NUMEROLOGIA – DZIEŃ URODZENIA 6, 15, 24.

Dzień urodzenia w numerologii określa nasze cechy osobowości, nasze predyspozycje zawodowe oraz jest nawet wskazówką, jakie cechy i predyspozycje zebraliśmy w poprzednich wcieleniach. Dzień urodzenia jest bardzo ważny w interpretacji numerologicznej, zaraz obok wibracji Drogi Życia.

URODZENI 6

Osoby urodzone szóstego dnia miesiąca to opiekunowie. Uwielbiają zapewniać bezpieczeństwo, spokój i harmonię w domu, pracy i wszędzie gdziekolwiek się nie pojawią.

Szóstki są uczuciowe, wrażliwe i instynktownie dbają o ludzi, na których im zależy. W pracy również bardzo często otaczają swoją opieką swoich współpracowników. To wszystko może sprawiać, że zbyt nadwrażliwe szóstki, mogą pozwalać sobie na nadużywanie swojej dobroci. Powoduje to często branie na swoje barki zbyt wielu obowiązków, zarówno tych domowych, jak i zawodowych. Także szóstki w tym temacie muszą nauczyć się równowagi.

Inną niekorzystną cechą u szóstek może być nadopiekuńczość, z racji silnego skoncentrowania na sprawach domowych i domownikach. Szóstki marzą o miłości, chętnie angażują się uczuciowo, choć jednocześnie mają w sobie silny lęk przed odrzuceniem. Mają też tendencje do obarczania się poczuciem winy, zwłaszcza w sytuacjach, gdy coś im się nie powiedzie zgodnie z planem.

Osoby urodzone tego dnia uwielbiają harmonię i piękno, które często przekładają na swój dom, w którym wszystko ma swoje miejsce i jest urządzone ze smakiem. Uwielbiają gości i są bardzo rodzinne. Przez otoczenie są odbierane jako osoby ciepłe, sympatyczne, miłe i przyjaźnie nastawione. Ludzie je lubią, ponieważ szóstki chętnie im pomagają i służą dobrą radą.

Jeśli chodzi o zawody to dla szóstek idealne zajęcie to: opiekun społeczny, opiekunka środowiskowa, opiekunka dzieci, lekarz, pielęgniarka, przedszkolanka, pedagog, psycholog, nauczycielka, wychowawca, weterynarz.

Dobrą pracą dla szóstek jest również każdy zawód, który wymaga kreatywności i rozwijania twórczej wyobraźni. Zatem mogą zostać wybitnymi artystami, ze względu na ich ponadprzeciętną wrażliwość. Szóstki to również często osoby oddające się życiu zakonnemu, misyjnemu. Jednak również szóstki to często osoby pracujące w dziale nieruchomości i finansowym.

URODZENI 15

Osoby urodzone piętnastego dnia miesiąca posiadają wszystkie cechy osób urodzonych szóstego dnia miesiąca. Jednak są tutaj dodatkowe elementy, które ich wyróżniają z racji wpływu dodatkowych dwóch liczb: jedynki i piątki. To sprawia, że osoby te bardzo intensywnie przeżywają życiowe doświadczenia, mając często tendencje do popadania w skrajne stany emocjonalne oraz może pojawiać się zagrożenie zdominowania przez osoby silniejsze charakterologicznie. To może wynikać z faktu, iż piętnastki mają tendencję do zbytniego troszczenia się o innych, przy czym zapominania o sobie. To sprawiać może do przekraczania swoich granic, szczególnie u osób, które nie mają prawidłowo ukształtowanego poczucia własnej wartości.

Piętnastki są bardzo rodzinne, uczuciowe i miłość jest wyraźnie zaznaczona w tej wibracji. Lubią ją obdarzać innych, ale również oczekują w takiej samej formie oddania ze strony partnerów i rodziny.

Obok rodziny ważne miejsce u osób urodzonych piętnastego dnia miesiąca jest wiedza i wykształcenie a także sprawiedliwość i równość. Także z tymi cechami sprawdzą się jako wszelakiej maści opiekunowie i obrońcy słabszych, czyli wszystkie zawody charakterystyczne również dla osób urodzonych czwartego dnia miesiąca.

URODZENI 24

Osoby urodzone dwudziestego czwartego dnia miesiąca posiadają cechy szóstek. Tak jak szóstki bardzo mocno są skoncentrowane na rodzinie i domu, poświęcając sporo myśli, wysiłków i działań właśnie tym sferom. W związku są zaborcze, uparte i zazdrosne. W domu, z rodziną czują się spokojnie i bezpiecznie. Poczucie estetyki, ładu i harmonii przenoszą również z domu do pracy. Takie cechy mają osoby, u których przeważa wibracja sześć. Natomiast, kiedy przeważają wpływy wibracji 24, dzieje się coś innego, odwrotnego.

Bowiem wibracja ta potrafi charakteryzować inny rodzaj, szczególnie kobiet. Są to często kobiety oddane bardziej pracy, niż rodzinie. Te kobiety z reguły nie lubią tworzyć wtedy tradycyjnych rodzin, ani rodzić dzieci. Dzieje się tak dlatego, iż wibracja 24 to charakterystyka osób zajmujących się czarostwem w poprzednich wcieleniach. A jeśli się orientujecie, to takie osoby z reguły nie miały wiele tradycyjnych rodzin, stąd brak doświadczenia duszy w tym zakresie i brak tęsknoty do takiego spełniania siebie.

Zawody idealne dla osób urodzonych tego dnia to wszystkie przyporządkowane szóstkom. Jednak jest tutaj ciekawa rzecz, charakteryzująca te osoby. To moje odkrycie podczas wielu, wielu analiz numerologicznych, związanych z poprzednimi wcieleniami. Bardzo często pod wibracją 24 kryją się osoby predysponowane do dywinacji. Dywinacja to formy wróżebne. Zatem takie osoby mają predyspozycje do ezoteryki, w tym wróżenia, szczególnie z kart. (Autor: Ewa Rożnowska)

Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie całości lub fragmentu dozwolone w przypadku podania autora tekstu i linku źródłowego.

 

 

Leave a Reply