NUMEROLOGIA – DROGA ŻYCIA 5

Jak obliczyć Drogę Życia właściwą dla siebie, przedstawiam w artykule pt.: JAK WYLICZYĆ DROGĘ ŻYCIA. Tam poznacie wszystkie metody obliczania wibracji Drogi Życia. W dzisiejszym artykule została przedstawiona charakterystyka Drogi Życia nr 5.

Numerologiczna droga numer pięć to droga zmuszająca do zmian, aby w ciągłym ruchu i ogromie doświadczeń znaleźć samego siebie. Zmiany te mogą być różne, począwszy od częstych zmian miejsca zamieszkania, poprzez szereg podróży, przygód miłosnych i flirtów, aż po co chwilę nowe grono znajomych. Właśnie poprzez te działania piątki testują swoją wolność, która dla nich ma wymiar tak silny, że odczuwają potrzebę potwierdzenia jej w każdej sytuacji. Próbują przy tym także zrozumieć, gdzie kończy się ich wolność, a gdzie zaczyna się wolność innych. Takie sytuacje są dla piątek lekcją, która ma nauczyć je jak nie ranić innych osób, jak nie naruszać ich terytorium oraz jak być wolnym tam, gdzie ograniczenia płyną ze strony osób trzecich.

Piątki to osoby bardzo dynamiczne, zmienne i ekspansywne i są takie, zarówno w relacji z innymi ludźmi, ale także w swoich zainteresowaniach. Piątki bardzo łatwo komunikują się z otoczeniem, mają dar operowania argumentami. Posiadają mnóstwo energii i dzięki temu są zachłanne na życie i często żyją na tzw. „pełnych obrotach”. A jeśli dodatkowo potrafią tę energię kontrolować i kierować się rozsądkiem, wówczas nie ma dla nich rzeczy niemożliwych. Jeśli jednak ich energia wyraża się w napięciu emocjonalnym, wtedy piątki stają się nieobliczalne i wybuchowe oraz niewolniczo przywiązane do swoich urojonych pragnień i niemożliwych do zaspokojenia potrzeb uczuciowych. Piątki ubóstwiają także ryzyko i nieustannie potrzebują ruchu. Posiadają one twórczy i otwarty umysł, przez co potrafią zaistnieć i wybić się praktycznie w każdej dziedzinie. Do celu idą prostą drogą i nie lubią komplikacji, ponieważ są wystarczająco skomplikowane wewnątrz.

Piątki bywają też niecierpliwe i impulsywne oraz nieśmiałe i pełne kompleksów, bowiem bardzo boją się zmian i wahają się za każdym razem, kiedy trzeba wyruszyć w nieznane. Ich psychikę może zniszczyć rutyna i monotonia. Piątki czują się zagrożone w przypadku napastliwości lub dystansu. Mają niewielu prawdziwych przyjaciół, bowiem są zbyt zajęte i skoncentrowane na sobie, by zajmować się problemami innych. Są bardzo zakompleksione z szeregiem różnych fobii, co z kolei utrudnia im wyrażanie własnych uczuć, zwłaszcza w okresie wczesnej młodości. Negatywnie wibrujące piątki są zazdrosne i egoistycznie zaspokajają swoją potrzebę wolności kosztem cierpienia innych osób. Skłonność do ryzyka może prowadzić je do szeregu wypadków i oparzeń. Ponadto piątkom grożą nadużycia seksualne lub przeciwnie – zahamowania w tej dziedzinie, a także zależność od różnego rodzaju używek oraz leków.

W relacjach z płcią przeciwną piątki są w stanie zdobyć każdą osobę pod warunkiem, że przezwyciężą swoją nieśmiałość i skromność. Stają się wówczas romantyczne, czułe, namiętne i zmysłowe, zapewniając partnerowi fascynujące życie. Piątki bowiem posiadają czar i magnetyzm nie do odparcia, z czego nawet nie zdają sobie sprawy. W relacjach są wierne, pod warunkiem, że partner, podobnie jak same piątki, lubi życie wypełnione przyjemnościami.

W dzieciństwie piątki wyrażają skłonność do wycofywania się, jeśli czują się porzucone do tego stopnia, że zaakceptowały swój los i nauczyły się odrywać od uczuć, by móc przeżyć. Czują się też wycofane, jeśli rodzina narzuca się psychicznie do tego stopnia, że piątki muszą tłumić swoje emocje, aby móc odizolować się od rodziny. Ważna jest tu zatem kontrola nad emocjami, bowiem emocje wyrażane przez piątki w sposób gwałtowny doprowadzają często do głębokich urazów, zarozumialstwa oraz moralizatorstwa.

Osoby posiadające drogę życia numer pięć mają problemy z mięśniami, nosem, systemem nerwowym oraz ciśnieniem.

Życiowym powołaniem piątek jest wskazanie innym, iż można rozwijać się wewnętrznie, zachowując jednocześnie wolność i niezależność. Zachęcają też one innych do działania i stawiania czoła nawet najtrudniejszym sytuacjom. Aby zaistnieć, piątki muszą być zauważone przez innych, zaakceptowane i kochane. To wiąże się u nich dosyć silnie z przekonaniem, że wszystko, co najważniejsze jest na zewnątrz nich. Piątki muszą się bowiem nauczyć, że potwierdzenie swego istnienia powinny odnaleźć w samym sobie i przestać szukać swego odbicia w oczach innych. Piątki powinny porzucić swoje pragnienia i potrzeby zmysłowe na rzecz rzeczywistych potrzeb i kontaktów duchowych.

Numerologiczne piątki rewelacyjnie odnajdują się w takich zawodach, jak: producent, artysta, dziennikarz, fotograf, makler, lekarz oraz handlowiec. Znakomicie sprawdzają się też w świecie polityki i jako przedstawiciele rzadkich zawodów, np.: pilot, tajny agent, detektyw, podróżnik czy nurek. Piątki to także doskonali sportowcy, szczególnie w dziedzinach rywalizacji indywidualnej. Generalnie potrzebują one pracy, która związana jest z poczuciem przynależności i panowania nad własnym losem.

Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie całości lub fragmentu dozwolone w przypadku podania autora tekstu i linku źródłowego.

 

 

Leave a Reply