NUMEROLOGIA – DROGA ŻYCIA 7

Jak obliczyć Drogę Życia właściwą dla siebie, przedstawiam w artykule pt.: JAK WYLICZYĆ DROGĘ ŻYCIA. Tam poznacie wszystkie metody obliczania wibracji Drogi Życia. W dzisiejszym artykule została przedstawiona charakterystyka Drogi Życia nr 7.

Numerologiczna siódemka jest perfekcjonistą w każdej dziedzinie, która skupia na sobie zainteresowanie innych, przez co potrafi błyszczeć w towarzystwie. Zupełnie inaczej zachowuje się w domowym zaciszu, gdzie przygasa w intymnej sytuacji, zatapiając się jednocześnie w swoim wnętrzu.

Siódemki to ludzie, dla których większe znaczenie ma jakość, a nie ilość. Dlatego świat wartości materialnych nie powinien nigdy stać się dla nich celem. Takie podeście gwarantuje siódemkom bezpieczeństwo materialne czy nawet luksus, który zdobędą bez żadnych wysiłków. Mimo, iż siódemki sprawiają wrażenie ludzi obojętnych to w rzeczywistości mają one ogromną potrzebę zdobycia zaufania i szacunku innych. Dzięki temu, że posiadają wyjątkową intuicję oraz wrażliwość, potrafią bardzo zaskoczyć otoczenie trafnością swoich przewidywań. Ponadto siódemki to osoby niezależne, ale jednocześnie gotowe są podzielić się z innymi swoją wiedzą oraz tym, co posiadają. Skupiają się głownie na życiu wewnętrznym, na jego jakości, a swoją pomocą duchową potrafią ulżyć w cierpieniu innych.

Siódemka skupiając się na swoim życiu wewnętrznym popada w samotność, bowiem w ich przekonaniu to właśnie samotność sprzyja wypracowaniu dystansu i uwewnętrznieniu przeżyć. Poprzez wyobcowanie, zarówno te dobrowolne jak i nie, siódemki zdobywają wiedzę z normalnego, codziennego życia, np. dzięki ciału poprzez kłopoty czy choroby, drogą wiary, poprzez np. wstąpienie do zakonu lub drogą poznania poprzez podporządkowanie życia pracy naukowej. W owym samotnym życiu, obok książek i własnych myśli, towarzyszy też siódemkom sztuka. Potrafią one docenić wartość dzieł wielkich kompozytorów i malarzy, a często same posiadają zdolności muzyczne.

W miłości siódemki nie należą do wibracji małżeńskich czy rodzinnych, chyba że spotkają kogoś, z kim nawiążą kontakt duchowy lub intelektualny. Jednak potencjalny partner będzie musiał dostosować się do światopoglądu siódemek i zmuszony będzie zrezygnować z własnych ambicji. Siódemki są bardzo skryte, jeśli chodzi o uczucia, bowiem w ich przekonaniu okazywanie ich jest oznaką słabości. Mimo, iż siódemki mają bardzo silne potrzeby seksualne, to jednak ich sercem kieruje przede wszystkim rozsądek. Jeśli znajdą one odpowiedniego partnera potrafią być całkowicie wierne.

Ciemną stroną siódemek jest chęć posiadania jak największej ilości rzeczy, przez co stają się one zatwardziałymi materialistami. Siódemki wyznaczają sobie normy postępowania i ideały niemożliwe do zrealizowania, co w konsekwencji prowadzi do ich frustracji i kompleksów. Negatywne siódemki są osobami lekceważącymi, nieuczciwymi, zamkniętymi w sobie, cynicznymi, bez wiary w siebie i nastawione na poklask. Mają one skłonność do depresji z wątpliwościami istnienia oraz skłonność do obsesji. Praca, jaką siódemki powinny wykonać względem siebie, to przede wszystkim przełamanie: dystansu, braku wiary i nieufności. Powinny one zintegrować się z rodziną i rodzeństwem, a także nauczyć się lojalności w stosunkach intymnych. Główną jednak nauką jest dla siódemek umiejętność bycia pokornym, aby potrafiły widzieć siebie w całości, a nie jako całość.

W związku z tym, że pragnienie poznawania i doświadczania jest u siódemek bardzo silne, często prowadzi to do huśtawek losu – raz w górę, raz w dół i na przemian. Siódemki nie akceptują przeciętności i złego gustu.

W życiowej drodze siódemek chodzi przede wszystkim o zrozumienie sensu istnienia. Bardzo często zdarza się, że ich idealizm, intelektualizm oraz marzycielstwo kolidują z twardymi prawami tego świata, co w konsekwencji prowadzi do tego, że siódemki postrzegają swoje życie jako pasmo rozczarowań, które poddają nieustannej analizie. Siódemki źle znoszą dług karmiczny pracy, zaś dobrze radzą sobie z długiem rodzinnym.

Słabymi punktami siódemek są przede wszystkim: kolana, nogi i stawy, a także system nerwowy. Co ciekawe, najwięcej przypadków schizofrenii jest właśnie wśród siódemek.

Jeśli siódemki skupią się na oryginalności, skuteczności i humanitaryzmie, mogą się wówczas odnaleźć w takich dziedzinach jak: psychologia, filozofia, nauka, astrologia czy medycyna, gdzie niezbędna jest umiejętność analizy oraz wykorzystania własnych wniosków i doświadczeń. Warto także wspomnieć, iż pośród siódemek można znaleźć wielu uzdrowicieli.

Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie całości lub fragmentu dozwolone w przypadku podania autora tekstu i linku źródłowego.

 

 

Leave a Reply