NUMEROLOGIA – DROGA ŻYCIA 3

Jak obliczyć Drogę Życia właściwą dla siebie, przedstawiam w artykule pt.: JAK WYLICZYĆ DROGĘ ŻYCIA. Tam poznacie wszystkie metody obliczania wibracji Drogi Życia. W dzisiejszym artykule została przedstawiona charakterystyka Drogi Życia nr 3.

Trójki to urodzeni artyści i to artyści w każdej możliwej postaci. Ich droga życia uważana jest za jedną z najbardziej twórczych i towarzyskich dróg pod warunkiem, że droga ta pokonywana jest z pozytywnym nastawieniem.

Osoby posiadające drogę życia numer trzy mają artystyczną naturę, znakomitą intuicję, inwencję, a także bogato rozwiniętą wyobraźnię. To osoby towarzyskie, przyjazne, wesołe, optymistyczne, bardzo komunikatywne i szczere, przez co są lubiane przez otoczenie. Jak kameleon doskonale dopasowują się do każdego środowiska. Trójki posiadają błyskotliwą inteligencję i twórcze podejście do wszystkiego, co robią. Poprzez talenty, które posiadają w niezliczonej ilości, wyrażają swoją osobowość. Ekspresja tej osobowości staje się dla trójek ich najgłębszą potrzebą. Jeśli trójki nie kochają i nie są kochane stają się bardzo nieszczęśliwe.

Trójki wyrażają siebie poprzez słowo, dlatego też posiadają one talent literacki. Mają oryginalne pomysły i żywy umysł, dlatego często potrafią być bardzo skuteczne. Trójki ponad wszystko cenią sobie niezależność. Zdarza się, iż odmawiają komunikacji, zamykają się w sobie, skupiając się na swoich ranach, często urojonych. Sprawiają wówczas wrażenie obojętnych, a tak naprawdę bardzo cierpią wewnętrznie.

Numerologiczne trójki są niezmiernie błyskotliwe, aktywne i dużo podróżują. Potrafią być kokieteryjne, atrakcyjne, a często nawet próżne. Wyróżniają się oryginalnością i niezależnością, strzegąc jednocześnie swojej wewnętrznej wolności. Posiadają także niesamowitą zdolność do regeneracji. Bardzo cenią sobie radość życia, duże towarzystwo i harmonię, dlatego też bardzo źle znoszą monotonię i rutynę. Lubią, kiedy zostają zauważone i wyróżnione. Z uwagi na to, że ubóstwiają łatwe i lekkie życie, często powoduje to u nich rozrzutność oraz nieumiejętność gospodarowania finansami. Ponadto, mimo swojej nieśmiałości, potrafią jednak wyrażać swoje uczucia.

Ciemna strona trójek to przede wszystkim łatwowierność i dobroduszność, co w połączeniu z pobłażliwym traktowaniem wad swoich i innych, prowadzi do sytuacji, w których trójki często są wykorzystywane. Z kolei nadmiar problemów i stresów powoduje u nich gadulstwo. Jeśli trójki negatywnie wykorzystają wibrację swojej drogi mogą stać się osobami powierzchownymi, szukającymi ideału, aby się na nim wzorować, co z kolei wzbudza w trójkach zazdrość. Bywają też ekstrawaganckie. Trójki to też plotkarze, pozerzy, chwalipięty i wieczni podróżnicy, chociaż często podróże te przypominają tułaczkę. Bardzo często, poprzez swoje lęki, fanatyzm i znerwicowanie, trójki nie potrafią komunikować się z innymi, co z kolei skazuje je na samotność, tak bardzo przez nie znienawidzoną.

Negatywna wibracja tej drogi powoduje także angażowanie się w sprawy, które nie są tego warte. To wszystko prowadzi z kolei do tego, że trójki stają się kłamcami, hipokrytami i osobami, które wykorzystują innych. Trójki bardzo często są przewrażliwione i nie tolerują lekceważenia i krytyki. Jeśli zaś poczują się zagrożone, wówczas wycofują własne zdanie. Ponadto trójki bardzo cenią sobie prestiż społeczny.

Niestety z dzieciństwa trójki wynoszą przekonanie, że były kochane nie za to kim są, ale za to, co wytworzyły i osiągnęły. Nauczyły się także, że miłość i aprobatę zyskuje się przez skuteczne działanie. To z kolei doprowadziło trójki do tego, że stały się one mistrzami w promowaniu siebie i pokazywaniu swojego obrazu nie takim, jaki on jest rzeczywiście, ale który jest zgodny z oczekiwanym ideałem. Trójki wiążą poczucie bezpieczeństwa z oceną tego, jak wiele udało im się zrobić.

Zdrowotnie, trójki narażone są na problemy ze: stawami, kośćmi, układem nerwowym oraz krążeniem krwi.

Idealnymi zawodami dla trójek są wszelkie zawody artystyczne. Z uwagi na ich wybitny talent literacki, sceniczny i plastyczny, trójki świetnie sprawdzą się w zawodach z takich dziedzin, jak: literatura, aktorstwo, rzemiosło i wystrój wnętrz. Trójki to również znakomici adwokaci, handlowcy, nauczyciele, pediatrzy, dietetycy oraz pielęgniarki. Na pewno nie wolno zmuszać trójek do zawodów czysto praktycznych czy konwencjonalnych, bowiem trójki stworzone są wyłącznie do wolnych zawodów. I tutaj dodatkowymi umiejętnościami jakie mogą mieć we krwi trójki jest magia. Bardzo często osoby z podwibracji 30 to osoby posiadające magiczną przeszłość inkarnacyjną.

Zatem, aby dobrze wykorzystać możliwości z numerologicznej drogi życia, trójki powinny przede wszystkim zadbać o kontakt ze swoim wnętrzem, intuicją i emocjami, a także ciałem. Pomoże to im rozwinąć szczególne formy aktywności, poprzez szczere reakcje na zdarzenia zewnętrzne.

Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie całości lub fragmentu dozwolone w przypadku podania autora tekstu i linku źródłowego.

 

 

Leave a Reply