NUMEROLOGIA – DROGA ŻYCIA – czy określa nas w pełni?

Moi drodzy bardzo często w mojej pracy podczas sesji i analiz, słyszę od wielu osób, jak określają siebie pod kątem numerologicznym, mówiąc: jestem numerologiczną dziewiątką, lub siódemką lub jeszcze inną liczbą. Osoby te mają na myśli, że ich Droga Życia wynosi właśnie konkretną wibrację. Określają swój charakter i siebie oraz swoje życie przez pryzmat tej jednej liczby, która ma stanowić dla nich drogowskaz na ich realizację życiową.

Tymczasem to bardzo okrojone podejście, które nie ma nic wspólnego z pełną analizą numerologiczną. Część z Was zapewne podczas czytania swojej Drogi Życia stwierdziła, że kompletnie nie pasuje ta charakterystyka do Was, lub jest tylko częściowa. I to właśnie powinien być dla Was sygnał, że wibracja Drogi Życia, to tylko wyrywek całości charakterystyki osoby, na który składa się dużo więcej liczb, w tym dzień, miesiąc i wibracja roku urodzenia.

Dodatkowo liczby ukryte w dacie urodzenia również stanowią dodatkową informację o danej osobie. Do tego dodajmy wibracje imion i nazwisk oraz kody, w tym karmiczny i życia. To stanowi dopiero pełen portret numerologiczny, określający charakter, predyspozycje i cel na dane wcielenie tej osoby.

Dlatego zachęcam Was do zapoznania się z moim filmem dotyczącym liczb ukrytych w dacie urodzenia, który udostępniam TUTAJ. W ten sposób nauczycie się rozpisywać swoją datę urodzenia na ogromną liczbę wibracji, z których każda stanowi odrębną informacje o Was, kim byliście w poprzednich wcieleniach oraz jakie macie predyspozycje i zdolności, a także charakter.

Warto poszerzać swoją wiedzę o zapoznanie się z wszystkimi wibracjami, które stanowią Wasz portret numerologiczny. Artykuły, w których omawiam charakterystykę osób urodzonych poszczególnego dnia możecie przełożyć również na interpretację nawet wibracji imienia, czy wibracji roku urodzenia.

Ponadto bardzo często bywa też tak, że potencjał naszych głównych liczb daty urodzenia jest przyblokowany. Powodem tego może być wiele sytuacji, począwszy od blokad energetycznych, ciążących na osobie trudnych historii rodowych, czy traumatycznych zdarzeń życiowych. Wówczas taka osoba wibruje bardziej tymi negatywnymi stronami wibracji urodzeniowych.

Jest jeszcze ważna kwestia, mianowicie sfera energetyczno-duchowa każdej osoby, która to właśnie rozróżnia poszczególne osoby od siebie. Może być przecież grupa 3 osób, z tymi samymi datami urodzenia, ale mogą być kompletnie różnymi osobowościami. Bowiem choćby płeć, czy inne imiona i nazwiska, będą ich między sobą różnicować.

Kolejną kwestią mogą być osoby o docelowo takich samych wibracjach dnia, miesiąca i roku urodzenia, włącznie z Drogą Życia, ale mające inne podwibracje urodzeniowe. I to już spowoduje zupełnie inne charakterystyki osób. Podam Wam przykład 3 dat, które to doskonale zobrazują:

09.03.1992 = 33/15/6

18.03.2019 = 42/33/15/6

27.12.1983 = 60/51/33/15/6

Biorąc pod uwagę choćby dzień urodzenia, będzie on określał te osoby przez pryzmat liczby 9, gdyż 18 i 27 sprowadzone do pojedynczej liczby dają również 9, ale jako same podwibracje 18 i 27 już będą dodawać tym osobom dodatkowych, wyjątkowych cech, charakterystycznych tylko dla tych wibracji, np. liczba 18 może dodawać tej osobie cechy introwertyczne, ale również zdolności uzdrowicielskie. Natomiast podwibracja 27 to wielka moc duchowa, która daje wewnętrzną mądrość z poprzednich wcieleń i pomaga rozwijać się duchowo poprzez związek partnerski. To tylko nieliczne różnice.

Tak samo liczba miesiąca urodzenia o wibracji 3, będzie dawała cechy trójek tym trzem osobom. Jednak w trzecim przypadku podwibracja 12 już będzie dodawać tej osobie innych elementów, które tamte osoby nie będą posiadać, np. większą skrytość w okazywaniu emocji i większą nieśmiałość, niż osoby tylko z podwibracji 3.

Z kolei suma roku urodzenia w tych wszystkich datach to wibracja 3, ale w drugim przypadku będzie ona wychodziła z podwibracji 12, a w pozostałych przypadkach z podwibracji 21. I tutaj kolejny raz widzimy, że są to już inne cechy, które będą miały wpływ na te osoby.

Docelowo Drogi Życia u tych trzech osób są o wibracji 6, z podwibracji 15 i 33, jednak dwie osoby mają jeszcze dodatkowe liczby z Drogi Życia, jak 51, 60 i 42. Te różne podwibracje już będą powodowały zupełnie inne predyspozycje i ukierunkowanie życiowe tych osób.

Zatem jak widzicie nie tylko pojedyncze liczby mają znaczenie, ale podwibracje dwucyfrowe są wręcz dużo ważniejsze, gdyż wskazują na wyjątkowe cechy danej osoby. Nie bójcie się więc interpretować tych dodatkowych liczb, gdyż mogą być dla Was źródłem niesamowitej wiedzy o Was samych. (Autor: Ewa Rożnowska)

Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie całości lub fragmentu dozwolone w przypadku podania autora tekstu i linku źródłowego.

 

 

Leave a Reply