podróże, sport.

Piątki są bardzo wszechstronne i mogą również wspaniale sprawdzić się w dziedzinach duchowości, jako bioenergoterapeuci. Ogólnie osoby urodzone piątego dnia miesiąca to osoby o bardzo dużych zasobach energetycznych, zatem muszą znaleźć sobie takie zajęcie, które pozwoli im rozładować owe napięcie energetyczne i pozbywać się na bieżąco nadmiarów energii. Zatem nie ma mowy o pracy biurowej od 8.00 do 16.00, w której piątki zanudzą się na śmierć.

URODZENI 14

Osoby urodzone czternastego dnia miesiąca posiadają cechy osób urodzonych piątego dnia miesiąca, a dodatkowo wpływa na nie karmiczna 14 i wibracje jedynki i czwórki. Ten komplet wibracji sprawia, że te osoby mają w sobie nieposkromioną energię, która wręcz bucha z nich chcąc się przejawiać. To sprawia, iż są to osoby bardzo otwarte, komunikatywne, ekspresyjne i czasami nawet szalone. Jednak jedynka i czwórka sprawiają, że to tempo zostaje systematycznie przyhamowywane w postaci strat osób, uczuć i często nawet pozycji, aby nie zrobiły te osoby krzywdy ani sobie, ani innym. Należy wtedy pamiętać, że każde doświadczenie ma nam coś do przekazania i należy wyciągnąć z niego morał.

Piątki z czternastego dnia urodzenia posiadają silną intuicję i bardzo twórczy umysł. Ponadto piątka zawsze była symbolem słów i wyrażeń, więc osoba nią obdarzona potrafi przekonać innych do swoich racji i potrafi się świetnie komunikować z innymi. Jest tutaj zatem niesamowity dar komunikacji, który wiąże się również z inną cechą, mianowicie umiejętnością w ogóle przekazywania energii, gdyż przecież słowa to również energia.

Osoby urodzone tego dnia poprzez duży zasób energii i właśnie umiejętność szybkiego przekazywania energii świetnie nadają się do bioenergoterapii, magii, czy wszystkich tak naprawdę zawodów, gdzie jest przekaz energii. A to można znaleźć praktycznie w większości zawodów artystycznych, szczególnie dziedziny muzyki, literatury, wszelakich mediów, aktorstwo i wiele wiele innych dziedzin.

URODZENI 23

Osoby urodzone dwudziestego trzeciego dnia miesiąca posiadają cechy piątek. Ponadto wpływ na te osoby ma liczba 2 i 3. Ogólnie dla mnie dość często ta wibracja pokazuje umiejętność perswazji, ale również niestety manipulacji. Może was zaskoczę, ale przeprowadzając kiedyś badania i analizy osób, które były światowymi dyktatorami i tyranami, posiadały w swojej dacie urodzenia, głównie w dniu urodzenia lub Drodze Życia między innymi właśnie wibrację 23. Jednak spokojnie. Nie znaczy to, że zaraz każdy z tą wibracją stanie się dyktatorem. To czy ktoś ma predyspozycje do takich zachowań wynika z wielu dodatkowych czynników i innych wibracji w dacie urodzenia.

Zatem osoby spod tej wibracji dzięki swoim niezwykłym zdolnościom mogą łatwo poruszyć masy, lecz właśnie muszą uważać, aby było to robione w dobrym celu. Wówczas będą osobami poważanymi i wpływowymi.

Osoby urodzone dwudziestego trzeciego lubią się również buntować przeciwko próbom ograniczania ich osobowości i hamowania ich działań. Lubią szybkie działania. Warto dla nich nauczyć się współpracy z ludźmi i opanować egocentryzm i przesadną surowość.

Wszystkie zawody dla trójek będą idealne również dla nich. Dodatkowo warto aby wykorzystały swój dar przekonywania i operowania słowem. (Autor: Ewa Rożnowska)

Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie całości lub fragmentu dozwolone w przypadku podania autora tekstu i linku źródłowego.

 

 

Leave a Reply