NUMEROLOGIA – DZIEŃ URODZENIA 8, 17, 26.

Dzień urodzenia w numerologii określa nasze cechy osobowości, nasze predyspozycje zawodowe oraz jest nawet wskazówką, jakie cechy i predyspozycje zebraliśmy w poprzednich wcieleniach. Dzień urodzenia jest bardzo ważny w interpretacji numerologicznej, zaraz obok wibracji Drogi Życia.

URODZENI 8

Osoby urodzone ósmego dnia miesiąca odznaczają się takimi cechami jak siła, odwaga, silna wola. Są to osoby, które umiejętnie stawiają sobie życiowe cele i twardo dążą do ich realizacji. Mają dużo energii, którą lubią przekładać na sferę zawodową. Ósemki dość często mogą popadać w pracoholizm, gdyż dbają i skupiają uwagę na sferze finansowej i materialnej. Nie oznacza to materializmu, lecz potrzeby stworzenia sobie i swojej rodzinie dobrobytu i stabilizacji. Jednak jeśli ten pęd do tych celów wymknie się spod kontroli, może skończyć się zbytnim poświęcaniem się pracy.

Ósemki muszą pamiętać, iż mają naturalny dar tworzenia struktur materialnych i osiągania w tej dziedzinie sukcesu. Jednak nie mogą zapominać o innych i o sprawiedliwym dążeniu do celu, oby nie po trupach. W innym wypadku karma, którą reprezentuje liczba 8 może się o nich upomnieć.

Ósemki idealnie sprawdzają się na wysokich stanowiskach, zarządzając własnymi firmami, czy byciem u władzy. W tym światku można ulec pokusie i popaść w zbytni materializm. Zawsze przy liczbie osiem należy pamiętać o równowadze i dbaniu o kodeks etyczny i moralny.

Osoby urodzone tego dnia sprawdzą się również jako sędziowie, chirurdzy, politycy, sportowcy oraz zarządcy wielkich firm. Ósemki to również wojskowi, ale również osoby zajmujące się uzdrawianiem poprzez naturalne metody leczenia, jak naturopatia, czy znachorstwo. Dla mnie często osoby spod wibracji osiem to szamani, mający świetny kontakt ze światem natury i duchów. Zatem często takie osoby mają również zdolności do mediumizmu.

URODZENI 17

Osoby urodzone siedemnastego dnia miesiąca posiadają te same cechy co osoby urodzone ósmego dnia. Dodatkowo takie osoby wspierane są wibracją jeden i siedem, oraz liczbą opiekuńczą siedemnaście.

Można powiedzieć, że urodzili się pod szczęśliwą gwiazdą, ale to tylko dlatego, iż w poprzednich wcieleniach wypracowali sobie wysoki poziom wewnętrznego doskonalenia siebie. Dzięki temu są to osoby o silnej intuicji i twórczym umyśle oraz niesamowitej wyobraźni. Dzięki temu mają możliwość osiągania sporych sukcesów zawodowych nawet na polu międzynarodowym, dzięki dodatkowym wibracjom ósemki.

Tutaj właśnie wszystkie zawody pasujące do ósemek idealnie się u nich sprawdzą, ale dodatkowo mają możliwość odkrycia nowych dziedzin, dzięki wspierającej siódemce. Pozwoli tym osobom osiągnąć sukces w pracy wymagającej koncentracji i perfekcji. Tutaj jest tylko ważna kwestia. Mianowicie energie u tych osób muszą być w ruchu, inaczej sukcesy będą się oddalać. Tak to już jest z energią, że lubi ona być w ruchu. Wtedy wszystko, cokolwiek poruszy wyobraźnia siedemnastek, wywoła nowy impuls zainteresowania i energii. To wymaga od takiej osoby siły, inteligencji i witalności, której jednak nie powinno tym osobom nigdy zabraknąć.

URODZENI 26

Osoby urodzone dwudziestego szóstego dnia miesiąca posiadają cechy ósemek, lecz mają na nie wpływ również takie wibracje jak 2 i 6 oraz karmiczna 26. To sprawia, że ta wibracja jest zarazem trudna, ale i bardzo silna. Bowiem zarówno liczba osiem, jak i 26 są mocno powiązane z przyczynowością i skutkiem oraz konsekwencją czynów z poprzednich wcieleń. Jak to się mówi w potocznej numerologii, są to wibracje karmiczne. Jednak nie oznacza to kary, tylko skutku wydarzeń, jakie miały miejsce w cyklu inkarnacyjnym.

Przede wszystkim wibracja 26 to domena wojowników, zatem osoby urodzone tego dnia mogą mieć silną osobowość, przejawiającą się w byciu zauważalnym. Obok takiej osoby nie da się przejść bez reakcji. Z reguły jeśli ta wibracja znajduje się w podwibracji Drogi Życia, czy dniu urodzenia sprawia, że z reguły taka osoba wywołuje skrajne uczucia u ludzi. Jedni taką osobę kochają, inni nienawidzą. Dzieje się tak przez silną i bojową naturę tej osoby.

Kolejną ważną cechą liczby 26 to tzw. karma ciała. Oznacza to, że takie osoby mają dużo doświadczeń inkarnacyjnych, związanych z walką oraz przekraczaniem granic własnego ciała. Mogły nie szanować swojego ciała, świadomie bądź nieświadomie, stąd może być nawet często wyczuwalne u tych osób zjawisko bóli fantomowych. Są to często bóle związane z pewną formą niepełnosprawności, bądź konsekwencje ran doznanych podczas walk. Osoby o tej wibracji szczególnie muszą dbać o nogi, stawy, kręgosłup. Dość często zdarza się u osób o tej wibracji, zarówno przy drodze życia 26 i dniu urodzenia 26 pewna forma niepełnosprawności, czasowa lub nawet przez całe życie. Ta wibracja może oznaczać również obciążenie rodu ciężkimi chorobami, które taka osoba mogła odziedziczyć od rodu. To są już indywidualne kwestie.

Wibracja 26 to dla mnie również przede wszystkim wibracja obciążająca relacje, które często u tej osoby są czasowe. Mianowicie wiele ludzi może w życiu takiej osoby pojawić się na krótki moment życia, po czym w wyniku często intensywnych zależności relacyjnych, zniknąć z życia tej osoby.

W numerologii wibrację 16 określa się jako karmę rodziny i relacji, jednak dla mnie zdecydowanie wibracja 26 to ta, która obciąża temat relacji, gdyż jest to pewna forma przymuszenia osoby do rezygnacji z siebie, na rzecz pracy dla ludzi. Zatem często takie osoby wchodzą w rolę uzdrowiciela innych, po czym pozostają sami, aby móc dalej działać w tym zakresie. I to nie ważne, czy liczba 26 jest w Drodze Życia, dniu urodzenia, liczby roku urodzenia czy wynika z pierwszego imienia u danej osoby. Najsilniej jednak będzie wpływać na osoby urodzone tego dnia i z podwibracji Drogi Życia 26.

Zatem nie ważne jaki zawód dana osoba będzie wykonywać, zawsze pośrednio będzie powodować u wielu ludzi transformację duchową i życiową. Zawody pasujące do tej wibracji to wszystkie te, które pasują dla ósemek. (Autor: Ewa Rożnowska)

Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie całości lub fragmentu dozwolone w przypadku podania autora tekstu i linku źródłowego.

 

 

Leave a Reply