NUMEROLOGIA – DZIEŃ URODZENIA 7, 16, 25.

Dzień urodzenia w numerologii określa nasze cechy osobowości, nasze predyspozycje zawodowe oraz jest nawet wskazówką, jakie cechy i predyspozycje zebraliśmy w poprzednich wcieleniach. Dzień urodzenia jest bardzo ważny w interpretacji numerologicznej, zaraz obok wibracji Drogi Życia.

URODZENI 7

Osoby urodzone siódmego dnia miesiąca wyróżniają się ekscentrycznym usposobieniem. Są to często osoby zbyt dojrzałe, jak na swój wiek. Wyróżniają się również logicznym i analitycznym umysłem.

Siódemki mają naturę samotnika, przez co mogą miewać trudności z ułożeniem sobie życia rodzinnego i ogólnie towarzyskiego. Dzieje się tak również, ponieważ mogą mieć trudności w okazywaniu uczuć i emocji. Przez to często są niezrozumiałe przez otoczenie, lub błędnie oceniane, jako niewrażliwe i chłodne. Nic bardziej mylnego. Siódemki są wrażliwe i to bardzo, jednak ich sposób bycia nie ułatwia im okazywania emocjonalności.

Osoby urodzone tego dnia żyją często w swoim umyśle, który jest niesamowicie aktywny. Siódemki są ciekawe i drobiazgowe oraz dociekliwe. Potrafią wyciągać trafne wnioski i widzieć rzeczy, których inni na pierwszy rzut oka nie dostrzegają. Pomaga im w tym intuicja, która jest u nich mocno rozwinięta.

Te wszystkie cechy sprawiają, że osoby urodzone siódmego dnia miesiąca idealnie sprawdzają się jako analitycy z różnych dziedzin, artyści, poeci. Są stworzeni również do dziedzin z zakresu ezoteryki: wróżki, bioenergoterapeuci, jasnowidze, ale także sprawdzą się jako psychologowie i psychiatrzy. Ponadto siódemki to naukowcy jak również księża, czy asceci i mnisi oraz filozofowie.

URODZENI 16

Osoby urodzone szesnastego dnia miesiąca posiadają wszystkie cechy osób urodzonych siódmego dnia miesiąca. Dodatkowo jednak na te osoby ma wpływ karmiczna szesnastka i wibracja jedynki oraz szóstki. To szczególna wibracja szczególnie skierowana na relacje z rodziną i przyjaciółmi, gdzie osoby urodzone tego dnia będą w życiu doświadczani na tym polu, aby wypracować w sobie umiejętność stworzenia szczególnego związku partnerskiego, opartego na pełnym porozumieniu. Bowiem szesnastki mogą mieć tendencję do uporu, dumy wewnętrznej przez co mogą blokować się w kontaktach z innymi.

Jako, że szesnastki docelowo posiadają wibrację siedem, to ma to spory wpływ na ich logiczny, analityczny i filozoficzny umysł. To może sprawiać im wiele kłopotów, gdyż zbytnie analizowanie siebie i innych może im utrudniać kontakty towarzyskie. To może również powodować częste stany melancholijne i depresyjne. Intelektualizowanie emocji w związku może przeszkadzać tym osobom w przeżywaniu uczuć i przyjemności.

Natomiast cechy te z kolei wspierają szesnastki w kwestiach zawodowych, gdzie ich silny umysł będzie mógł się świetnie realizować. Zatem wszelkie zawody, gdzie trzeba dużo myśleć, drążyć tematy i analizować oraz być drobiazgowym, będą idealne dla osób spod tej wibracji. Oczywiście również wszystkie zawody osób urodzonych siódmego dnia miesiąca.

URODZENI 25

Osoby urodzone dwudziestego piątego dnia miesiąca posiadają cechy siódemek oraz dodatkowo wpływa na nie wibracja dwójki i piątki. To połączenie daje umiejętność współpracy i tolerancji z energią do działania i niezależnością i potrzebą wolności. Dzięki wszystkim wibracjom mającym wpływ, osoby nią obdarzone charakteryzują się cierpliwością, rozwagą i analitycznością. Z podejmowaniem decyzji nie spieszą się, a nad ważnymi problemami czy rozważaniami potrafią zamyślić się na długi czas.

Z kolei umiejętność obserwacji i wyciągania wniosków ze swoich doświadczeń, pozwala osobom o tej wibracji, sprawniej wychodzić z opresji i żyć stabilniej oraz spokojniej. Takie osoby posiadają bogate życie wewnętrzne i silne połączenie z intuicją, dzięki czemu są w stanie uniknąć wielu zagrożeń, które mogą te osoby doświadczać, szczególnie do ok. 40 roku życia.

Natomiast czasami 25tki mają trudności z relacjami, przez zbytnie umiłowanie wolności. Wtedy niestety skazują się dość często na samotność. Bowiem zbytnie folgowanie własnym zmysłom bez umiaru i poszanowania wolnej woli innych, może stwarzać problemy na polu osobistym.

Osobom o tych wibracjach wskazany jest kontakt z naturą, szczególnie z wodą. Pomoże im wyciszać siebie oraz koncentrować i relaksować oraz zrzucać niepotrzebne emocje.

Zawody dla osób spod tej wibracji to wszystkie pasujące do siódemek. (Autor: Ewa Rożnowska)

Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie całości lub fragmentu dozwolone w przypadku podania autora tekstu i linku źródłowego.

 

 

1 myśl w temacie “NUMEROLOGIA – DZIEŃ URODZENIA 7, 16, 25.”

Leave a Reply